
Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Zranený
Nie sú dostupné údaje
Najvyššia: 40 mil. € (6. 10. 2026)
Posledná aktualizácia:
Ferdi Kadıoğlu – súčasný klub: Brighton. Pozícia: Obranca, Národnosť: Turecko, Vek: 27, Výška: 174 cm, Trhová hodnota: 40 mil. €. Ferdi Kadıoğlu v sezóne 2026-2027: 11 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Najnovší zápas v dostupných záznamoch, v ktorom nastúpil Ferdi Kadıoğlu, bol Sunderland - Brighton Hove Albion; na ihrisku strávil 90 minút. Dátum zápasu: 10. októbra 2026.
Brighton Hove Albion: zápasy: 5, góly: 0, asistencie: 0
Podľa dostupných záznamov tímu Brighton Hove Albion za sezónu 2026/27, Ferdi Kadıoğlu odohral 424 minút a nastúpil v základnej zostave v 5 zápasoch.
Brighton Hove Albion: zápasy: 59, góly: 3, asistencie: 0
Fenerbahçe: zápasy: 221, góly: 16, asistencie: 18
NEC Nijmegen: zápasy: 2, góly: 0, asistencie: 0
Súvisiace stránky: Brighton, Live výsledky
Ferdi Kadıoğlu – vek: 27 rokov. Dátum narodenia: 7. októbra 1999.
Post: Obranca.
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Brighton | 27 rokov | 40 mil. € | |
| Brighton | 26 rokov | 35 mil. € | |
| Brighton | 26 rokov | 30 mil. € | |
| Brighton | 26 rokov | 28 mil. € | |
| Brighton | 25 rokov | 25 mil. € | |
| Brighton | 25 rokov | 30 mil. € | |
| Fenerbahçe | 24 rokov | 30 mil. € | |
| Fenerbahçe | 24 rokov | 21 mil. € | |
| Fenerbahçe | 24 rokov | 20 mil. € | |
| Fenerbahçe | 24 rokov | 20 mil. € | |
| Fenerbahçe | 23 rokov | 17 mil. € | |
| Fenerbahçe | 23 rokov | 17 mil. € | |
| Fenerbahçe | 23 rokov | 15 mil. € | |
| Fenerbahçe | 23 rokov | 12 mil. € | |
| Fenerbahçe | 22 rokov | 10,5 mil. € | |
| Fenerbahçe | 22 rokov | 9,5 mil. € | |
| Fenerbahçe | 22 rokov | 8 mil. € | |
| Fenerbahçe | 22 rokov | 6,5 mil. € | |
| Fenerbahçe | 21 rokov | 4,2 mil. € | |
| Fenerbahçe | 21 rokov | 4,8 mil. € | |
| Fenerbahçe | 21 rokov | 5,5 mil. € | |
| Fenerbahçe | 20 rokov | 4 mil. € | |
| Fenerbahçe | 20 rokov | 2,5 mil. € | |
| Fenerbahçe | 20 rokov | 2,8 mil. € | |
| Fenerbahçe | 19 rokov | 1,5 mil. € | |
| Fenerbahçe | 19 rokov | 900 tis. € | |
| Fenerbahçe | 19 rokov | 1,1 mil. € | |
| NEC Nijmegen | 18 rokov | 1,5 mil. € | |
| NEC Nijmegen | 18 rokov | 1,5 mil. € | |
| NEC Nijmegen | 17 rokov | 1,3 mil. € | |
| NEC Nijmegen | 17 rokov | 600 tis. € | |
| NEC Nijmegen | 17 rokov | 150 tis. € | |
| NEC Nijmegen | 16 rokov | 50 tis. € |
Ferdi Kadıoğlu hrá za klub Brighton.
Ferdi Kadıoğlu meria 174 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnosť: Turecko.
Trhová hodnota: 40 mil. €.
Ferdi Kadıoğlu v sezóne 2026-2027: 11 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Ferdi Kadıoğlu v sezóne 2026-2027: 11 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 794.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Premier League | Brighton Hove Albion | 5 | 424 | 0 | 0 | 6,8 |
| English Football League Cup | Brighton Hove Albion | 1 | 16 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Konferenčná liga UEFA | Brighton Hove Albion | 1 | 87 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Liga národov UEFA | TureckoReprezentácia | 4 | 267 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2026 | Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Brighton Hove Albion | 2 | 138 | 0 | 0 | 6,9 |
| Kvalifikácia na MS (UEFA) | TureckoReprezentácia | 8 | 454 | 1 | 0 | 6,8 |
| Majstrovstvá sveta | TureckoReprezentácia | 2 | 160 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2025-2026 | Premier League | Brighton Hove Albion | 37 | 3 134 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Brighton Hove Albion | 3 | 200 | 0 | 0 | 6,7 | |
| FA Cup | Brighton Hove Albion | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2024-2025 | Premier League | Brighton Hove Albion | 6 | 388 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Brighton Hove Albion | 2 | 53 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Süper Lig | Fenerbahçe | 2 | 104 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Liga majstrov UEFA | Fenerbahçe | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Liga národov UEFA | TureckoReprezentácia | 2 | 168 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2024 | Majstrovstvá Európy UEFA | TureckoReprezentácia | 11 | 911 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2023-2024 | Süper Lig | Fenerbahçe | 37 | 3 327 | 1 | 4 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferenčná liga UEFA | Fenerbahçe | 11 | 833 | 1 | 1 | 7,4 | |
| Liga majstrov UEFA | Fenerbahçe | 2 | 104 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Turkish Cup | Fenerbahçe | 2 | 72 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Medzištátne prípravné zápasy | TureckoReprezentácia | 1 | 63 | 1 | 0 | 7,4 |
|---|
| 2022-2023 | Süper Lig | Fenerbahçe | 32 | 2 865 | 3 | 4 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Európska liga UEFA | Fenerbahçe | 8 | 635 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Turkish Cup | Fenerbahçe | 6 | 475 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Fenerbahçe | 3 | 134 | 1 | 1 | 7,4 | |
| Liga majstrov UEFA | Fenerbahçe | 2 | 210 | 0 | 0 | – | |
| Konferenčná liga UEFA | Fenerbahçe | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,5 | |
| Liga národov UEFA | TureckoReprezentácia | 6 | 480 | 0 | 0 | 7,1 | |
| European Championship qualification | TureckoReprezentácia | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022 | Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Fenerbahçe | 2 | 152 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2021-2022 | Süper Lig | Fenerbahçe | 28 | 2 254 | 2 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Európska liga UEFA | Fenerbahçe | 7 | 438 | 0 | 1 | 6,3 | |
| Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Fenerbahçe | 5 | 362 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Konferenčná liga UEFA | Fenerbahçe | 2 | 118 | 1 | 1 | 7,6 | |
| Turkish Cup | Fenerbahçe | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021 | European U21 Football Championship | HolandskoReprezentácia | 3 | 228 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Süper Lig | Fenerbahçe | 26 | 719 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Fenerbahçe | 5 | 238 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Turkish Cup | Fenerbahçe | 4 | 237 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | HolandskoReprezentácia | 1 | 78 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | Süper Lig | Fenerbahçe | 23 | 943 | 3 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turkish Cup | Fenerbahçe | 7 | 570 | 0 | 0 | – | |
| Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Fenerbahçe | 1 | 14 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | HolandskoReprezentácia | 6 | 368 | 0 | 1 | 7,5 |
| 2018-2019 | German Audi Cup | Fenerbahçe | 1 | 19 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Fenerbahçe | 1 | 20 | 0 | 0 | – | |
| Turkish Cup | Fenerbahçe | 1 | 13 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Eerste Divisie | NEC Nijmegen | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European U21 Championship qualification | HolandskoReprezentácia | 1 | 10 | 0 | 0 | 7,0 |