Reklama
Kyle John – súčasný klub: Port Vale. Pozícia: Obranca, Národnosť: Anglicko, Vek: 25, Výška: 173 cm, Trhová hodnota: 225 tis. €. 2026-2027: zápasy: 11, góly: 0, asistencie: 1. Posledný zaznamenaný nástup: Port Vale - Rochdale (31. októbra 2026).
Posledná aktualizácia:

Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Najvyššia: 225 tis. € (11. 5. 2026)
Port Vale: zápasy: 7, góly: 0, asistencie: 0
Podľa dostupných záznamov tímu Port Vale za sezónu 2026/27, Kyle John odohral 407 minút a nastúpil v základnej zostave v 5 zápasoch.
Port Vale: zápasy: 77, góly: 1, asistencie: 4
Mansfield Town: zápasy: 1, góly: 0, asistencie: 0
Everton U21: zápasy: 42, góly: 1, asistencie: 5
Everton U23: zápasy: 34, góly: 0, asistencie: 0
Súvisiace stránky: Port Vale, Live výsledky
Kyle John – vek: 25 rokov. Dátum narodenia: 13. februára 2001.
Post: Obranca.
Kyle John hrá za klub Port Vale.
Kyle John meria 173 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnosť: Anglicko.
| Port Vale | 24 rokov | 175 tis. € |
| Port Vale | 23 rokov | 150 tis. € |
| Everton U23 | 22 rokov | 150 tis. € |
| Everton U23 | 21 rokov | 150 tis. € |
Trhová hodnota: 225 tis. €.
Kyle John v sezóne 2026-2027: 11 zápasov, 0 gólov a 1 asistencia vo všetkých súťažiach.
Kyle John v sezóne 2026-2027: 11 zápasov, 0 gólov a 1 asistencia vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 528.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League Two | Port Vale | 7 | 407 | 0 | 0 | 6,4 |
| EFL Trophy | Port Vale | 2 | 89 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Anglický ligový pohár | Port Vale | 1 | 19 | 0 | 0 | 5,8 | |
| EFL Trophy | Mansfield Town | 1 | 13 | 0 | 0 | 7,2 | |
| 2025-2026 | League One | Port Vale | 25 | 1 872 | 1 | 0 | 6,4 |
| EFL Trophy | Port Vale | 5 | 311 | 0 | 1 | 6,9 | |
| FA Cup | Port Vale | 4 | 321 | 0 | 0 |
| 6,4 |
| Anglický ligový pohár | Port Vale | 2 | 102 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2024-2025 | League Two | Port Vale | 28 | 2 051 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Port Vale | 2 | 102 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Anglický ligový pohár | Port Vale | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Premier League 2 (1. divízia) | Everton U21 | 15 | 1 095 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League International Cup | Everton U21 | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 | |
| EFL Trophy | Everton U21 | 1 | 75 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2022-2023 | Premier League 2 (1. divízia) | Everton U21 | 16 | 1 361 | 1 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Everton U21 | 3 | 262 | 0 | 1 | 6,3 | |
| Premier League International Cup | Everton U21 | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Premier League 2 | Everton U23 | 18 | 1 620 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Everton U21 | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Premier League 2 | Everton U23 | 16 | 1 333 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2019-2020 | EFL Trophy | Everton U21 | 2 | 135 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|