Reklama
Tim Kleindienst – súčasný klub: Borussia M’gladbach. Pozícia: Útočník, Národnosť: Nemecko, Vek: 31, Výška: 194 cm, Trhová hodnota: 8 mil. €. 2026-2027: zápasy: 3, góly: 0, asistencie: 0. Posledný zaznamenaný nástup: Freiburg - Borussia Monchengladbach (12. septembra 2026).
Posledná aktualizácia:

Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Zranený
Nie sú dostupné údaje
Najvyššia: 17 mil. € (26. 3. 2025)
Borussia Monchengladbach: zápasy: 3, góly: 0, asistencie: 0
Podľa dostupných záznamov tímu Borussia Monchengladbach za sezónu 2026/27, Tim Kleindienst odohral 219 minút a nastúpil v základnej zostave v 3 zápasoch.
Borussia Monchengladbach: zápasy: 40, góly: 16, asistencie: 8
Heidenheim 1846: zápasy: 171, góly: 81, asistencie: 18
KAA Gent: zápasy: 23, góly: 3, asistencie: 1
Freiburg: zápasy: 35, góly: 2, asistencie: 4
Paderborn 07: zápasy: 1, góly: 0, asistencie: 0
Fortuna Dusseldorf: zápasy: 1, góly: 0, asistencie: 0
Súvisiace stránky: Borussia M’gladbach, Live výsledky
Tim Kleindienst – vek: 31 rokov. Dátum narodenia: 31. augusta 1995.
Post: Útočník.
Tim Kleindienst hrá za klub Borussia M’gladbach.
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Borussia M’gladbach | 30 rokov | 8 mil. € | |
| Borussia M’gladbach | 30 rokov | 10 mil. € | |
| Borussia M’gladbach | 30 rokov | 12 mil. € | |
| Borussia M’gladbach | 29 rokov | 17 mil. € | |
| Borussia M’gladbach | 29 rokov | 17 mil. € | |
| Borussia M’gladbach | 29 rokov | 12 mil. € | |
| Borussia M’gladbach | 29 rokov | 8 mil. € | |
| Heidenheim | 28 rokov | 6 mil. € | |
| Heidenheim | 28 rokov | 5 mil. € | |
| Heidenheim | 28 rokov | 5 mil. € | |
| Heidenheim | 27 rokov | 4 mil. € | |
| Heidenheim | 27 rokov | 3 mil. € | |
| Heidenheim | 27 rokov | 2,5 mil. € | |
| Heidenheim | 26 rokov | 2 mil. € | |
| Heidenheim | 26 rokov | 2,5 mil. € | |
| Heidenheim | 25 rokov | 3 mil. € | |
| Heidenheim | 25 rokov | 3 mil. € | |
| KAA Gent | 25 rokov | 2,3 mil. € | |
| KAA Gent | 25 rokov | 2,7 mil. € | |
| Heidenheim | 24 rokov | 2,2 mil. € | |
| Heidenheim | 24 rokov | 2,7 mil. € | |
| Heidenheim | 24 rokov | 1,5 mil. € | |
| Freiburg | 23 rokov | 1,5 mil. € | |
| Freiburg | 23 rokov | 2 mil. € | |
| Freiburg | 22 rokov | 2 mil. € | |
| Freiburg | 22 rokov | 1,3 mil. € | |
| Heidenheim | 21 rokov | 800 tis. € | |
| Heidenheim | 21 rokov | 650 tis. € | |
| Heidenheim | 20 rokov | 400 tis. € | |
| Freiburg | 20 rokov | 500 tis. € | |
| Freiburg | 19 rokov | 650 tis. € | |
| Energie Cottbus | 19 rokov | 400 tis. € | |
| Energie Cottbus | 19 rokov | 300 tis. € | |
| Energie Cottbus U19 | 18 rokov | 150 tis. € | |
| Energie Cottbus U19 | 18 rokov | 150 tis. € | |
| Energie Cottbus U19 | 17 rokov | 100 tis. € |
Tim Kleindienst meria 194 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnosť: Nemecko.
Trhová hodnota: 8 mil. €.
Tim Kleindienst v sezóne 2026-2027: 3 zápasy, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Tim Kleindienst v sezóne 2026-2027: 3 zápasy, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 219. Priemerné hodnotenie: 6,1.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Bundesliga | Borussia Monchengladbach | 3 | 219 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025-2026 | Bundesliga | Borussia Monchengladbach | 3 | 6 | 0 | 0 | 6,4 |
| Nemecký pohár | Borussia Monchengladbach | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2024-2025 | Bundesliga | Borussia Monchengladbach | 31 | 2 748 | 16 | 7 | 7,2 |
| Nemecký pohár | Borussia Monchengladbach | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Liga národov | NemeckoReprezentácia | 6 | 407 | 4 | 0 | 7,2 | |
| 2023-2024 |
|---|
| Bundesliga |
| Heidenheim 1846 |
| 33 |
| 2 880 |
| 12 |
| 3 |
| 6,8 |
| Nemecký pohár | Heidenheim 1846 | 2 | 106 | 2 | 0 | 7,7 |
| 2022-2023 | 2. Bundesliga | Heidenheim 1846 | 32 | 2 835 | 25 | 6 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nemecký pohár | Heidenheim 1846 | 2 | 141 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | 2. Bundesliga | Heidenheim 1846 | 29 | 2 362 | 10 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nemecký pohár | Heidenheim 1846 | 1 | 120 | 0 | 0 | 5,5 |
| 2020-2021 | 2. Bundesliga | Heidenheim 1846 | 16 | 1 355 | 11 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgická Pro League | KAA Gent | 15 | 565 | 1 | 1 | 6,2 | |
| Európska liga | KAA Gent | 5 | 231 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Liga majstrov | KAA Gent | 3 | 156 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2019-2020 | 2. Bundesliga | Heidenheim 1846 | 29 | 2 478 | 14 | 4 | 6,1 |
|---|
| 2018-2019 | Bundesliga | Freiburg | 4 | 199 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nemecký pohár | Freiburg | 2 | 40 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2017-2018 | Bundesliga | Freiburg | 22 | 1 134 | 2 | 3 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | 2. Bundesliga | Heidenheim 1846 | 27 | 2 137 | 7 | 3 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | 2. Bundesliga | Freiburg | 6 | 68 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | 2. Bundesliga | Freiburg | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2013-2014 | 2. Bundesliga | Paderborn 07 | 1 | 13 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliga | Fortuna Dusseldorf | 1 | 12 | 0 | 0 | – |