
Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Zranený
Nie sú dostupné údaje
Najvyššia: 40 mil. € (19. 12. 2023)
Posledná aktualizácia:
Nicolás Iván Gonzalez – súčasný klub: Juventus. Pozícia: Stredopoliar, Národnosť: Argentína, Vek: 28, Výška: 180 cm, Trhová hodnota: 22 mil. €. Nicolás Iván Gonzalez v sezóne 2026-2027: 7 zápasov, 2 góly a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Najnovší zápas v dostupných záznamoch, v ktorom nastúpil Nicolás Iván Gonzalez, bol Celta - Juventus; na ihrisku strávil 26 minút. Dátum zápasu: 15. októbra 2026.
Juventus: zápasy: 5, góly: 1, asistencie: 0
Podľa dostupných záznamov tímu Juventus za sezónu 2026/27, Nicolás Iván Gonzalez odohral 288 minút a nastúpil v základnej zostave v 4 zápasoch.
Juventus: zápasy: 48, góly: 7, asistencie: 4
Atlético Madrid: zápasy: 37, góly: 5, asistencie: 0
Fiorentina: zápasy: 126, góly: 38, asistencie: 15
Stuttgart: zápasy: 79, góly: 23, asistencie: 10
Huracán: zápasy: 1, góly: 0, asistencie: 0
Súvisiace stránky: Juventus, Live výsledky
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Atl. Madrid | 28 rokov | 22 mil. € | |
| Atl. Madrid | 27 rokov | 24 mil. € | |
| Juventus | 27 rokov | 24 mil. € | |
| Juventus | 26 rokov | 28 mil. € | |
| Juventus | 26 rokov | 35 mil. € | |
| Fiorentina | 26 rokov | 35 mil. € | |
| Fiorentina | 25 rokov | 40 mil. € | |
| Fiorentina | 25 rokov | 35 mil. € | |
| Fiorentina | 25 rokov | 30 mil. € | |
| Fiorentina | 24 rokov | 28 mil. € | |
| Fiorentina | 24 rokov | 23 mil. € | |
| Fiorentina | 24 rokov | 25 mil. € | |
| Fiorentina | 23 rokov | 24 mil. € | |
| Fiorentina | 23 rokov | 24 mil. € | |
| Stuttgart | 23 rokov | 22 mil. € | |
| Stuttgart | 22 rokov | 25 mil. € | |
| Stuttgart | 22 rokov | 16 mil. € | |
| Stuttgart | 22 rokov | 12 mil. € | |
| Stuttgart | 22 rokov | 9 mil. € | |
| Stuttgart | 22 rokov | 7,2 mil. € | |
| Stuttgart | 21 rokov | 8 mil. € | |
| Stuttgart | 21 rokov | 6,5 mil. € | |
| Stuttgart | 20 rokov | 8 mil. € | |
| Stuttgart | 20 rokov | 8 mil. € | |
| Argentinos Juniors | 20 rokov | 5 mil. € | |
| Argentinos Juniors | 19 rokov | 400 tis. € |
Nicolás Iván Gonzalez – vek: 28 rokov. Dátum narodenia: 6. apríla 1998.
Post: Stredopoliar.
Nicolás Iván Gonzalez hrá za klub Juventus.
Nicolás Iván Gonzalez meria 180 cm.
Preferovaná noha: Ľavá.
Národnosť: Argentína.
Trhová hodnota: 22 mil. €.
Nicolás Iván Gonzalez v sezóne 2026-2027: 7 zápasov, 2 góly a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Nicolás Iván Gonzalez v sezóne 2026-2027: 7 zápasov, 2 góly a 0 asistencií vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 375. Priemerné hodnotenie: 6,9.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Serie A | Juventus | 5 | 288 | 1 | 0 | 6,7 |
| Európska liga UEFA | Juventus | 2 | 87 | 1 | 0 | 7,2 | |
| 2026 | Kvalifikácia na MS (CONMEBOL) | ArgentínaReprezentácia | 8 | 544 | 1 | 2 | 6,8 |
| Majstrovstvá sveta | ArgentínaReprezentácia | 7 | 253 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Medzištátne prípravné zápasy | ArgentínaReprezentácia | 3 | 89 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2025-2026 | LaLiga | Atlético Madrid | 24 | 1 460 | 5 | 0 |
| 6,7 |
| Liga majstrov UEFA | Atlético Madrid | 11 | 394 | 0 | 0 | 6,4 |
| Copa del Rey | Atlético Madrid | 2 | 66 | 0 | 0 | 6,7 |
| Serie A | Juventus | 2 | 17 | 0 | 0 | 6,7 |
| Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Juventus | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,7 |
| Medzištátne prípravné zápasy | ArgentínaReprezentácia | 5 | 298 | 0 | 3 | 7,4 |
| 2025 | Majstrovstvá sveta klubov | Juventus | 2 | 107 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2024-2025 | Serie A | Juventus | 26 | 1 764 | 3 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga majstrov UEFA | Juventus | 6 | 364 | 1 | 1 | 6,7 | |
| Coppa Italia | Juventus | 2 | 84 | 1 | 1 | 6,9 | |
| Majstrovstvá sveta klubov | Juventus | 1 | 31 | 0 | 0 | 6,3 | |
| FC Supercup | Juventus | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Kvalifikácia na MS (CONMEBOL) | ArgentínaReprezentácia | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | Copa América CONMEBOL | ArgentínaReprezentácia | 5 | 253 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2023-2024 | Serie A | Fiorentina | 29 | 1 913 | 12 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferenčná liga UEFA | Fiorentina | 13 | 1 072 | 4 | 2 | 6,8 | |
| Coppa Italia | Fiorentina | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Medzištátne prípravné zápasy | ArgentínaReprezentácia | 4 | 155 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Kvalifikácia na MS (CONMEBOL) | ArgentínaReprezentácia | 3 | 158 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2022-2023 | Serie A | Fiorentina | 24 | 1 352 | 6 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferenčná liga UEFA | Fiorentina | 13 | 933 | 6 | 2 | 7,2 | |
| Coppa Italia | Fiorentina | 5 | 378 | 2 | 0 | 7,0 | |
| Medzištátne prípravné zápasy | ArgentínaReprezentácia | 3 | 224 | 1 | 1 | 7,6 |
| 2022 | Kvalifikácia na MS (CONMEBOL) | ArgentínaReprezentácia | 7 | 415 | 2 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Finalissima | ArgentínaReprezentácia | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | Serie A | Fiorentina | 33 | 2 358 | 7 | 6 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Fiorentina | 6 | 336 | 1 | 1 | 6,7 | |
| Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Fiorentina | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Kvalifikácia na MS (CONMEBOL) | ArgentínaReprezentácia | 4 | 193 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Medzištátne prípravné zápasy | ArgentínaReprezentácia | 1 | 17 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021 | Copa América CONMEBOL | ArgentínaReprezentácia | 2 | 150 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2020-2021 | Bundesliga | Stuttgart | 15 | 935 | 6 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Stuttgart | 1 | 61 | 0 | 0 | – | |
| Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Stuttgart | 1 | 20 | 0 | 0 | – | |
| Copa América CONMEBOL | ArgentínaReprezentácia | 3 | 161 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2019-2020 | 2. Bundesliga | Stuttgart | 27 | 1 868 | 14 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Stuttgart | 2 | 210 | 1 | 1 | 7,6 |
| 2018-2019 | Bundesliga | Stuttgart | 30 | 2 162 | 2 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliga | Stuttgart | 2 | 127 | 0 | 1 | 6,9 | |
| DFB Pokal | Stuttgart | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2017-2018 | Argentínska Primera División | Huracán | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 |
|---|