Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Nie sú dostupné údaje
Najvyššia: 600 tis. € (30. 12. 2020)
Posledná aktualizácia:
Nick Doodeman – súčasný klub: Volendam. Pozícia: Útočník, Národnosť: Holandsko, Vek: 29, Výška: 173 cm, Trhová hodnota: 600 tis. €. Nick Doodeman v sezóne 2026-2027: 10 zápasov, 1 gól a 6 asistencií vo všetkých súťažiach.
Najnovší zápas v dostupných záznamoch, v ktorom nastúpil Nick Doodeman, bol Volendam - Vitesse Arnhem; na ihrisku strávil 90 minút. Dátum zápasu: 9. októbra 2026.
Volendam: zápasy: 10, góly: 1, asistencie: 6
Podľa dostupných záznamov tímu Volendam za sezónu 2026/27, Nick Doodeman odohral 871 minút a nastúpil v základnej zostave v 10 zápasoch.
Volendam: zápasy: 78, góly: 14, asistencie: 23
Willem II: zápasy: 123, góly: 12, asistencie: 39
Cambuur Leeuwarden: zápasy: 30, góly: 2, asistencie: 5
Súvisiace stránky: Volendam, Live výsledky
Nick Doodeman – vek: 29 rokov. Dátum narodenia: 22. októbra 1996.
Post: Útočník.
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Willem II | 29 rokov | 600 tis. € | |
| Willem II | 29 rokov | 500 tis. € | |
| Willem II | 29 rokov | 450 tis. € | |
| Willem II | 28 rokov | 400 tis. € | |
| Willem II | 28 rokov | 450 tis. € | |
| Willem II | 27 rokov | 500 tis. € | |
| Willem II | 27 rokov | 425 tis. € | |
| Willem II | 26 rokov | 400 tis. € | |
| Cambuur Leeuwarden | 25 rokov | 450 tis. € | |
| Cambuur Leeuwarden | 25 rokov | 500 tis. € | |
| Volendam | 24 rokov | 600 tis. € | |
| Volendam | 23 rokov | 450 tis. € | |
| Volendam | 23 rokov | 400 tis. € | |
| Volendam | 23 rokov | 325 tis. € | |
| Volendam | 22 rokov | 400 tis. € | |
| Volendam | 22 rokov | 325 tis. € | |
| Volendam | 21 rokov | 250 tis. € | |
| Volendam | 21 rokov | 200 tis. € |
Nick Doodeman hrá za klub Volendam.
Nick Doodeman meria 173 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnosť: Holandsko.
Trhová hodnota: 600 tis. €.
Nick Doodeman v sezóne 2026-2027: 10 zápasov, 1 gól a 6 asistencií vo všetkých súťažiach.
Nick Doodeman v sezóne 2026-2027: 10 zápasov, 1 gól a 6 asistencií vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 871. Priemerné hodnotenie: 6,9.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Eerste Divisie | Volendam | 10 | 871 | 1 | 6 | 6,9 |
| 2026 | Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Volendam | 1 | 88 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2025-2026 | Eerste Divisie | Willem II | 42 | 3 569 | 7 | 17 | 7,3 |
| Netherlands KNVB Cup | Willem II | 2 | 117 | 0 | 3 | 7,7 | |
| 2024-2025 | Eredivisie | Willem II | 26 | 1 462 | 0 | 3 | 6,6 |
| Eerste Divisie | Willem II | 4 | 185 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Netherlands KNVB Cup |
| Willem II |
| 2 |
| 75 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| 2023-2024 | Eerste Divisie | Willem II | 32 | 2 277 | 3 | 14 | 7,0 |
|---|
| 2022-2023 | Eerste Divisie | Willem II | 14 | 1 025 | 2 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Willem II | 1 | 78 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2021-2022 | Eredivisie | Cambuur Leeuwarden | 15 | 582 | 0 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Cambuur Leeuwarden | 2 | 111 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2020-2021 | Eerste Divisie | Cambuur Leeuwarden | 13 | 585 | 1 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eerste Divisie | Volendam | 20 | 1 431 | 6 | 9 | 7,1 | |
| Netherlands KNVB Cup | Volendam | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Eerste Divisie | Volendam | 26 | 2 009 | 4 | 6 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Volendam | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2018-2019 | Eerste Divisie | Volendam | 19 | 1 691 | 3 | 2 | 6,7 |
|---|