Reklama
Pozícia: Útočník, Národnosť: Maroko, Vek: 39, Výška: 189 cm. 2024-2025: zápasy: 30, góly: 7, asistencie: 1. Posledný zaznamenaný nástup: Pau - Guingamp (10. mája 2025).
Posledná aktualizácia:
Najvyššia: 2 mil. € (15. 7. 2018)
Pau: zápasy: 63, góly: 16, asistencie: 4
Paris: zápasy: 31, góly: 7, asistencie: 6
Havre Athletic Club: zápasy: 35, góly: 5, asistencie: 0
Zamalek: zápasy: 2, góly: 0, asistencie: 0
Yeni Malatyaspor: zápasy: 48, góly: 16, asistencie: 6
Strasbourg Alsace: zápasy: 26, góly: 1, asistencie: 0
Súvisiace stránky: Live výsledky
Khalid Boutaïb – vek: 39 rokov. Dátum narodenia: 24. apríla 1987.
Post: Útočník.
Khalid Boutaïb meria 189 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnosť: Maroko.
Khalid Boutaïb v sezóne 2024-2025: 30 zápasov, 7 gólov a 1 asistencia vo všetkých súťažiach.
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| KACM Marrakech | 39 rokov | 100 tis. € | |
| KACM Marrakech | 38 rokov | 125 tis. € | |
| Pau | 38 rokov | 150 tis. € | |
| Pau | 37 rokov | 175 tis. € | |
| Pau | 37 rokov | 200 tis. € | |
| Pau | 36 rokov | 200 tis. € | |
| Paris | 36 rokov | 200 tis. € | |
| Paris | 35 rokov | 250 tis. € | |
| Paris | 35 rokov | 300 tis. € | |
| Havre | 34 rokov | 400 tis. € | |
| Havre | 34 rokov | 450 tis. € | |
| Havre | 33 rokov | 450 tis. € | |
| Havre | 33 rokov | 600 tis. € | |
| Free Player | 32 rokov | 800 tis. € | |
| Free Player | 32 rokov | 1 mil. € | |
| Zamalek | 32 rokov | 1,5 mil. € | |
| Yeni Malatyaspor | 31 rokov | 1,8 mil. € | |
| Yeni Malatyaspor | 31 rokov | 2 mil. € | |
| Yeni Malatyaspor | 31 rokov | 1,8 mil. € | |
| Yeni Malatyaspor | 30 rokov | 1,8 mil. € | |
| Strasbourg | 30 rokov | 1,5 mil. € | |
| Strasbourg | 29 rokov | 1 mil. € | |
| Strasbourg | 29 rokov | 1 mil. € | |
| GFC Ajaccio | 28 rokov | 1 mil. € | |
| GFC Ajaccio | 28 rokov | 400 tis. € | |
| GFC Ajaccio | 27 rokov | 200 tis. € | |
| Istres | 25 rokov | 150 tis. € |
Khalid Boutaïb v sezóne 2024-2025: 30 zápasov, 7 gólov a 1 asistencia vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 2 170. Priemerné hodnotenie: 6,8.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Ligue 2 | Pau | 30 | 2 170 | 7 | 1 | 6,8 |
| 2023-2024 | Ligue 2 | Pau | 31 | 1 960 | 9 | 3 | 6,8 |
| Coupe de France | Pau | 2 | 157 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2022-2023 | Ligue 2 | Paris | 15 | 1 019 | 2 | 4 | 6,9 |
| Coupe de France | Paris | 1 | 13 | 1 | 0 | 8,2 | |
| 2021-2022 | Ligue 2 | Paris | 15 | 1 094 | 4 | 2 | 6,7 |
| Ligue 2 | Havre Athletic Club |
| 19 |
| 1 446 |
| 4 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2020-2021 | Ligue 2 | Havre Athletic Club | 15 | 873 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Havre Athletic Club | 1 | 20 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Egyptská Premier League | Zamalek | 2 | 126 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019 | Africký pohár národov | MarokoReprezentácia | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2018-2019 | Süper Lig | Yeni Malatyaspor | 16 | 1 056 | 4 | 3 | 6,9 |
|---|
| 2018 | Majstrovstvá sveta | MarokoReprezentácia | 2 | 141 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2017-2018 | Süper Lig | Yeni Malatyaspor | 32 | 2 625 | 12 | 3 | 6,9 |
|---|
| 2016-2017 | Ligue 2 | Strasbourg Alsace | 25 | 861 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2015-2016 | Ligue 2 | Strasbourg Alsace | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | GFC Ajaccio | 31 | 1 928 | 6 | 1 | 6,9 |
| 2014-2015 | Ligue 2 | GFC Ajaccio | 4 | 351 | 0 | 0 | – |
|---|