Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Najvyššia: 700 tis. € (6. 6. 2024)
Posledná aktualizácia:
Timothj Jambor – súčasný klub: Rapid 1923. Pozícia: Útočník, Národnosť: Slovensko, Vek: 23, Výška: 183 cm, Trhová hodnota: 350 tis. €. Timothj Jambor v sezóne 2026-2027: 3 zápasy, 0 gólov a 1 asistencia vo všetkých súťažiach.
Najnovší zápas v dostupných záznamoch, v ktorom nastúpil Timothj Jambor, bol Rapid 1923 - CFR Cluj; na ihrisku strávil 40 minút. Dátum zápasu: 2. augusta 2026.
Rapid 1923: zápasy: 3, góly: 0, asistencie: 1
Podľa dostupných záznamov tímu Rapid 1923 za sezónu 2026/27, Timothj Jambor odohral 105 minút a nastúpil v základnej zostave v 1 zápase.
Rapid 1923: zápasy: 28, góly: 2, asistencie: 2
MSK Zilina: zápasy: 98, góly: 20, asistencie: 8
MSK Zilina B: zápasy: 15, góly: 0, asistencie: 0
MSK Zilina U19: zápasy: 2, góly: 0, asistencie: 0
Súvisiace stránky: Rapid 1923, Live výsledky
Timothj Jambor – vek: 23 rokov. Dátum narodenia: 4. apríla 2003.
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Slask Wroclaw | 23 rokov | 350 tis. € | |
| Rapid 1923 | 22 rokov | 400 tis. € | |
| MSK Zilina | 22 rokov | 400 tis. € | |
| MSK Zilina | 21 rokov | 550 tis. € | |
| Rapid 1923 | 21 rokov | 600 tis. € | |
| MSK Zilina | 21 rokov | 700 tis. € | |
| MSK Zilina | 20 rokov | 450 tis. € | |
| MSK Zilina | 20 rokov | 450 tis. € | |
| MSK Zilina | 19 rokov | 275 tis. € | |
| MSK Zilina | 19 rokov | 200 tis. € | |
| MSK Zilina | 18 rokov | 200 tis. € | |
| MSK Zilina | 18 rokov | 125 tis. € | |
| MSK Zilina | 17 rokov | 100 tis. € |
Post: Útočník.
Timothj Jambor hrá za klub Rapid 1923.
Timothj Jambor meria 183 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnosť: Slovensko.
Trhová hodnota: 350 tis. €.
Timothj Jambor v sezóne 2026-2027: 3 zápasy, 0 gólov a 1 asistencia vo všetkých súťažiach.
Timothj Jambor v sezóne 2026-2027: 3 zápasy, 0 gólov a 1 asistencia vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 105. Priemerné hodnotenie: 6,7.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Rumunská SuperLiga | Rapid 1923 | 3 | 105 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2025-2026 | Rumunská SuperLiga | Rapid 1923 | 11 | 168 | 1 | 0 | 6,6 |
| Romanian Cup | Rapid 1923 | 2 | 57 | 1 | 0 | – | |
| 2025 | European U21 Football Championship | SlovenskoReprezentácia | 1 | 3 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2024-2025 | Rumunská SuperLiga | Rapid 1923 | 11 | 393 | 0 | 1 | 6,5 |
| Super liga (Slovensko) | MSK Zilina | 11 | 452 | 1 | 1 |
| 6,6 |
| 2023-2024 | Rumunská SuperLiga | Rapid 1923 | 1 | 67 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Super liga (Slovensko) | MSK Zilina | 25 | 1 944 | 6 | 3 | 6,8 | |
| Konferenčná liga UEFA | MSK Zilina | 2 | 137 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Slovak Cup | MSK Zilina | 1 | 28 | 0 | 0 | – |
| 2023 | U20 World Championship | SlovenskoReprezentácia | 4 | 315 | 2 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2022-2023 | Super liga (Slovensko) | MSK Zilina | 24 | 1 678 | 8 | 4 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferenčná liga UEFA | MSK Zilina | 2 | 144 | 0 | 0 | – | |
| Slovak Cup | MSK Zilina | 1 | 14 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | 2. liga (Slovensko) | MSK Zilina B | 7 | 418 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Super liga (Slovensko) | MSK Zilina | 20 | 709 | 3 | 0 | 6,6 | |
| Konferenčná liga UEFA | MSK Zilina | 3 | 29 | 0 | 0 | – | |
| Youth League | MSK Zilina | 2 | 151 | 0 | 0 | – | |
| European U19 Football Championship | MSK Zilina | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Youth League | MSK Zilina U19 | 2 | 66 | 0 | 0 | 6,5 | |
| European U19 Football Championship | SlovenskoReprezentácia | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020-2021 | Super liga (Slovensko) | MSK Zilina | 5 | 147 | 2 | 0 | 8,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferenčná liga UEFA | MSK Zilina | 1 | 9 | 0 | 0 | – | |
| 2. liga (Slovensko) | MSK Zilina B | 8 | 462 | 0 | 0 | – |