Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Najvyššia: 35 mil. € (1. 1. 2018)
Posledná aktualizácia:
Eric Bailly – súčasný klub: Columbus Crew. Pozícia: Obranca, Národnosť: Pobrežie Slonoviny, Vek: 32, Výška: 187 cm, Trhová hodnota: 1,2 mil. €. Eric Bailly v sezóne 2026: 5 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Najnovší zápas v dostupných záznamoch, v ktorom nastúpil Eric Bailly, bol Columbus Crew - Charlotte; na ihrisku strávil 4 minúty. Dátum zápasu: 15. októbra 2026.
Columbus Crew: zápasy: 4, góly: 0, asistencie: 0
Podľa dostupných záznamov tímu Columbus Crew za sezónu 2026, Eric Bailly odohral 184 minút a nastúpil v základnej zostave v 2 zápasoch.
Columbus Crew: zápasy: 5, góly: 0, asistencie: 0
Real Oviedo: zápasy: 16, góly: 1, asistencie: 0
Villarreal: zápasy: 55, góly: 0, asistencie: 0
Beşiktaş: zápasy: 8, góly: 0, asistencie: 0
Olympique de Marseille: zápasy: 23, góly: 0, asistencie: 0
Manchester United: zápasy: 109, góly: 1, asistencie: 2
Súvisiace stránky: Columbus Crew, Live výsledky
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Real Oviedo | 32 rokov | 1,2 mil. € | |
| Real Oviedo | 31 rokov | 1,5 mil. € | |
| Villarreal | 31 rokov | 2 mil. € | |
| Villarreal | 30 rokov | 2,5 mil. € | |
| Villarreal | 30 rokov | 3 mil. € | |
| Villarreal | 29 rokov | 3,5 mil. € | |
| Beşiktaş | 29 rokov | 3,4 mil. € | |
| Beşiktaş | 29 rokov | 4 mil. € | |
| Marseille | 29 rokov | 5 mil. € | |
| Marseille | 28 rokov | 8 mil. € | |
| Marseille | 28 rokov | 8 mil. € | |
| Man Utd | 28 rokov | 6 mil. € | |
| Man Utd | 27 rokov | 8 mil. € | |
| Man Utd | 27 rokov | 10 mil. € | |
| Man Utd | 27 rokov | 15 mil. € | |
| Man Utd | 26 rokov | 15 mil. € | |
| Man Utd | 26 rokov | 17,5 mil. € | |
| Man Utd | 25 rokov | 17,5 mil. € | |
| Man Utd | 25 rokov | 22 mil. € | |
| Man Utd | 25 rokov | 25 mil. € | |
| Man Utd | 24 rokov | 30 mil. € | |
| Man Utd | 24 rokov | 30 mil. € | |
| Man Utd | 24 rokov | 35 mil. € | |
| Man Utd | 23 rokov | 35 mil. € | |
| Man Utd | 23 rokov | 30 mil. € | |
| Man Utd | 22 rokov | 25 mil. € | |
| Man Utd | 22 rokov | 25 mil. € | |
| Man Utd | 22 rokov | 20 mil. € | |
| Villarreal | 21 rokov | 8 mil. € | |
| Villarreal | 21 rokov | 6 mil. € | |
| Villarreal | 21 rokov | 3 mil. € | |
| Villarreal | 20 rokov | 3 mil. € | |
| Espanyol | 20 rokov | 1 mil. € | |
| Espanyol | 20 rokov | 400 tis. € |
Eric Bailly – vek: 32 rokov. Dátum narodenia: 12. apríla 1994.
Post: Obranca.
Eric Bailly hrá za klub Columbus Crew.
Eric Bailly meria 187 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnosť: Pobrežie Slonoviny.
Trhová hodnota: 1,2 mil. €.
Eric Bailly v sezóne 2026: 5 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Eric Bailly v sezóne 2026: 5 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 204. Priemerné hodnotenie: 6,4.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Major League Soccer | Columbus Crew | 4 | 184 | 0 | 0 | 6,4 |
| Leagues Cup | Columbus Crew | 1 | 20 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2025-2026 | LaLiga | Real Oviedo | 15 | 1 236 | 1 | 0 | 6,7 |
| Copa del Rey | Real Oviedo | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,2 | |
| 2025 | Africký pohár národov | Pobrežie SlonovinyReprezentácia | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | LaLiga | Villarreal | 12 | 618 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 |
|---|
| LaLiga |
| Villarreal |
| 10 |
| 838 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| Európska liga | Villarreal | 2 | 140 | 0 | 0 | 6,5 |
| Copa del Rey | Villarreal | 1 | 69 | 0 | 0 | 6,8 |
| Süper Lig | Beşiktaş | 5 | 336 | 0 | 0 | 6,9 |
| Konferenčná liga | Beşiktaş | 3 | 201 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023 | Africký pohár národov | Pobrežie SlonovinyReprezentácia | 3 | 244 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2022-2023 | Ligue 1 | Olympique de Marseille | 17 | 539 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga majstrov | Olympique de Marseille | 5 | 305 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Coupe de France | Olympique de Marseille | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2021-2022 | Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Manchester United | 4 | 142 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | Manchester United | 4 | 217 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Liga majstrov | Manchester United | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Anglický ligový pohár | Manchester United | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 | |
| Medzištátne prípravné zápasy | Pobrežie SlonovinyReprezentácia | 2 | 114 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Africký pohár národov | Pobrežie SlonovinyReprezentácia | 2 | 179 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2021 | Africký pohár národov | Pobrežie SlonovinyReprezentácia | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Olympijský futbalový turnaj mužov | Pobrežie SlonovinyReprezentácia | 2 | 210 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Premier League | Manchester United | 12 | 915 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Európska liga | Manchester United | 7 | 637 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Anglický ligový pohár | Manchester United | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Olympijský futbalový turnaj mužov | Manchester United | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 | |
| FA Cup | Manchester United | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Medzištátne prípravné zápasy | Pobrežie SlonovinyReprezentácia | 2 | 160 | 0 | 0 | 7,3 | |
| IBU | Pobrežie SlonovinyReprezentácia | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Premier League | Manchester United | 4 | 148 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Manchester United | 3 | 231 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Európska liga | Manchester United | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Premier League 2 | Manchester United U23 | 1 | 61 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2018-2019 | Premier League | Manchester United | 12 | 639 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga majstrov | Manchester United | 4 | 306 | 0 | 0 | 6,6 | |
| International Champions Cup | Manchester United | 2 | 38 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Manchester United | 2 | 96 | 0 | 0 | 7,1 | |
| FA Cup | Manchester United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Anglický ligový pohár | Manchester United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2017-2018 | Premier League | Manchester United | 13 | 1 000 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga majstrov | Manchester United | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 | |
| International Champions Cup | Manchester United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2016-2017 | Premier League | Manchester United | 25 | 2 060 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2015-2016 | LaLiga | Villarreal | 25 | 2 024 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | LaLiga | Villarreal | 5 | 379 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LaLiga | Espanyol de Barcelona | 3 | 174 | 0 | 0 | 6,7 |