Reklama
Dévis Epassy – súčasný klub: Dinamo 1948. Pozícia: Brankár, Národnosť: Kamerun, Vek: 33, Výška: 189 cm, Trhová hodnota: 300 tis. €. 2025-2026: zápasy: 31, góly: 0, asistencie: 0. Posledný zaznamenaný nástup: Dinamo 1948 - Club FCSB (29. mája 2026).
Posledná aktualizácia:
Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Zranený
Najvyššia: 800 tis. € (11. 6. 2023)
Dinamo 1948: zápasy: 30, góly: 0, asistencie: 0
Abha: zápasy: 32, góly: 0, asistencie: 0
OFI Crete: zápasy: 23, góly: 0, asistencie: 0
Lamia: zápasy: 32, góly: 0, asistencie: 0
Levadiakos: zápasy: 33, góly: 0, asistencie: 1
Súvisiace stránky: Dinamo 1948, Live výsledky
Dévis Epassy – vek: 33 rokov. Dátum narodenia: 2. februára 1993.
Post: Brankár.
Dévis Epassy hrá za klub Dinamo 1948.
Dévis Epassy meria 189 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnosť: Kamerun.
Trhová hodnota: 300 tis. €.
Dévis Epassy v sezóne 2025-2026: 31 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Dinamo 1948 | 33 rokov | 300 tis. € | |
| Dinamo 1948 | 33 rokov | 400 tis. € | |
| Dinamo 1948 | 32 rokov | 400 tis. € | |
| Karmiotissa Polemidion | 32 rokov | 350 tis. € | |
| Karmiotissa Polemidion | 31 rokov | 400 tis. € | |
| Karmiotissa Polemidion | 31 rokov | 500 tis. € | |
| Free Player | 31 rokov | 600 tis. € | |
| Abha | 30 rokov | 650 tis. € | |
| Abha | 30 rokov | 800 tis. € | |
| Abha | 29 rokov | 700 tis. € | |
| OFI Crete | 29 rokov | 600 tis. € | |
| OFI Crete | 29 rokov | 600 tis. € | |
| OFI Crete | 28 rokov | 450 tis. € | |
| Lamia | 28 rokov | 300 tis. € | |
| Lamia | 28 rokov | 250 tis. € | |
| Lamia | 27 rokov | 250 tis. € | |
| Levadiakos | 26 rokov | 250 tis. € | |
| Levadiakos | 25 rokov | 500 tis. € | |
| Levadiakos | 25 rokov | 600 tis. € | |
| Levadiakos | 24 rokov | 450 tis. € | |
| Levadiakos | 24 rokov | 150 tis. € | |
| Epinal | 24 rokov | 125 tis. € |
Dévis Epassy v sezóne 2025-2026: 31 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 2 820.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Rumunská SuperLiga | Dinamo 1948 | 30 | 2 730 | 0 | 0 | 6,6 |
| Series | KamerunReprezentácia | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2025 | Africký pohár národov | KamerunReprezentácia | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | Saudská Pro League | Abha | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023 | Africký pohár národov | KamerunReprezentácia | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Saudská Pro League | Abha | 29 | 2 610 | 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| Pohár kráľa Saudskej Arábie | Abha | 2 | 210 | 0 | 0 | 5,8 |
| Majstrovstvá sveta | KamerunReprezentácia | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,3 |
| 2022 | Majstrovstvá sveta | KamerunReprezentácia | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2021-2022 | Grécka Super League | OFI Crete | 23 | 2 070 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2020-2021 | Grécka Super League | Lamia | 27 | 2 430 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Medzištátne prípravné zápasy | KamerunReprezentácia | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Grécka Super League | Lamia | 5 | 450 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Grécka Super League | Levadiakos | 9 | 810 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2017-2018 | Grécka Super League | Levadiakos | 24 | 2 125 | 0 | 1 | – |
|---|