Reklama
Viljormur Davidsen – súčasný klub: NSI Runavik. Pozícia: Obranca, Národnosť: Faerské ostrovy, Vek: 35, Výška: 177 cm, Trhová hodnota: 75 tis. €. 2026-2027: zápasy: 8, góly: 1, asistencie: 2. Posledný zaznamenaný nástup: Kazakhstan - Faroe Islands (6. októbra 2026).
Posledná aktualizácia:
Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Najvyššia: 350 tis. € (20. 12. 2018)
NSI Runavik: zápasy: 27, góly: 1, asistencie: 1
Podľa dostupných záznamov tímu NSI Runavik za sezónu 2026, Viljormur Davidsen odohral 86 minút a nastúpil v základnej zostave v 27 zápasoch.
NSI Runavik: zápasy: 6, góly: 0, asistencie: 2
HB Torshavn: zápasy: 7, góly: 0, asistencie: 0
Helsingborgs: zápasy: 28, góly: 0, asistencie: 0
Vejle: zápasy: 51, góly: 0, asistencie: 3
Súvisiace stránky: NSI Runavik, Live výsledky
Viljormur Davidsen – vek: 35 rokov. Dátum narodenia: 19. júla 1991.
Post: Obranca.
Viljormur Davidsen hrá za klub NSI Runavik.
Viljormur Davidsen meria 177 cm.
Preferovaná noha: Ľavá.
Národnosť: Faerské ostrovy.
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| NSI Runavik | 34 rokov | 75 tis. € | |
| HB Torshavn | 34 rokov | 100 tis. € | |
| HB Torshavn | 33 rokov | 125 tis. € | |
| HB Torshavn | 33 rokov | 150 tis. € | |
| HB Torshavn | 32 rokov | 200 tis. € | |
| HB Torshavn | 32 rokov | 250 tis. € | |
| HB Torshavn | 31 rokov | 325 tis. € | |
| Helsingborg | 31 rokov | 350 tis. € | |
| Helsingborg | 30 rokov | 350 tis. € | |
| Vejle | 30 rokov | 250 tis. € | |
| Vejle | 30 rokov | 250 tis. € | |
| Vejle | 29 rokov | 150 tis. € | |
| Vejle | 29 rokov | 150 tis. € | |
| Vejle | 29 rokov | 200 tis. € | |
| Vejle | 28 rokov | 200 tis. € | |
| Vejle | 27 rokov | 350 tis. € | |
| Vejle | 27 rokov | 350 tis. € | |
| Vejle | 26 rokov | 300 tis. € | |
| Vejle | 26 rokov | 250 tis. € | |
| Vejle | 25 rokov | 250 tis. € | |
| Vejle | 25 rokov | 250 tis. € | |
| Vejle | 25 rokov | 200 tis. € | |
| Vejle | 24 rokov | 150 tis. € | |
| Vejle | 24 rokov | 150 tis. € | |
| Vejle | 23 rokov | 150 tis. € | |
| Vejle | 22 rokov | 150 tis. € | |
| Vejle | 22 rokov | 150 tis. € | |
| Fredericia | 21 rokov | 100 tis. € | |
| NSI Runavik | 21 rokov | 150 tis. € |
Trhová hodnota: 75 tis. €.
Viljormur Davidsen v sezóne 2026-2027: 8 zápasov, 1 gól a 2 asistencie vo všetkých súťažiach.
Viljormur Davidsen v sezóne 2026-2027: 8 zápasov, 1 gól a 2 asistencie vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 666.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Konferenčná liga | NSI Runavik | 6 | 570 | 0 | 2 | 6,6 |
| Liga národov | Faerské ostrovyReprezentácia | 2 | 96 | 1 | 0 | 6,5 | |
| 2026 | Kvalifikácia na MS (Európa) | Faerské ostrovyReprezentácia | 6 | 492 | 0 | 0 | 6,4 |
| Medzištátne prípravné zápasy | Faerské ostrovyReprezentácia | 1 | 5 | 0 | 0 | – | |
| 2025-2026 | Konferenčná liga | HB Torshavn | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2024-2025 | Konferenčná liga | HB Torshavn | 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| Liga národov | Faerské ostrovyReprezentácia | 6 | 540 | 2 | 0 | 6,7 |
| 2024 | Baltský pohár | Faerské ostrovyReprezentácia | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Majstrovstvá Európy | Faerské ostrovyReprezentácia | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2023-2024 | Kvalifikácia na ME | Faerské ostrovyReprezentácia | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Medzištátne prípravné zápasy | Faerské ostrovyReprezentácia | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Baltský pohár | Faerské ostrovyReprezentácia | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Konferenčná liga | HB Torshavn | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faerská Premier League | HB Torshavn | 2 | 159 | 0 | 0 | – | |
| Allsvenskan | Helsingborgs | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Liga národov | Faerské ostrovyReprezentácia | 6 | 540 | 2 | 0 | 6,3 | |
| Kvalifikácia na ME | Faerské ostrovyReprezentácia | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Medzištátne prípravné zápasy | Faerské ostrovyReprezentácia | 1 | 70 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Allsvenskan | Helsingborgs | 16 | 1 363 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvalifikácia na MS (Európa) | Faerské ostrovyReprezentácia | 5 | 397 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Medzištátne prípravné zápasy | Faerské ostrovyReprezentácia | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,4 |
| 2021-2022 | Allsvenskan | Helsingborgs | 10 | 900 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dánska Superliga | Vejle | 11 | 776 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Dánsky pohár | Vejle | 2 | 55 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Medzištátne prípravné zápasy | Faerské ostrovyReprezentácia | 1 | 46 | 0 | 0 | – | |
| Kvalifikácia na MS (Európa) | Faerské ostrovyReprezentácia | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | Dánska Superliga | Vejle | 14 | 707 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga národov | Faerské ostrovyReprezentácia | 6 | 540 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Medzištátne prípravné zápasy | Faerské ostrovyReprezentácia | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Kvalifikácia na MS (Európa) | Faerské ostrovyReprezentácia | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2019-2020 | Dánska 1. divízia | Vejle | 1 | 57 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Majstrovstvá Európy | Faerské ostrovyReprezentácia | 5 | 445 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2018-2019 | Dánska Superliga | Vejle | 21 | 1 651 | 0 | 2 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Majstrovstvá Európy | Faerské ostrovyReprezentácia | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Liga národov | Faerské ostrovyReprezentácia | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Dánska Superliga | Vejle | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|