Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Nie sú dostupné údaje
Najvyššia: 8 mil. € (14. 2. 2016)
Posledná aktualizácia:
Marc Stendera – súčasný klub: SKN St Polten. Pozícia: Stredopoliar, Národnosť: Nemecko, Vek: 30, Výška: 173 cm, Trhová hodnota: 300 tis. €. Marc Stendera v sezóne 2026-2027: 7 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Najnovší zápas v dostupných záznamoch, v ktorom nastúpil Marc Stendera, bol First Vienna 1894 - SKN St.Polten; na ihrisku strávil 90 minút. Dátum zápasu: 9. októbra 2026.
SKN St.Polten: zápasy: 7, góly: 0, asistencie: 0
Podľa dostupných záznamov tímu SKN St.Polten za sezónu 2026/27, Marc Stendera odohral 590 minút a nastúpil v základnej zostave v 7 zápasoch.
SKN St.Polten: zápasy: 91, góly: 12, asistencie: 18
Oldenburg: zápasy: 13, góly: 1, asistencie: 1
Ingolstadt: zápasy: 50, góly: 2, asistencie: 7
Hannover 96: zápasy: 17, góly: 0, asistencie: 2
Eintracht Frankfurt: zápasy: 74, góly: 3, asistencie: 2
Súvisiace stránky: SKN St Polten, Live výsledky
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| SKN St Polten | 30 rokov | 300 tis. € | |
| SKN St Polten | 30 rokov | 350 tis. € | |
| SKN St Polten | 30 rokov | 350 tis. € | |
| SKN St Polten | 29 rokov | 350 tis. € | |
| SKN St Polten | 29 rokov | 250 tis. € | |
| SKN St Polten | 29 rokov | 200 tis. € | |
| SKN St Polten | 28 rokov | 200 tis. € | |
| SKN St Polten | 27 rokov | 225 tis. € | |
| Oldenburg | 27 rokov | 225 tis. € | |
| Oldenburg | 27 rokov | 275 tis. € | |
| Free Player | 26 rokov | 325 tis. € | |
| Ingolstadt | 26 rokov | 400 tis. € | |
| Ingolstadt | 26 rokov | 500 tis. € | |
| Ingolstadt | 26 rokov | 700 tis. € | |
| Ingolstadt | 25 rokov | 700 tis. € | |
| Ingolstadt | 25 rokov | 700 tis. € | |
| Ingolstadt | 24 rokov | 700 tis. € | |
| Ingolstadt | 24 rokov | 800 tis. € | |
| Hannover 96 | 24 rokov | 1,2 mil. € | |
| Hannover 96 | 24 rokov | 1,5 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 23 rokov | 1,5 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 23 rokov | 2 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 22 rokov | 2 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 22 rokov | 3 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 22 rokov | 4,5 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 21 rokov | 4,5 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 21 rokov | 7 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 20 rokov | 7 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 20 rokov | 8 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 19 rokov | 6 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 19 rokov | 5 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 19 rokov | 3,5 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 18 rokov | 1,5 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 18 rokov | 800 tis. € | |
| Eintracht Frankfurt | 17 rokov | 800 tis. € | |
| Eintracht Frankfurt | 17 rokov | 150 tis. € | |
| Eintracht Frankfurt | 16 rokov | 150 tis. € |
Marc Stendera – vek: 30 rokov. Dátum narodenia: 10. decembra 1995.
Post: Stredopoliar.
Marc Stendera hrá za klub SKN St Polten.
Marc Stendera meria 173 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnosť: Nemecko.
Trhová hodnota: 300 tis. €.
Marc Stendera v sezóne 2026-2027: 7 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Marc Stendera v sezóne 2026-2027: 7 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 590. Priemerné hodnotenie: 6,3.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Rakúska 2. liga | SKN St.Polten | 7 | 590 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | Rakúska 2. liga | SKN St.Polten | 29 | 2 554 | 10 | 5 | 6,6 |
| Austrian Cup | SKN St.Polten | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2024-2025 | Rakúska 2. liga | SKN St.Polten | 26 | 1 983 | 2 | 5 | 6,5 |
| Austrian Cup | SKN St.Polten | 1 | 31 | 0 | 0 | – | |
| 2023-2024 | Rakúska 2. liga | SKN St.Polten | 25 | 1 759 | 0 | 8 | 6,3 |
| Austrian Cup |
| SKN St.Polten |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| 2022-2023 | Austrian Cup | SKN St.Polten | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Liga | Oldenburg | 13 | 824 | 1 | 1 | 6,5 |
| 2021-2022 | 2. Bundesliga | Ingolstadt | 9 | 666 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Ingolstadt | 2 | 151 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2020-2021 | 3. Liga | Ingolstadt | 36 | 2 760 | 2 | 6 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliga | Ingolstadt | 3 | 248 | 0 | 1 | 6,4 |
| 2019-2020 | 2. Bundesliga | Hannover 96 | 17 | 902 | 0 | 2 | 6,0 |
|---|
| 2018-2019 | Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 7 | 107 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Európska liga UEFA | Eintracht Frankfurt | 4 | 103 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Eintracht Frankfurt | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 7 | 374 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2016-2017 | Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 2 | 131 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2015-2016 | Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 26 | 2 047 | 2 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 2 | 31 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2014-2015 | Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 17 | 1 060 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2013-2014 | Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 4 | 67 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 4 | 125 | 0 | 0 | – |
|---|