Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Najvyššia: 1,2 mil. € (17. 12. 2020)
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Free Player | 30 rokov | 500 tis. € | |
| Free Player | 30 rokov | 700 tis. € | |
| Atletico San Luis | 29 rokov | 800 tis. € | |
| Atletico San Luis | 29 rokov | 800 tis. € | |
| Santos Laguna | 29 rokov | 800 tis. € | |
| Santos Laguna | 29 rokov | 1 mil. € | |
| Santos Laguna | 28 rokov | 1,2 mil. € | |
| Santos Laguna | 28 rokov | 1,2 mil. € |
Posledná aktualizácia:
David Andrade – súčasný klub: Santa Coloma. Pozícia: Obranca, Národnosť: Mexiko, Vek: 33, Výška: 170 cm, Trhová hodnota: 175 tis. €. David Andrade v sezóne 2026-2027: 3 zápasy, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Najnovší zápas v dostupných záznamoch, v ktorom nastúpil David Andrade, bol Rapid Wien - Santa Coloma; na ihrisku strávil 90 minút. Dátum zápasu: 29. júla 2026.
Santa Coloma: zápasy: 3, góly: 0, asistencie: 0
Podľa dostupných záznamov tímu Santa Coloma za sezónu 2026/27, David Andrade odohral 270 minút a nastúpil v základnej zostave v 3 zápasoch.
Santa Coloma: zápasy: 3, góly: 0, asistencie: 0
Atletic Club d'Escaldes: zápasy: 4, góly: 0, asistencie: 0
Atletico San Luis: zápasy: 10, góly: 0, asistencie: 0
Santos Laguna: zápasy: 41, góly: 1, asistencie: 3
Jaguares Chiapas: zápasy: 23, góly: 0, asistencie: 2
Súvisiace stránky: Santa Coloma, Live výsledky
| Santos Laguna | 27 rokov | 1,2 mil. € |
| Santos Laguna | 27 rokov | 1,2 mil. € |
| Santos Laguna | 26 rokov | 400 tis. € |
| Santos Laguna | 26 rokov | 400 tis. € |
| Santos Laguna | 26 rokov | 500 tis. € |
| Santos Laguna | 26 rokov | 700 tis. € |
| Santos Laguna | 24 rokov | 400 tis. € |
| Santos Laguna | 24 rokov | 400 tis. € |
| Jaguares Chiapas | 22 rokov | 200 tis. € |
David Andrade – vek: 33 rokov. Dátum narodenia: 9. júla 1993.
Post: Obranca.
David Andrade hrá za klub Santa Coloma.
David Andrade meria 170 cm.
Preferovaná noha: Ľavá.
Národnosť: Mexiko.
Trhová hodnota: 175 tis. €.
David Andrade v sezóne 2026-2027: 3 zápasy, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
David Andrade v sezóne 2026-2027: 3 zápasy, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 270. Priemerné hodnotenie: 6,6.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Konferenčná liga UEFA | Santa Coloma | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2025-2026 | Konferenčná liga UEFA | Atletic Club d'Escaldes | 4 | 347 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2022-2023 | Liga MX | Atletico San Luis | 10 | 270 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | Liga MX | Santos Laguna | 15 | 676 | 0 | 1 | 6,4 |
| Pohár majstrov CONCACAF | Santos Laguna | 1 | 17 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Leagues Cup | Santos Laguna | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Liga MX | Santos Laguna | 19 | 1 569 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | Liga MX | Santos Laguna | 3 | 42 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | Liga MX | Santos Laguna | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2016 | Liga MX | Jaguares Chiapas | 3 | 154 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2015-2016 | Liga MX | Santos Laguna | 1 | 13 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX | Jaguares Chiapas | 20 | 1 000 | 0 | 2 | 6,5 |