Reklama
Jessy Benet – súčasný klub: Pau. Pozícia: Stredopoliar, Národnosť: Francúzsko, Vek: 31, Výška: 186 cm, Trhová hodnota: 900 tis. €. 2026-2027: zápasy: 10, góly: 1, asistencie: 3. Posledný zaznamenaný nástup: Metz - Pau (30. októbra 2026).
Posledná aktualizácia:
Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Zranený
Nie sú dostupné údaje
Najvyššia: 1,5 mil. € (24. 6. 2021)
Pau: zápasy: 10, góly: 1, asistencie: 3
Podľa dostupných záznamov tímu Pau za sezónu 2026/27, Jessy Benet odohral 840 minút a nastúpil v základnej zostave v 10 zápasoch.
Pau: zápasy: 10, góly: 1, asistencie: 3
Grenoble: zápasy: 192, góly: 38, asistencie: 23
Amiens: zápasy: 49, góly: 1, asistencie: 4
Dijon: zápasy: 4, góly: 0, asistencie: 0
Súvisiace stránky: Pau, Live výsledky
Jessy Benet – vek: 31 rokov. Dátum narodenia: 24. júna 1995.
Post: Stredopoliar.
Jessy Benet hrá za klub Pau.
Jessy Benet meria 186 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnosť: Francúzsko.
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Pau | 31 rokov | 900 tis. € | |
| Grenoble | 30 rokov | 1 mil. € | |
| Grenoble | 30 rokov | 800 tis. € | |
| Grenoble | 29 rokov | 800 tis. € | |
| Grenoble | 29 rokov | 800 tis. € | |
| Grenoble | 29 rokov | 900 tis. € | |
| Grenoble | 28 rokov | 1 mil. € | |
| Grenoble | 28 rokov | 1 mil. € | |
| Grenoble | 27 rokov | 1 mil. € | |
| Amiens | 27 rokov | 1 mil. € | |
| Amiens | 26 rokov | 1 mil. € | |
| Amiens | 26 rokov | 1,3 mil. € | |
| Grenoble | 26 rokov | 1,5 mil. € | |
| Grenoble | 25 rokov | 1 mil. € | |
| Grenoble | 25 rokov | 800 tis. € | |
| Grenoble | 25 rokov | 800 tis. € | |
| Grenoble | 24 rokov | 650 tis. € | |
| Grenoble | 24 rokov | 800 tis. € | |
| Grenoble | 24 rokov | 500 tis. € | |
| Grenoble | 23 rokov | 500 tis. € | |
| Avranches | 21 rokov | 300 tis. € | |
| Dijon | 20 rokov | 300 tis. € | |
| Dijon | 19 rokov | 250 tis. € | |
| Dijon | 19 rokov | 250 tis. € |
Jessy Benet v sezóne 2026-2027: 10 zápasov, 1 gól a 3 asistencie vo všetkých súťažiach.
Jessy Benet v sezóne 2026-2027: 10 zápasov, 1 gól a 3 asistencie vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 840. Priemerné hodnotenie: 7,0.
| Grenoble |
| 18 |
| 1 557 |
| 3 |
| 3 |
| 7,0 |
| Coupe de France | Grenoble | 3 | 270 | 0 | 1 | 7,2 |
| Ligue 2 | Amiens | 15 | 938 | 1 | 1 | 6,6 |
| Coupe de France | Amiens | 1 | 67 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Ligue 2 | Amiens | 30 | 1 850 | 0 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Amiens | 3 | 172 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2020-2021 | Ligue 2 | Grenoble | 36 | 2 748 | 9 | 6 | 7,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Grenoble | 2 | 102 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Ligue 2 | Grenoble | 22 | 1 754 | 4 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2018-2019 | Ligue 2 | Grenoble | 18 | 1 335 | 2 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2017-2018 | Championnat National (Francúzsko) | Grenoble | 2 | 147 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | Ligue 2 | Dijon | 1 | 11 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | Ligue 2 | Dijon | 3 | 70 | 0 | 0 | – |
|---|