
Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Nie sú dostupné údaje
Najvyššia: 10 mil. € (6. 10. 2025)
Posledná aktualizácia:
Simon Sohm – súčasný klub: Venezia. Pozícia: Stredopoliar, Národnosť: Švajčiarsko, Vek: 25, Výška: 188 cm, Trhová hodnota: 8 mil. €. Simon Sohm v sezóne 2026-2027: 6 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Najnovší zápas v dostupných záznamoch, v ktorom nastúpil Simon Sohm, bol Venezia - Lazio; na ihrisku strávil 90 minút. Dátum zápasu: 19. septembra 2026.
Venezia: zápasy: 4, góly: 0, asistencie: 0
Podľa dostupných záznamov tímu Venezia za sezónu 2026/27, Simon Sohm odohral 240 minút a nastúpil v základnej zostave v 3 zápasoch.
Venezia: zápasy: 6, góly: 0, asistencie: 0
Bologna: zápasy: 17, góly: 0, asistencie: 0
Fiorentina: zápasy: 20, góly: 1, asistencie: 1
Parma: zápasy: 159, góly: 7, asistencie: 12
Zurich: zápasy: 41, góly: 0, asistencie: 2
Súvisiace stránky: Venezia, Live výsledky
Simon Sohm – vek: 25 rokov. Dátum narodenia: 11. apríla 2001.
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Bologna | 25 rokov | 8 mil. € | |
| Fiorentina | 24 rokov | 8 mil. € | |
| Fiorentina | 24 rokov | 10 mil. € | |
| Parma | 24 rokov | 5 mil. € | |
| Parma | 23 rokov | 5 mil. € | |
| Parma | 23 rokov | 4 mil. € | |
| Parma | 23 rokov | 2,7 mil. € | |
| Parma | 22 rokov | 3 mil. € | |
| Parma | 22 rokov | 2,5 mil. € | |
| Parma | 22 rokov | 2 mil. € | |
| Parma | 21 rokov | 2 mil. € | |
| Parma | 21 rokov | 2,3 mil. € | |
| Parma | 20 rokov | 3,5 mil. € | |
| Parma | 20 rokov | 4,5 mil. € | |
| Parma | 19 rokov | 5 mil. € | |
| Parma | 19 rokov | 5 mil. € | |
| Zurich | 19 rokov | 1,1 mil. € | |
| Zurich | 18 rokov | 1,1 mil. € | |
| Zurich | 18 rokov | 1,3 mil. € | |
| Zurich | 18 rokov | 500 tis. € | |
| Zurich | 18 rokov | 100 tis. € | |
| Zurich | 17 rokov | 100 tis. € | |
| Zurich | 17 rokov | 100 tis. € |
Post: Stredopoliar.
Simon Sohm hrá za klub Venezia.
Simon Sohm meria 188 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnosť: Švajčiarsko.
Trhová hodnota: 8 mil. €.
Simon Sohm v sezóne 2026-2027: 6 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Simon Sohm v sezóne 2026-2027: 6 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 388. Priemerné hodnotenie: 6,3.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Serie A | Venezia | 4 | 240 | 0 | 0 | 6,1 |
| Coppa Italia | Venezia | 2 | 148 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2026 | Kvalifikácia na MS (UEFA) | ŠvajčiarskoReprezentácia | 1 | 14 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025-2026 | Serie A | Bologna | 13 | 738 | 0 | 0 | 6,4 |
| Európska liga UEFA | Bologna | 3 | 71 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Coppa Italia | Bologna | 1 | 20 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Serie A |
| 15 |
| 692 |
| 0 |
| 1 |
| 6,4 |
| Konferenčná liga UEFA | Fiorentina | 5 | 309 | 1 | 0 | 6,9 |
| Kvalifikácia na MS (UEFA) | Parma | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2024-2025 | Serie A | Parma | 37 | 2 999 | 4 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Parma | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Liga národov UEFA | ŠvajčiarskoReprezentácia | 1 | 60 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2023-2024 | Serie B | Parma | 32 | 1 634 | 0 | 4 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Parma | 3 | 279 | 1 | 1 | 7,3 | |
| Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Parma | 2 | 126 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2023 | European U21 Football Championship | ŠvajčiarskoReprezentácia | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2022-2023 | Serie B | Parma | 29 | 1 500 | 1 | 4 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Parma | 3 | 198 | 0 | 2 | 7,1 | |
| European U21 Football Championship | ŠvajčiarskoReprezentácia | 3 | 171 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | Serie B | Parma | 28 | 1 532 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Parma | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Parma | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,2 | |
| European U21 Championship qualification | ŠvajčiarskoReprezentácia | 10 | 777 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020-2021 | Serie A | Parma | 18 | 892 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Parma | 3 | 192 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Švajčiarska Super League | Zurich | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,7 | |
| European U21 Championship qualification | ŠvajčiarskoReprezentácia | 2 | 72 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Football Championship | ŠvajčiarskoReprezentácia | 1 | 59 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Medzištátne prípravné zápasy | ŠvajčiarskoReprezentácia | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2019-2020 | Švajčiarska Super League | Zurich | 29 | 1 871 | 0 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Switzerland Cup | Zurich | 1 | 68 | 0 | 0 | – | |
| European U19 Football Championship | RakúskoReprezentácia | 2 | 91 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Švajčiarska Super League | Zurich | 6 | 367 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Európska liga UEFA | Zurich | 2 | 92 | 0 | 0 | 6,2 |