Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Nie sú dostupné údaje
Najvyššia: 350 tis. € (25. 12. 2020)
Posledná aktualizácia:
He Chao – súčasný klub: Henan. Pozícia: Stredopoliar, Národnosť: Čína, Vek: 31, Výška: 178 cm, Trhová hodnota: 100 tis. €. He Chao v sezóne 2026: 24 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Najnovší zápas v dostupných záznamoch, v ktorom nastúpil He Chao, bol Wuhan Three Towns - Henan; na ihrisku strávil 83 minút. Dátum zápasu: 12. septembra 2026.
Henan: zápasy: 24, góly: 0, asistencie: 0
Podľa dostupných záznamov tímu Henan za sezónu 2026, He Chao odohral 1723 minút a nastúpil v základnej zostave v 23 zápasoch.
Henan: zápasy: 52, góly: 1, asistencie: 0
Wuhan Three Towns: zápasy: 74, góly: 3, asistencie: 2
Guangzhou FC(1993-2025): zápasy: 53, góly: 1, asistencie: 3
Jiangsu Suning FC(1994-2021): zápasy: 10, góly: 0, asistencie: 0
Changchun Yatai: zápasy: 62, góly: 0, asistencie: 0
Súvisiace stránky: Henan, Live výsledky
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Henan | 31 rokov | 100 tis. € | |
| Henan | 30 rokov | 150 tis. € | |
| Henan | 30 rokov | 200 tis. € | |
| Wuhan Three Towns | 29 rokov | 200 tis. € | |
| Wuhan Three Towns | 29 rokov | 175 tis. € | |
| Wuhan Three Towns | 28 rokov | 250 tis. € | |
| Wuhan Three Towns | 28 rokov | 225 tis. € | |
| Wuhan Three Towns | 27 rokov | 275 tis. € | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | 26 rokov | 200 tis. € | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | 26 rokov | 200 tis. € | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | 25 rokov | 350 tis. € | |
| Jiangsu Suning FC(1994-2021) | 24 rokov | 250 tis. € | |
| Jiangsu Suning FC(1994-2021) | 24 rokov | 300 tis. € |
He Chao – vek: 31 rokov. Dátum narodenia: 19. apríla 1995.
Post: Stredopoliar.
He Chao hrá za klub Henan.
He Chao meria 178 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnosť: Čína.
Trhová hodnota: 100 tis. €.
He Chao v sezóne 2026: 24 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
He Chao v sezóne 2026: 24 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 1 742. Priemerné hodnotenie: 6,4.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Čínska Super League | Henan | 22 | 1 588 | 0 | 0 | 6,4 |
| Chinese FA Cup | Henan | 2 | 154 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | Čínska Super League | Henan | 5 | 238 | 1 | 0 | 6,8 |
| Chinese FA Cup | Henan | 1 | 101 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2025 | Čínska Super League | Henan | 20 | 1 087 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | Čínska Super League | Henan | 2 | 23 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024 | Čínska Super League |
| Wuhan Three Towns |
| 17 |
| 1 072 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| 2023-2024 | AFC Champions League | Wuhan Three Towns | 4 | 281 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Čínska Super League | Wuhan Three Towns | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023 | Čínska Super League | Wuhan Three Towns | 20 | 1 389 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese Super Cup | Wuhan Three Towns | 1 | 78 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Čínska Super League | Wuhan Three Towns | 4 | 193 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese FA Cup | Wuhan Three Towns | 1 | 22 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Čínska Super League | Wuhan Three Towns | 25 | 1 331 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | Čínska Super League | Wuhan Three Towns | 1 | 35 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2021 | Čínska Super League | Guangzhou FC(1993-2025) | 14 | 623 | 0 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2020-2021 | Čínska Super League | Guangzhou FC(1993-2025) | 11 | 520 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Guangzhou FC(1993-2025) | 2 | 120 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Chinese FA Cup | Guangzhou FC(1993-2025) | 1 | 74 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Čínska Super League | Guangzhou FC(1993-2025) | 5 | 357 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | Čínska Super League | Jiangsu Suning FC(1994-2021) | 4 | 196 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2019 | Čínska Super League | Jiangsu Suning FC(1994-2021) | 4 | 284 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Čínska Super League | Guangzhou FC(1993-2025) | 5 | 127 | 0 | 0 | 6,2 | |
| AFC Champions League | Guangzhou FC(1993-2025) | 3 | 89 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018-2019 | Čínska Super League | Jiangsu Suning FC(1994-2021) | 2 | 133 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Guangzhou FC(1993-2025) | 5 | 314 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Čínska Super League | Guangzhou FC(1993-2025) | 5 | 251 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Chinese Cup | Guangzhou FC(1993-2025) | 2 | 70 | 0 | 0 | – | |
| Čínska Super League | Changchun Yatai | 8 | 611 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2018 | Čínska Super League | Changchun Yatai | 5 | 382 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2017-2018 | Čínska Super League | Changchun Yatai | 17 | 1 406 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2017 | Čínska Super League | Changchun Yatai | 5 | 374 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2016-2017 | Čínska Super League | Changchun Yatai | 13 | 966 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EAFF E-1 Football Championship | ČínaReprezentácia | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2016 | Čínska Super League | Changchun Yatai | 3 | 34 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2015-2016 | Čínska Super League | Changchun Yatai | 9 | 384 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2015 | Čínska Super League | Changchun Yatai | 2 | 36 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|