Najvyššia: 2,5 mil. € (11. 6. 2018)
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Lyngby | 32 rokov | 100 tis. € | |
| Lyngby | 32 rokov | 200 tis. € | |
| İstanbulspor | 31 rokov | 300 tis. € | |
| İstanbulspor | 31 rokov | 325 tis. € | |
| İstanbulspor | 31 rokov | 400 tis. € | |
| İstanbulspor | 30 rokov | 400 tis. € | |
| İstanbulspor | 30 rokov | 600 tis. € | |
| Westerlo |
Posledná aktualizácia:
Pozícia: Brankár, Národnosť: Dánsko, Vek: 34, Výška: 195 cm. David Jensen v sezóne 2024-2025: 1 zápas, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Najnovší zápas v dostupných záznamoch, v ktorom nastúpil David Jensen, bol Lyngby - Aarhus AGF; na ihrisku strávil 61 minút. Dátum zápasu: 22. septembra 2024.
Lyngby: zápasy: 9, góly: 0, asistencie: 0
İstanbulspor: zápasy: 48, góly: 0, asistencie: 0
KVC Westerlo: zápasy: 26, góly: 0, asistencie: 0
New York Red Bulls: zápasy: 11, góly: 0, asistencie: 0
Utrecht: zápasy: 63, góly: 0, asistencie: 1
Utrecht Youth: zápasy: 1, góly: 0, asistencie: 0
Súvisiace stránky: Live výsledky
David Jensen – vek: 34 rokov. Dátum narodenia: 25. marca 1992.
Post: Brankár.
David Jensen meria 195 cm.
| 30 rokov |
| 700 tis. € |
| Westerlo | 29 rokov | 600 tis. € |
| Westerlo | 29 rokov | 500 tis. € |
| New York Red Bulls | 28 rokov | 600 tis. € |
| New York Red Bulls | 28 rokov | 800 tis. € |
| New York Red Bulls | 28 rokov | 800 tis. € |
| Utrecht | 27 rokov | 1 mil. € |
| Utrecht | 27 rokov | 1,8 mil. € |
| Utrecht | 27 rokov | 2,5 mil. € |
| Utrecht | 26 rokov | 2,5 mil. € |
| Utrecht | 26 rokov | 2,5 mil. € |
| Utrecht | 25 rokov | 2 mil. € |
| Utrecht | 25 rokov | 1,3 mil. € |
| Utrecht | 24 rokov | 600 tis. € |
| Nordsjaelland | 23 rokov | 500 tis. € |
| Nordsjaelland | 23 rokov | 500 tis. € |
| Nordsjaelland | 22 rokov | 500 tis. € |
| Nordsjaelland | 22 rokov | 400 tis. € |
| Nordsjaelland | 20 rokov | 200 tis. € |
| Nordsjaelland | 19 rokov | 200 tis. € |
| Nordsjaelland | 18 rokov | 150 tis. € |
| Nordsjaelland | 17 rokov | 100 tis. € |
Národnosť: Dánsko.
David Jensen v sezóne 2024-2025: 1 zápas, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
David Jensen v sezóne 2024-2025: 1 zápas, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 61. Priemerné hodnotenie: 6,8.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Dánska Superliga | Lyngby | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023-2024 | Dánska Superliga | Lyngby | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,5 |
| Süper Lig | İstanbulspor | 14 | 1 260 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2022-2023 | Süper Lig | İstanbulspor | 32 | 2 880 | 0 | 0 | 6,7 |
| Turkish Cup | İstanbulspor | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Medzinárodné prípravné zápasy klubov | İstanbulspor | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,5 | |
| 2021-2022 |
| Challenger Pro League (Belgicko) |
| KVC Westerlo |
| 26 |
| 2 340 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2020 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 10 | 838 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2019-2020 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Európska liga UEFA | Utrecht | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Netherlands KNVB Cup | Utrecht | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Eerste Divisie | Utrecht Youth | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2018-2019 | Eredivisie | Utrecht | 35 | 3 150 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Utrecht | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,5 |
| 2017-2018 | Eredivisie | Utrecht | 24 | 2 160 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2014-2015 | Dánska Superliga | Aarhus AGF | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Dánska Superliga | Aarhus AGF | 2 | 94 | 0 | 0 | – |
|---|