Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Najvyššia: 2,5 mil. € (7. 2. 2021)
Posledná aktualizácia:
Jerónimo Cacciabue – súčasný klub: Universidad Católica. Pozícia: Stredopoliar, Národnosť: Argentína, Vek: 28, Výška: 173 cm, Trhová hodnota: 1,5 mil. €. Jerónimo Cacciabue v sezóne 2026: 27 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Najnovší zápas v dostupných záznamoch, v ktorom nastúpil Jerónimo Cacciabue, bol Universidad Católica - Macara; na ihrisku strávil 90 minút. Dátum zápasu: 11. októbra 2026.
Universidad Católica: zápasy: 26, góly: 0, asistencie: 0
Podľa dostupných záznamov tímu Universidad Católica za sezónu 2026, Jerónimo Cacciabue odohral 1801 minút a nastúpil v základnej zostave v 21 zápasoch.
Universidad Católica: zápasy: 67, góly: 0, asistencie: 0
Club Atlético Newell's Old Boys: zápasy: 90, góly: 6, asistencie: 2
Platense: zápasy: 19, góly: 0, asistencie: 0
Miedz Legnica: zápasy: 11, góly: 0, asistencie: 0
Súvisiace stránky: Universidad Católica, Live výsledky
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Universidad Católica | 28 rokov | 1,5 mil. € | |
| Universidad Católica | 28 rokov | 900 tis. € | |
| Universidad Católica | 27 rokov | 700 tis. € | |
| Universidad Católica | 27 rokov | 500 tis. € | |
| Universidad Católica | 27 rokov | 400 tis. € | |
| Newell's Old Boys | 26 rokov | 250 tis. € | |
| Newell's Old Boys | 26 rokov | 350 tis. € | |
| Platense | 25 rokov | 350 tis. € | |
| Platense | 25 rokov | 450 tis. € | |
| Miedz Legnica | 24 rokov | 500 tis. € | |
| Miedz Legnica | 24 rokov | 1,5 mil. € | |
| Newell's Old Boys | 24 rokov | 2,1 mil. € | |
| Newell's Old Boys | 23 rokov | 2,5 mil. € | |
| Newell's Old Boys | 23 rokov | 2,5 mil. € | |
| Newell's Old Boys | 22 rokov | 1,8 mil. € | |
| Newell's Old Boys | 21 rokov | 2 mil. € | |
| Newell's Old Boys | 21 rokov | 1,8 mil. € | |
| Newell's Old Boys | 20 rokov | 750 tis. € | |
| Club Atlético Newell's Old Boys II | 20 rokov | 300 tis. € |
Trhová hodnota: 1,5 mil. €.
Jerónimo Cacciabue v sezóne 2026: 27 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Post: Stredopoliar.
Jerónimo Cacciabue hrá za klub Universidad Católica.
Jerónimo Cacciabue meria 173 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnosť: Argentína.
Jerónimo Cacciabue v sezóne 2026: 27 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 1 955. Priemerné hodnotenie: 6,7.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | LigaPro Serie A (Ekvádor) | Universidad Católica | 24 | 1 709 | 0 | 0 | 6,8 |
| Pohár oslobodzovateľov CONMEBOL | Universidad Católica | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Supercopa Ecuador | Universidad Católica | 1 | 66 | 0 | 0 | 5,6 | |
| 2025-2026 | LigaPro Serie A (Ekvádor) | Universidad Católica | 4 | 272 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2025 | LigaPro Serie A (Ekvádor) | Universidad Católica | 29 | 2 104 | 0 | 0 | 6,7 |
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Universidad Católica | 5 | 392 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| 2024-2025 | Copa Sudamericana CONMEBOL | Universidad Católica | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LigaPro Serie A (Ekvádor) | Universidad Católica | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024 | Copa de la Liga Profesional | Club Atlético Newell's Old Boys | 8 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argentínska Primera División | Club Atlético Newell's Old Boys | 3 | 247 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Copa Argentina | Club Atlético Newell's Old Boys | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Argentínska Primera División | Club Atlético Newell's Old Boys | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2023 | Argentínska Primera División | Platense | 13 | 769 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Liga Profesional | Platense | 4 | 21 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Copa Argentina | Platense | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Argentínska Primera División | Platense | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekstraklasa | Miedz Legnica | 11 | 720 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022 | Copa de la Liga Profesional | Club Atlético Newell's Old Boys | 3 | 62 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2021-2022 | Argentínska Primera División | Club Atlético Newell's Old Boys | 1 | 54 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2020 | Argentina Super League Cup | Club Atlético Newell's Old Boys | 1 | 85 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Argentínska Primera División | Club Atlético Newell's Old Boys | 8 | 632 | 1 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2018-2019 | Argentínska Primera División | Club Atlético Newell's Old Boys | 17 | 1 156 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2017-2018 | Argentínska Primera División | Club Atlético Newell's Old Boys | 4 | 252 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|