Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Najvyššia: 500 tis. € (31. 3. 2022)
Posledná aktualizácia:
Thomas Hasal – súčasný klub: Los Angeles. Pozícia: Brankár, Národnosť: Kanada, Vek: 27, Výška: 191 cm, Trhová hodnota: 200 tis. €. Thomas Hasal v sezóne 2026: 2 zápasy, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Najnovší zápas v dostupných záznamoch, v ktorom nastúpil Thomas Hasal, bol Los Angeles - Seattle Sounders; na ihrisku strávil 90 minút. Dátum zápasu: 25. mája 2026.
Los Angeles: zápasy: 3, góly: 0, asistencie: 0
Podľa dostupných záznamov tímu Los Angeles za sezónu 2026, Thomas Hasal odohral 210 minút a nastúpil v základnej zostave v 3 zápasoch.
Los Angeles: zápasy: 9, góly: 0, asistencie: 0
Los Angeles II: zápasy: 10, góly: 0, asistencie: 0
Vancouver Whitecaps Reserve: zápasy: 7, góly: 0, asistencie: 0
Vancouver Whitecaps: zápasy: 37, góly: 0, asistencie: 0
Súvisiace stránky: Los Angeles, Live výsledky
Thomas Hasal – vek: 27 rokov. Dátum narodenia: 9. júla 1999.
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Los Angeles | 26 rokov | 200 tis. € | |
| Los Angeles | 26 rokov | 200 tis. € | |
| Los Angeles | 25 rokov | 200 tis. € | |
| Los Angeles | 25 rokov | 200 tis. € | |
| Los Angeles | 25 rokov | 200 tis. € | |
| Vancouver Whitecaps | 24 rokov | 250 tis. € | |
| Vancouver Whitecaps | 24 rokov | 350 tis. € | |
| Vancouver Whitecaps | 23 rokov | 500 tis. € | |
| Vancouver Whitecaps | 23 rokov | 500 tis. € | |
| Vancouver Whitecaps | 22 rokov | 500 tis. € | |
| Vancouver Whitecaps | 22 rokov | 350 tis. € | |
| Vancouver Whitecaps | 22 rokov | 350 tis. € | |
| Vancouver Whitecaps | 21 rokov | 350 tis. € | |
| Vancouver Whitecaps | 21 rokov | 250 tis. € | |
| Vancouver Whitecaps | 20 rokov | 50 tis. € | |
| Vancouver Whitecaps | 19 rokov | 50 tis. € | |
| Vancouver Whitecaps | 19 rokov | 50 tis. € |
Post: Brankár.
Thomas Hasal hrá za klub Los Angeles.
Thomas Hasal meria 191 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnosť: Kanada.
Trhová hodnota: 200 tis. €.
Thomas Hasal v sezóne 2026: 2 zápasy, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Thomas Hasal v sezóne 2026: 2 zápasy, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 180. Priemerné hodnotenie: 6,7.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Major League Soccer | Los Angeles | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2025-2026 | MLS Next Pro | Los Angeles II | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,1 |
| Leagues Cup | Los Angeles | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Major League Soccer | Los Angeles | 1 | 30 | 0 | 0 | 5,6 | |
| Pohár majstrov CONCACAF | Los Angeles | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2025 | Major League Soccer | Los Angeles | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 |
| Los Angeles II |
| 5 |
| 440 |
| 0 |
| 0 |
| 7,0 |
| Major League Soccer | Los Angeles | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2023-2024 | MLS Next Pro | Los Angeles II | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,8 |
|---|
| 2023 | Pohár majstrov CONCACAF | Vancouver Whitecaps | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | MLS Next Pro | Vancouver Whitecaps Reserve | 4 | 337 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 12 | 1 080 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2021-2022 | MLS Next Pro | Vancouver Whitecaps Reserve | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 6 | 520 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2020-2021 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 9 | 810 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2020 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 5 | 392 | 0 | 0 | 7,6 |
|---|