Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Najvyššia: 1,2 mil. € (13. 2. 2020)
Posledná aktualizácia:
Deon Hotto – súčasný klub: Orlando Pirates. Pozícia: Útočník, Národnosť: Namíbia, Vek: 35, Výška: 170 cm, Trhová hodnota: 200 tis. €. Deon Hotto v sezóne 2026-2027: 4 zápasy, 0 gólov a 1 asistencia vo všetkých súťažiach.
Najnovší zápas v dostupných záznamoch, v ktorom nastúpil Deon Hotto, bol Orlando Pirates - Mamelodi Sundowns; na ihrisku strávil 90 minút. Dátum zápasu: 10. októbra 2026.
Orlando Pirates: zápasy: 4, góly: 0, asistencie: 1
Podľa dostupných záznamov tímu Orlando Pirates za sezónu 2026/27, Deon Hotto odohral 278 minút a nastúpil v základnej zostave v 3 zápasoch.
Orlando Pirates: zápasy: 218, góly: 17, asistencie: 25
Bidvest Wits: zápasy: 34, góly: 7, asistencie: 7
Súvisiace stránky: Orlando Pirates, Live výsledky
Deon Hotto – vek: 35 rokov. Dátum narodenia: 29. októbra 1990.
Post: Útočník.
Deon Hotto hrá za klub Orlando Pirates.
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Orlando Pirates | 35 rokov | 200 tis. € | |
| Orlando Pirates | 35 rokov | 250 tis. € | |
| Orlando Pirates | 34 rokov | 300 tis. € | |
| Orlando Pirates | 34 rokov | 400 tis. € | |
| Orlando Pirates | 33 rokov | 450 tis. € | |
| Orlando Pirates | 33 rokov | 500 tis. € | |
| Orlando Pirates | 32 rokov | 650 tis. € | |
| Orlando Pirates | 32 rokov | 750 tis. € | |
| Orlando Pirates | 31 rokov | 1 mil. € | |
| Orlando Pirates | 31 rokov | 1,2 mil. € | |
| Orlando Pirates | 30 rokov | 1,2 mil. € | |
| Orlando Pirates | 30 rokov | 1,1 mil. € | |
| Bidvest Wits | 29 rokov | 950 tis. € | |
| Bidvest Wits | 29 rokov | 1,2 mil. € | |
| Bidvest Wits | 28 rokov | 1 mil. € | |
| Bidvest Wits | 28 rokov | 750 tis. € | |
| Bloemfontein Celtic | 27 rokov | 500 tis. € | |
| Bloemfontein Celtic | 27 rokov | 400 tis. € | |
| Bloemfontein Celtic | 26 rokov | 300 tis. € | |
| Bloemfontein Celtic | 26 rokov | 250 tis. € | |
| Lamontville Golden Arrows | 25 rokov | 200 tis. € | |
| Lamontville Golden Arrows | 25 rokov | 150 tis. € | |
| Lamontville Golden Arrows | 24 rokov | 50 tis. € | |
| Lamontville Golden Arrows | 23 rokov | 50 tis. € |
Deon Hotto meria 170 cm.
Preferovaná noha: Ľavá.
Národnosť: Namíbia.
Trhová hodnota: 200 tis. €.
Deon Hotto v sezóne 2026-2027: 4 zápasy, 0 gólov a 1 asistencia vo všetkých súťažiach.
Deon Hotto v sezóne 2026-2027: 4 zápasy, 0 gólov a 1 asistencia vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 278. Priemerné hodnotenie: 7,2.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | Africký pohár národov | NamíbiaReprezentácia | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2026-2027 | Juhoafrická Premier Soccer League | Orlando Pirates | 4 | 278 | 0 | 1 | 7,2 |
| 2026 | Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Orlando Pirates | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| South Africa MTN 8 Cup | Orlando Pirates | 1 | 81 | 1 | 0 | 7,7 | |
| World Championship qualification (CAF) | NamíbiaReprezentácia | 9 | 788 | 0 | 3 | 6,8 | |
| Medzištátne prípravné zápasy | Namíbia |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 5,9 |
| 2025-2026 | Juhoafrická Premier Soccer League | Orlando Pirates | 24 | 1 773 | 1 | 8 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Orlando Pirates | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 | |
| South Africa League Cup | Orlando Pirates | 1 | 79 | 0 | 0 | – |
| 2025 | South Africa Premier League Cup | Orlando Pirates | 4 | 184 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Orlando Pirates | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Africký pohár národov | NamíbiaReprezentácia | 4 | 334 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2024-2025 | Juhoafrická Premier Soccer League | Orlando Pirates | 25 | 2 111 | 3 | 4 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga majstrov CAF | Orlando Pirates | 10 | 869 | 1 | 0 | 6,6 | |
| South Africa League Cup | Orlando Pirates | 4 | 390 | 0 | 2 | 6,5 | |
| South Africa MTN 8 Cup | Orlando Pirates | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| South Africa Premier League Cup | Orlando Pirates | 1 | 90 | 0 | 1 | – | |
| Africký pohár národov | NamíbiaReprezentácia | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2024 | Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Orlando Pirates | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| South Africa MTN 8 Cup | Orlando Pirates | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023-2024 | Juhoafrická Premier Soccer League | Orlando Pirates | 7 | 439 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| South Africa League Cup | Orlando Pirates | 4 | 224 | 0 | 1 | 6,4 | |
| Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Orlando Pirates | 2 | 103 | 1 | 1 | 7,6 | |
| Medzištátne prípravné zápasy | NamíbiaReprezentácia | 2 | 178 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Africký pohár národov | NamíbiaReprezentácia | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,1 | |
| World Championship qualification (CAF) | NamíbiaReprezentácia | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Orlando Pirates | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| South Africa Premier League Cup | Orlando Pirates | 1 | 120 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Africký pohár národov | NamíbiaReprezentácia | 6 | 498 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | Juhoafrická Premier Soccer League | Orlando Pirates | 27 | 1 808 | 3 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| South Africa League Cup | Orlando Pirates | 4 | 159 | 0 | 1 | 6,4 | |
| South Africa MTN 8 Cup | Orlando Pirates | 3 | 253 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Orlando Pirates | 1 | 67 | 0 | 1 | 6,1 |
| 2022 | World Championship qualification (CAF) | NamíbiaReprezentácia | 2 | 176 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2021-2022 | Juhoafrická Premier Soccer League | Orlando Pirates | 29 | 2 223 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konfederačný pohár CAF | Orlando Pirates | 12 | 957 | 0 | 0 | – | |
| South Africa League Cup | Orlando Pirates | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| South Africa MTN 8 Cup | Orlando Pirates | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,5 | |
| World Championship qualification (CAF) | NamíbiaReprezentácia | 2 | 123 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Juhoafrická Premier Soccer League | Orlando Pirates | 30 | 2 229 | 4 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konfederačný pohár CAF | Orlando Pirates | 6 | 513 | 1 | 2 | – | |
| South Africa MTN 8 Cup | Orlando Pirates | 3 | 191 | 1 | 0 | 7,1 | |
| South Africa League Cup | Orlando Pirates | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Juhoafrická Premier Soccer League | Bidvest Wits | 5 | 275 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020 | Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Orlando Pirates | 1 | 66 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Juhoafrická Premier Soccer League | Bidvest Wits | 19 | 1 614 | 4 | 5 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konfederačný pohár CAF | Bidvest Wits | 4 | 297 | 1 | 0 | 7,0 | |
| South Africa League Cup | Bidvest Wits | 2 | 210 | 1 | 1 | 7,4 |
| 2019 | Africký pohár národov | NamíbiaReprezentácia | 2 | 177 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2018-2019 | Juhoafrická Premier Soccer League | Bidvest Wits | 4 | 309 | 1 | 1 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Africký pohár národov | NamíbiaReprezentácia | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |