Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Zranený
Najvyššia: 5,5 mil. € (8. 12. 2024)
Posledná aktualizácia:
Marlon – súčasný klub: Grêmio. Pozícia: Obranca, Národnosť: Brazília, Vek: 29, Výška: 178 cm, Trhová hodnota: 3,5 mil. €. Marlon v sezóne 2026: 19 zápasov, 1 gól a 1 asistencia vo všetkých súťažiach.
Najnovší zápas v dostupných záznamoch, v ktorom nastúpil Marlon, bol Grêmio - RS - Internacional - RS; na ihrisku strávil 87 minút. Dátum zápasu: 11. októbra 2026.
Grêmio - RS: zápasy: 11, góly: 1, asistencie: 1
Podľa dostupných záznamov tímu Grêmio - RS za sezónu 2026, Marlon odohral 918 minút a nastúpil v základnej zostave v 11 zápasoch.
Grêmio - RS: zápasy: 58, góly: 2, asistencie: 4
Cruzeiro - MG: zápasy: 99, góly: 4, asistencie: 6
Ankaragücü: zápasy: 15, góly: 0, asistencie: 1
Fluminense - RJ: zápasy: 50, góly: 1, asistencie: 5
Trabzonspor: zápasy: 39, góly: 0, asistencie: 2
Boavista: zápasy: 27, góly: 2, asistencie: 2
Súvisiace stránky: Grêmio, Live výsledky
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Grêmio | 29 rokov | 3,5 mil. € | |
| Grêmio | 29 rokov | 4 mil. € | |
| Grêmio | 28 rokov | 4 mil. € | |
| Grêmio | 28 rokov | 4 mil. € | |
| Cruzeiro | 27 rokov | 5,5 mil. € | |
| Cruzeiro | 27 rokov | 5 mil. € | |
| Cruzeiro | 26 rokov | 5 mil. € | |
| Cruzeiro | 26 rokov | 5 mil. € | |
| Cruzeiro | 26 rokov | 4 mil. € | |
| Cruzeiro | 25 rokov | 2 mil. € | |
| Cruzeiro | 25 rokov | 2 mil. € | |
| Ankaragücü | 25 rokov | 2,2 mil. € | |
| Fluminense | 24 rokov | 3,5 mil. € | |
| Fluminense | 24 rokov | 3,5 mil. € | |
| Trabzonspor | 24 rokov | 3,8 mil. € | |
| Trabzonspor | 23 rokov | 3 mil. € | |
| Trabzonspor | 23 rokov | 2,5 mil. € | |
| Trabzonspor | 23 rokov | 2 mil. € | |
| Boavista | 22 rokov | 1,2 mil. € | |
| Boavista | 22 rokov | 1,5 mil. € | |
| Boavista | 22 rokov | 1 mil. € | |
| Fluminense | 21 rokov | 800 tis. € | |
| Fluminense | 21 rokov | 800 tis. € | |
| Fluminense | 20 rokov | 800 tis. € | |
| Criciuma | 19 rokov | 450 tis. € | |
| Criciuma | 19 rokov | 450 tis. € | |
| Criciuma | 19 rokov | 250 tis. € | |
| Criciuma | 18 rokov | 50 tis. € |
Post: Obranca.
Marlon hrá za klub Grêmio.
Marlon meria 178 cm.
Preferovaná noha: Ľavá.
Národnosť: Brazília.
Trhová hodnota: 3,5 mil. €.
Marlon v sezóne 2026: 19 zápasov, 1 gól a 1 asistencia vo všetkých súťažiach.
Marlon – vek: 29 rokov. Dátum narodenia: 20. mája 1997.
Marlon v sezóne 2026: 19 zápasov, 1 gól a 1 asistencia vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 1 473. Priemerné hodnotenie: 6,6.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brazílska Serie A | Grêmio - RS | 10 | 828 | 1 | 1 | 6,9 |
| Brazilian Cup | Grêmio - RS | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Campeonato Gaúcho (Brazília) | Grêmio - RS | 4 | 233 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Grêmio - RS | 1 | 52 | 0 | 0 | 5,7 | |
| 2025-2026 | Brazílska Serie A | Grêmio - RS | 8 | 696 | 0 | 1 | 6,7 |
| Campeonato Gaúcho (Brazília) | Grêmio - RS | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2025 | Brazílska Serie A |
| Grêmio - RS |
| 22 |
| 1 980 |
| 1 |
| 1 |
| 6,8 |
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Grêmio - RS | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,5 |
| Brazilian Cup | Grêmio - RS | 2 | 168 | 0 | 0 | 6,6 |
| Campeonato Mineiro Division 1 (Brazília) | Cruzeiro - MG | 5 | 219 | 0 | 0 | 6,2 |
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Cruzeiro - MG | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| Brazílska Serie A | Cruzeiro - MG | 1 | 5 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 | Brazílska Serie A | Grêmio - RS | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazílska Serie A | Cruzeiro - MG | 2 | 155 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024 | Brazílska Serie A | Cruzeiro - MG | 18 | 1 358 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Cruzeiro - MG | 13 | 1 009 | 0 | 1 | 6,9 | |
| Campeonato Mineiro Division 1 (Brazília) | Cruzeiro - MG | 6 | 528 | 1 | 1 | 5,9 |
| 2023-2024 | Brazílska Serie A | Cruzeiro - MG | 20 | 1 721 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Mineiro Division 1 (Brazília) | Cruzeiro - MG | 4 | 360 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Brazílska Serie A | Cruzeiro - MG | 16 | 1 430 | 2 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Cruzeiro - MG | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Brazílska Serie A | Cruzeiro - MG | 8 | 720 | 1 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Cruzeiro - MG | 3 | 255 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Campeonato Mineiro Division 1 (Brazília) | Cruzeiro - MG | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,2 | |
| Süper Lig | Ankaragücü | 13 | 1 002 | 0 | 1 | 6,3 | |
| Turkish Cup | Ankaragücü | 2 | 210 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Brazílska Serie A | Fluminense - RJ | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Fluminense - RJ | 3 | 106 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 1 | 19 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Brazílska Serie A | Fluminense - RJ | 13 | 1 024 | 0 | 3 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turkish Super Cup | Trabzonspor | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Süper Lig | Trabzonspor | 36 | 3 226 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turkish Cup | Trabzonspor | 1 | 24 | 0 | 0 | – | |
| Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Trabzonspor | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2019-2020 | Primeira Liga | Boavista | 27 | 1 965 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2019 | Copa Sudamericana CONMEBOL | Fluminense - RJ | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,4 |
| 2018 | Brazílska Serie A | Fluminense - RJ | 10 | 811 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Fluminense - RJ | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2017-2018 | Brazílska Serie A | Fluminense - RJ | 5 | 375 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2017 | Brazílska Serie A | Fluminense - RJ | 12 | 1 080 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|