Reklama
Luke Ivanovic – súčasný klub: TPS Turku. Pozícia: Útočník, Národnosť: Austrália, Vek: 26, Výška: 180 cm, Trhová hodnota: 150 tis. €. 2026: zápasy: 13, góly: 1, asistencie: 1. Posledný zaznamenaný nástup: TPS Turku - Jaro (10. októbra 2026).
Posledná aktualizácia:
Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Nie sú dostupné údaje
Najvyššia: 300 tis. € (30. 9. 2021)
TPS Turku: zápasy: 13, góly: 1, asistencie: 1
Podľa dostupných záznamov tímu TPS Turku za sezónu 2026, Luke Ivanovic odohral 598 minút a nastúpil v základnej zostave v 5 zápasoch.
TPS Turku: zápasy: 13, góly: 1, asistencie: 1
Monterey Bay: zápasy: 31, góly: 5, asistencie: 2
Lahti: zápasy: 28, góly: 6, asistencie: 0
Perth Glory: zápasy: 25, góly: 1, asistencie: 1
Brisbane Roar: zápasy: 28, góly: 7, asistencie: 2
Sydney: zápasy: 50, góly: 2, asistencie: 0
Súvisiace stránky: TPS Turku, Live výsledky
Luke Ivanovic – vek: 26 rokov. Dátum narodenia: 6. júna 2000.
Post: Útočník.
Luke Ivanovic hrá za klub TPS Turku.
Luke Ivanovic meria 180 cm.
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| TPS Turku | 26 rokov | 150 tis. € | |
| Monterey Bay | 25 rokov | 150 tis. € | |
| Monterey Bay | 24 rokov | 175 tis. € | |
| Lahti | 24 rokov | 200 tis. € | |
| Lahti | 24 rokov | 200 tis. € | |
| Lahti | 23 rokov | 200 tis. € | |
| Perth Glory | 23 rokov | 250 tis. € | |
| Perth Glory | 22 rokov | 250 tis. € | |
| Brisbane Roar | 21 rokov | 300 tis. € | |
| Brisbane Roar | 21 rokov | 300 tis. € | |
| Sydney | 20 rokov | 250 tis. € | |
| Sydney | 20 rokov | 250 tis. € | |
| Sydney | 19 rokov | 250 tis. € |
Preferovaná noha: Pravá.
Národnosť: Austrália.
Trhová hodnota: 150 tis. €.
Luke Ivanovic v sezóne 2026: 13 zápasov, 1 gól a 1 asistencia vo všetkých súťažiach.
Luke Ivanovic v sezóne 2026: 13 zápasov, 1 gól a 1 asistencia vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 598. Priemerné hodnotenie: 6,7.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Veikkausliiga | TPS Turku | 13 | 598 | 1 | 1 | 6,7 |
| 2025-2026 | USL Championship | Monterey Bay | 5 | 327 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025 | USL Championship | Monterey Bay | 17 | 954 | 3 | 1 | 6,8 |
| 2024-2025 | USL Championship | Monterey Bay | 4 | 185 | 1 | 0 | 6,7 |
| USL Cup | Monterey Bay | 3 | 200 | 1 | 0 | 6,5 | |
| U.S. Open Cup | Monterey Bay | 2 | 91 | 0 | 1 | 6,8 | |
| 2024 |
| Lahti |
| 24 |
| 1 400 |
| 6 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2023-2024 | Veikkausliiga | Lahti | 2 | 164 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fínsky ligový pohár | Lahti | 2 | 118 | 0 | 0 | – | |
| A-League | Perth Glory | 13 | 642 | 1 | 1 | 6,5 |
| 2022-2023 | A-League | Perth Glory | 11 | 392 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Austrálsky pohár | Perth Glory | 1 | 33 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Austrálsky pohár | Brisbane Roar | 4 | 169 | 2 | 1 | 7,4 |
| 2021-2022 | A-League | Brisbane Roar | 20 | 952 | 4 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Austrálsky pohár | Brisbane Roar | 2 | 96 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Brisbane Roar | 2 | 73 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021 | New South Wales Premier League (Austrália) | Sydney Youth | 1 | 63 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | A-League | Sydney | 15 | 309 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga majstrov AFC | Sydney | 4 | 127 | 0 | 0 | 6,5 | |
| New South Wales Premier League (Austrália) | Sydney | 2 | 153 | 0 | 0 | – | |
| Medzištátne prípravné zápasy | Sydney | 1 | 27 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | A-League | Sydney | 11 | 142 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2019 | Liga majstrov AFC | Sydney | 1 | 68 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2018-2019 | A-League | Sydney | 11 | 189 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga majstrov AFC | Sydney | 4 | 50 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Sydney | 1 | 25 | 0 | 0 | – |