Reklama
Son – súčasný klub: Ludogorets Razgrad. Pozícia: Obranca, Národnosť: Španielsko, Vek: 32, Výška: 178 cm, Trhová hodnota: 1,2 mil. €. 2026-2027: zápasy: 2, góly: 0, asistencie: 0. Posledný zaznamenaný nástup: Ludogorets Razgrad - Hapoel Tel Aviv (30. júla 2026).
Posledná aktualizácia:
Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Najvyššia: 2 mil. € (1. 12. 2024)
Ludogorets Razgrad: zápasy: 7, góly: 0, asistencie: 0
Podľa dostupných záznamov tímu Ludogorets Razgrad za sezónu 2026/27, Son odohral 355 minút a nastúpil v základnej zostave v 3 zápasoch.
Ludogorets Razgrad: zápasy: 46, góly: 2, asistencie: 3
Levante: zápasy: 101, góly: 2, asistencie: 0
Ponferradina: zápasy: 40, góly: 0, asistencie: 6
Súvisiace stránky: Ludogorets Razgrad, Live výsledky
Son – vek: 32 rokov. Dátum narodenia: 30. marca 1994.
Post: Obranca.
Son hrá za klub Ludogorets Razgrad.
Son meria 178 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnosť: Španielsko.
Trhová hodnota: 1,2 mil. €.
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Ludogorets Razgrad | 32 rokov | 1,2 mil. € | |
| Ludogorets Razgrad | 31 rokov | 1,5 mil. € | |
| Ludogorets Razgrad | 31 rokov | 2 mil. € | |
| Ludogorets Razgrad | 30 rokov | 2 mil. € | |
| Ludogorets Razgrad | 30 rokov | 1,8 mil. € | |
| Ludogorets Razgrad | 30 rokov | 1,5 mil. € | |
| Ludogorets Razgrad | 29 rokov | 1,2 mil. € | |
| Levante | 29 rokov | 1 mil. € | |
| Levante | 28 rokov | 1 mil. € | |
| Levante | 28 rokov | 1 mil. € | |
| Levante | 27 rokov | 800 tis. € | |
| Levante | 27 rokov | 800 tis. € | |
| Levante | 26 rokov | 800 tis. € | |
| Levante | 26 rokov | 700 tis. € | |
| Ponferradina | 26 rokov | 550 tis. € | |
| Ponferradina | 25 rokov | 700 tis. € | |
| Ponferradina | 25 rokov | 300 tis. € | |
| Ponferradina | 24 rokov | 300 tis. € | |
| Barakaldo | 24 rokov | 250 tis. € | |
| Barakaldo | 23 rokov | 200 tis. € | |
| Levante B | 23 rokov | 200 tis. € | |
| Levante B | 22 rokov | 200 tis. € | |
| Levante B | 22 rokov | 200 tis. € | |
| Levante B | 22 rokov | 100 tis. € |
Son v sezóne 2026-2027: 2 zápasy, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Son v sezóne 2026-2027: 2 zápasy, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 180. Priemerné hodnotenie: 6,1.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Konferenčná liga | Ludogorets Razgrad | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025-2026 | Európska liga | Ludogorets Razgrad | 12 | 1 027 | 2 | 0 | 6,5 |
| Liga majstrov | Ludogorets Razgrad | 3 | 277 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2024-2025 | Európska liga | Ludogorets Razgrad | 9 | 768 | 0 | 0 | 6,6 |
| Liga majstrov | Ludogorets Razgrad | 7 | 615 | 0 | 3 | 6,8 | |
| 2023-2024 | Bulharská 1. liga | Ludogorets Razgrad | 6 | 230 | 0 | 0 | – |
| Konferenčná liga |
| Ludogorets Razgrad |
| 5 |
| 450 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| Liga majstrov | Ludogorets Razgrad | 1 | 82 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Bulharská 1. liga | Ludogorets Razgrad | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Segunda División | Levante | 37 | 2 476 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Copa del Rey | Levante | 2 | 92 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | LaLiga | Levante | 26 | 1 978 | 1 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Levante | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2020-2021 | LaLiga | Levante | 28 | 1 090 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Levante | 7 | 438 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2019-2020 | Segunda División | Ponferradina | 40 | 3 397 | 0 | 6 | 6,3 |
|---|