Reklama
Markas Beneta – súčasný klub: Suduva. Pozícia: Obranca, Národnosť: Litva, Vek: 33, Výška: 183 cm, Trhová hodnota: 275 tis. €. 2024-2025: zápasy: 6, góly: 0, asistencie: 0. Posledný zaznamenaný nástup: Netherlands - Lithuania (17. novembra 2025).
Posledná aktualizácia:
Najvyššia: 350 tis. € (27. 6. 2023)
Suduva: zápasy: 12, góly: 0, asistencie: 0
Podľa dostupných záznamov tímu Suduva za sezónu 2026, Markas Beneta odohral 72 minút a nastúpil v základnej zostave v 11 zápasoch.
Panevėžys: zápasy: 21, góly: 0, asistencie: 0
Suduva: zápasy: 21, góly: 0, asistencie: 0
Trans Narva: zápasy: 3, góly: 0, asistencie: 0
Súvisiace stránky: Suduva, Live výsledky
Markas Beneta – vek: 33 rokov. Dátum narodenia: 8. júla 1993.
Post: Obranca.
Markas Beneta hrá za klub Suduva.
Markas Beneta meria 183 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnosť: Litva.
Trhová hodnota: 275 tis. €.
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Suduva | 32 rokov | 275 tis. € | |
| Suduva | 32 rokov | 300 tis. € | |
| Suduva | 31 rokov | 300 tis. € | |
| Panevezys | 31 rokov | 300 tis. € | |
| Panevezys | 30 rokov | 350 tis. € | |
| Panevezys | 30 rokov | 350 tis. € | |
| Panevezys | 29 rokov | 350 tis. € | |
| Suduva | 29 rokov | 300 tis. € | |
| Suduva | 28 rokov | 225 tis. € | |
| Suduva | 28 rokov | 175 tis. € | |
| Zaglebie Sosnowiec | 26 rokov | 100 tis. € | |
| Trans Narva | 26 rokov | 125 tis. € | |
| Trans Narva | 25 rokov | 125 tis. € | |
| Kauno Zalgiris | 25 rokov | 125 tis. € | |
| Atlantas Klaipeda | 24 rokov | 150 tis. € | |
| Atlantas Klaipeda | 23 rokov | 175 tis. € | |
| Atlantas Klaipeda | 22 rokov | 175 tis. € | |
| Atlantas Klaipeda | 22 rokov | 150 tis. € | |
| Atlantas Klaipeda | 21 rokov | 100 tis. € | |
| Atlantas Klaipeda | 21 rokov | 125 tis. € | |
| Atlantas Klaipeda | 20 rokov | 125 tis. € | |
| Atlantas Klaipeda | 20 rokov | 150 tis. € | |
| Atlantas Klaipeda | 19 rokov | 100 tis. € | |
| Atlantas Klaipeda | 19 rokov | 25 tis. € | |
| Zalgiris Vilnius | 18 rokov | 50 tis. € |
Markas Beneta v sezóne 2024-2025: 6 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Markas Beneta v sezóne 2024-2025: 6 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 73. Priemerné hodnotenie: 6,0.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Kvalifikácia na MS (Európa) | LitvaReprezentácia | 2 | 85 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2024-2025 | Liga majstrov | Panevėžys | 4 | 50 | 0 | 0 | 6,0 |
| Konferenčná liga | Panevėžys | 1 | 13 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Európska liga | Panevėžys | 1 | 10 | 0 | 0 | – | |
| 2024 | Majstrovstvá Európy | LitvaReprezentácia | 5 | 210 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | A Lyga (Litva) | Panevėžys | 9 | 405 | 0 | 0 | – |
| LitvaReprezentácia |
| 2 |
| 116 |
| 0 |
| 0 |
| 5,5 |
| 2022-2023 | A Lyga (Litva) | Panevėžys | 5 | 403 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferenčná liga | Panevėžys | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| A Lyga (Litva) | Suduva | 5 | 330 | 0 | 0 | – | |
| Konferenčná liga | Suduva | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Liga národov | LitvaReprezentácia | 1 | 17 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Medzištátne prípravné zápasy | LitvaReprezentácia | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Kvalifikácia na MS (Európa) | LitvaReprezentácia | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2021-2022 | A Lyga (Litva) | Suduva | 6 | 321 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferenčná liga | Suduva | 4 | 312 | 0 | 0 | – | |
| Litovský superpohár | Suduva | 1 | 83 | 0 | 0 | – | |
| Litovský pohár | Suduva | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Baltský pohár | LitvaReprezentácia | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | A Lyga (Litva) | Suduva | 2 | 130 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Poľská 1. liga | Trans Narva | 1 | 46 | 0 | 0 | – | |
| Liga národov | LitvaReprezentácia | 4 | 296 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Baltský pohár | LitvaReprezentácia | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Poľská 1. liga | Trans Narva | 1 | 81 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meistriliiga (Estónsko) | Trans Narva | 1 | 75 | 0 | 0 | – |