Reklama
Will Evans – súčasný klub: Plymouth Argyle. Pozícia: Útočník, Národnosť: Wales, Vek: 29, Trhová hodnota: 500 tis. €. 2026-2027: zápasy: 16, góly: 3, asistencie: 0. Posledný zaznamenaný nástup: Plymouth Argyle - Reading (31. októbra 2026).
Posledná aktualizácia:
Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Nie sú dostupné údaje
Najvyššia: 500 tis. € (11. 5. 2026)
Plymouth Argyle: zápasy: 14, góly: 3, asistencie: 0
Podľa dostupných záznamov tímu Plymouth Argyle za sezónu 2026/27, Will Evans odohral 1192 minút a nastúpil v základnej zostave v 14 zápasoch.
Plymouth Argyle: zápasy: 16, góly: 3, asistencie: 0
Mansfield Town: zápasy: 98, góly: 25, asistencie: 4
Newport County: zápasy: 107, góly: 29, asistencie: 7
Cardiff Metropolitan University: zápasy: 9, góly: 0, asistencie: 0
Súvisiace stránky: Plymouth Argyle, Live výsledky
Will Evans – vek: 29 rokov. Dátum narodenia: 1. júla 1997.
Post: Útočník.
Will Evans hrá za klub Plymouth Argyle.
Preferovaná noha: Ľavá.
Národnosť: Wales.
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Mansfield Town | 28 rokov | 500 tis. € | |
| Mansfield Town | 28 rokov | 450 tis. € | |
| Mansfield Town | 27 rokov | 350 tis. € | |
| Mansfield Town | 27 rokov | 350 tis. € | |
| Newport County | 26 rokov | 300 tis. € | |
| Newport County | 26 rokov | 225 tis. € | |
| Newport County | 25 rokov | 175 tis. € | |
| Newport County | 25 rokov | 125 tis. € | |
| Bala Town | 24 rokov | 100 tis. € | |
| Bala Town | 24 rokov | 75 tis. € | |
| Bala Town | 23 rokov | 125 tis. € | |
| Bala Town | 23 rokov | 175 tis. € |
Will Evans v sezóne 2026-2027: 16 zápasov, 3 góly a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Will Evans v sezóne 2026-2027: 16 zápasov, 3 góly a 0 asistencií vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 1 341. Priemerné hodnotenie: 6,6.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Plymouth Argyle | 14 | 1 192 | 3 | 0 | 6,6 |
| Anglický ligový pohár | Plymouth Argyle | 2 | 149 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | League One | Mansfield Town | 45 | 3 281 | 8 | 2 | 6,6 |
| FA Cup | Mansfield Town | 4 | 288 | 2 | 0 | 7,1 | |
| Anglický ligový pohár | Mansfield Town | 2 | 130 | 1 | 0 | 6,6 | |
| EFL Trophy | Mansfield Town | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2024-2025 | League One |
| Mansfield Town |
| 40 |
| 3 058 |
| 14 |
| 2 |
| 6,8 |
| FA Cup | Mansfield Town | 3 | 112 | 0 | 0 | 6,4 |
| EFL Trophy | Mansfield Town | 2 | 69 | 0 | 0 | 6,4 |
| Anglický ligový pohár | Mansfield Town | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | League Two | Newport County | 46 | 3 830 | 21 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Newport County | 5 | 450 | 2 | 1 | 7,2 | |
| EFL Trophy | Newport County | 3 | 176 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Anglický ligový pohár | Newport County | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2022-2023 | League Two | Newport County | 45 | 2 589 | 2 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Newport County | 3 | 189 | 1 | 0 | 6,7 | |
| FA Cup | Newport County | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Anglický ligový pohár | Newport County | 2 | 111 | 1 | 1 | 7,5 |
| 2020-2021 | Konferenčná liga | Cardiff Metropolitan University | 2 | 167 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Waleská Premier League | Cardiff Metropolitan University | 2 | 156 | 0 | 0 | – | |
| Európska liga | Cardiff Metropolitan University | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Európska liga | Cardiff Metropolitan University | 2 | 175 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Waleská Premier League | Cardiff Metropolitan University | 1 | 61 | 0 | 0 | – |