Reklama
Rogerio Thuram – súčasný klub: Pendikspor. Pozícia: Útočník, Národnosť: Brazília, Vek: 35, Výška: 183 cm, Trhová hodnota: 100 tis. €. 2026-2027: zápasy: 14, góly: 3, asistencie: 1. Posledný zaznamenaný nástup: Pendikspor - İstanbulspor (7. novembra 2026).
Posledná aktualizácia:
Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Najvyššia: 700 tis. € (10. 5. 2017)
Pendikspor: zápasy: 14, góly: 3, asistencie: 1
Podľa dostupných záznamov tímu Pendikspor za sezónu 2026/27, Rogerio Thuram odohral 1105 minút a nastúpil v základnej zostave v 12 zápasoch.
Pendikspor: zápasy: 98, góly: 27, asistencie: 6
Iğdır FK: zápasy: 34, góly: 7, asistencie: 2
Eyüpspor: zápasy: 15, góly: 3, asistencie: 3
Ionikos Nikaia: zápasy: 23, góly: 3, asistencie: 5
Beykoz Anadoluspor: zápasy: 31, góly: 13, asistencie: 2
Konyaspor: zápasy: 16, góly: 1, asistencie: 0
Súvisiace stránky: Pendikspor, Live výsledky
Rogerio Thuram – vek: 35 rokov. Dátum narodenia: 1. februára 1991.
Post: Útočník.
Rogerio Thuram hrá za klub Pendikspor.
Rogerio Thuram meria 183 cm.
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Pendikspor | 35 rokov | 100 tis. € | |
| Pendikspor | 34 rokov | 100 tis. € | |
| Iğdır | 34 rokov | 100 tis. € | |
| Iğdır | 34 rokov | 125 tis. € | |
| Iğdır | 33 rokov | 125 tis. € | |
| Iğdır | 33 rokov | 150 tis. € | |
| Eyüpspor | 33 rokov | 200 tis. € | |
| Eyüpspor | 33 rokov | 200 tis. € | |
| Pendikspor | 32 rokov | 200 tis. € | |
| Pendikspor | 32 rokov | 250 tis. € | |
| Pendikspor | 32 rokov | 300 tis. € | |
| Pendikspor | 32 rokov | 300 tis. € | |
| Pendikspor | 31 rokov | 325 tis. € | |
| Ionikos Nikaia | 31 rokov | 450 tis. € | |
| Ionikos Nikaia | 30 rokov | 450 tis. € | |
| Beykoz Anadolu | 30 rokov | 450 tis. € | |
| Beykoz Anadolu | 29 rokov | 450 tis. € | |
| Konyaspor | 29 rokov | 325 tis. € | |
| Konyaspor | 29 rokov | 325 tis. € | |
| Konyaspor | 29 rokov | 400 tis. € | |
| Lamia | 28 rokov | 350 tis. € | |
| Kerkyra | 28 rokov | 300 tis. € | |
| Kerkyra | 27 rokov | 450 tis. € | |
| Kerkyra | 26 rokov | 600 tis. € | |
| Kerkyra | 26 rokov | 700 tis. € | |
| Kerkyra | 25 rokov | 600 tis. € | |
| Apollon Limassol | 25 rokov | 500 tis. € | |
| Apollon Limassol | 24 rokov | 550 tis. € | |
| Bahia | 22 rokov | 150 tis. € |
Preferovaná noha: Pravá.
Národnosť: Brazília.
Trhová hodnota: 100 tis. €.
Rogerio Thuram v sezóne 2026-2027: 14 zápasov, 3 góly a 1 asistencia vo všetkých súťažiach.
Rogerio Thuram v sezóne 2026-2027: 14 zápasov, 3 góly a 1 asistencia vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 1 105. Priemerné hodnotenie: 6,7.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Turecká 1. liga | Pendikspor | 14 | 1 105 | 3 | 1 | 6,7 |
| 2026 | Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Pendikspor | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2025-2026 | Turecká 1. liga | Pendikspor | 36 | 1 825 | 9 | 2 | 6,7 |
| Turecký pohár | Pendikspor | 2 | 166 | 1 | 0 | – | |
| 2024-2025 | Turecká 1. liga | Iğdır FK | 34 | 1 718 | 7 | 2 | 6,7 |
| 2023-2024 | Turecká 1. liga | Eyüpspor | 15 | 717 | 3 | 3 | 6,8 |
| Süper Lig |
| Pendikspor |
| 18 |
| 851 |
| 3 |
| 0 |
| 6,7 |
| Turecký pohár | Pendikspor | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
| 2022-2023 | Turecká 1. liga | Pendikspor | 26 | 2 077 | 10 | 3 | 6,9 |
|---|
| 2021-2022 | Grécka Super League | Ionikos Nikaia | 23 | 1 557 | 3 | 5 | 6,5 |
|---|
| 2020-2021 | Turecká 1. liga | Beykoz Anadoluspor | 30 | 2 576 | 13 | 2 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turecký pohár | Beykoz Anadoluspor | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Süper Lig | Konyaspor | 1 | 3 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2019-2020 | Süper Lig | Konyaspor | 15 | 598 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grécka Super League | Lamia | 15 | 1 055 | 6 | 0 | – |
| 2018-2019 | Grécka Super League 2 | Kerkyra | 1 | 81 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2017-2018 | Grécka Super League | Kerkyra | 11 | 670 | 3 | 0 | – |
|---|
| 2016-2017 | Grécka Super League | Kerkyra | 20 | 1 746 | 7 | 1 | – |
|---|