Reklama
Sebastian Ohlsson – súčasný klub: Degerfors. Pozícia: Obranca, Národnosť: Švédsko, Vek: 33, Výška: 180 cm, Trhová hodnota: 275 tis. €. 2026: zápasy: 18, góly: 0, asistencie: 0. Posledný zaznamenaný nástup: Hacken - Degerfors (24. októbra 2026).
Posledná aktualizácia:
Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Degerfors: zápasy: 24, góly: 1, asistencie: 0
Podľa dostupných záznamov tímu Degerfors za sezónu 2026, Sebastian Ohlsson odohral 1930 minút a nastúpil v základnej zostave v 23 zápasoch.
Degerfors: zápasy: 103, góly: 3, asistencie: 3
Göteborg: zápasy: 73, góly: 7, asistencie: 3
St. Pauli: zápasy: 57, góly: 0, asistencie: 2
Trelleborgs: zápasy: 3, góly: 0, asistencie: 0
Súvisiace stránky: Degerfors, Live výsledky
Sebastian Ohlsson – vek: 33 rokov. Dátum narodenia: 26. mája 1993.
Post: Obranca.
Sebastian Ohlsson hrá za klub Degerfors.
Sebastian Ohlsson meria 180 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnosť: Švédsko.
Trhová hodnota: 275 tis. €.
Sebastian Ohlsson v sezóne 2026: 18 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Sebastian Ohlsson v sezóne 2026: 18 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 1 246. Priemerné hodnotenie: 6,6.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Allsvenskan | Degerfors | 18 | 1 246 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2025-2026 | Allsvenskan | Degerfors | 13 | 768 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2025 | Allsvenskan | Degerfors | 17 | 1 447 | 1 | 2 | 6,2 |
| 2024-2025 | Allsvenskan | Degerfors | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,1 |
| Allsvenskan | Göteborg | 3 | 219 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2024 | Allsvenskan | Göteborg | 14 | 790 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 |
| Göteborg |
| 11 |
| 689 |
| 0 |
| 1 |
| 6,5 |
| 2023 | Allsvenskan | Degerfors | 13 | 1 066 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allsvenskan | Göteborg | 8 | 508 | 4 | 0 | 7,1 |
| 2022-2023 | Allsvenskan | Göteborg | 5 | 357 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Švédsky pohár | Göteborg | 3 | 126 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Allsvenskan | Degerfors | 23 | 2 069 | 1 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2021-2022 | 2. Bundesliga | St. Pauli | 7 | 349 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nemecký pohár | St. Pauli | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021 | Allsvenskan | Degerfors | 16 | 1 416 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2020-2021 | 2. Bundesliga | St. Pauli | 23 | 2 012 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nemecký pohár | St. Pauli | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,4 |
| 2019-2020 | 2. Bundesliga | St. Pauli | 24 | 2 044 | 0 | 1 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nemecký pohár | St. Pauli | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Allsvenskan | Göteborg | 2 | 103 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2019 | Allsvenskan | Göteborg | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2018-2019 | Allsvenskan | Göteborg | 19 | 1 481 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2018 | Allsvenskan | Göteborg | 1 | 83 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allsvenskan | Trelleborgs | 3 | 185 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2017-2018 | Allsvenskan | Göteborg | 4 | 118 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2017 | Allsvenskan | Göteborg | 1 | 5 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2016-2017 | Allsvenskan | Göteborg | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|