Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Poškodovan
Ni podatkov
Najvišja: 2 mio. € (8. nov. 2021)
Zadnja posodobitev:
Aarón Herrera – trenutni klub: DC United. Položaj: Branilec, Državljanstvo: Gvatemala, Starost: 29, Višina: 180 cm, Tržna vrednost: 1,2 mio. €. Aarón Herrera v sezoni 2026: 15 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Aarón Herrera, je bila Guatemala - Suriname; na igrišču je preživel 90 minut. Datum tekme: 6. oktober 2026.
DC United – nastopi: 7, goli: 0, asistence: 0
Po razpoložljivih podatkih ekipe DC United za sezono 2026 je Aarón Herrera odigral 385 minut in začel 4 tekme v prvi postavi.
DC United – nastopi: 70, goli: 1, asistence: 8
Montreal Impact – nastopi: 23, goli: 0, asistence: 2
Real Salt Lake – nastopi: 134, goli: 1, asistence: 16
Sorodne strani: DC United, Rezultati v živo
Aarón Herrera – starost: 29 let. Datum rojstva: 6. junij 1997.
Položaj: Branilec.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| DC United | 28 let | 1,5 mio. € | |
| DC United | 28 let | 1,8 mio. € | |
| DC United | 27 let | 2 mio. € | |
| DC United | 27 let | 2 mio. € | |
| DC United | 27 let | 2 mio. € | |
| DC United | 26 let | 2 mio. € | |
| Montreal Impact | 26 let | 2 mio. € | |
| Real Salt Lake | 25 let | 2 mio. € | |
| Real Salt Lake | 25 let | 2 mio. € | |
| Real Salt Lake | 24 let | 2 mio. € | |
| Real Salt Lake | 24 let | 1,2 mio. € | |
| Real Salt Lake | 23 let | 1,2 mio. € | |
| Real Salt Lake | 23 let | 950 tis. € | |
| Real Salt Lake | 22 let | 750 tis. € | |
| Real Salt Lake | 22 let | 950 tis. € | |
| Real Salt Lake | 21 let | 750 tis. € | |
| Real Salt Lake | 21 let | 300 tis. € | |
| Real Salt Lake | 20 let | 50 tis. € | |
| Real Salt Lake | 20 let | 50 tis. € |
Aarón Herrera meri 180 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Gvatemala.
Tržna vrednost: 1,2 mio. €.
Aarón Herrera v sezoni 2026: 15 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Aarón Herrera igra za klub DC United.
Aarón Herrera v sezoni 2026: 15 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 1099.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga narodov CONCACAF | GvatemalaReprezentanca | 4 | 360 | 0 | 1 | 7,4 |
| 2026 | Major League Soccer | DC United | 5 | 265 | 0 | 0 | 6,7 |
| World Championship qualification (CONCACAF) | GvatemalaReprezentanca | 8 | 654 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Mednarodne prijateljske tekme | GvatemalaReprezentanca | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | Major League Soccer | DC United | 3 | 210 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025 | Major League Soccer | DC United |
| 20 |
| 1593 |
| 0 |
| 2 |
| 6,5 |
| United States Open Cup | DC United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| Zlati pokal CONCACAF | GvatemalaReprezentanca | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024-2025 | Major League Soccer | DC United | 6 | 430 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | DC United | 2 | 195 | 0 | 1 | 7,0 | |
| Leagues Cup | DC United | 1 | 68 | 0 | 0 | 5,6 | |
| Liga narodov CONCACAF | GvatemalaReprezentanca | 4 | 360 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2024 | Major League Soccer | DC United | 22 | 1920 | 1 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | DC United | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,3 |
| 2023-2024 | Major League Soccer | DC United | 7 | 630 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mednarodne prijateljske tekme klubov | DC United | 1 | 19 | 0 | 0 | 5,3 | |
| Mednarodne prijateljske tekme | GvatemalaReprezentanca | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023 | Major League Soccer | Montreal Impact | 10 | 742 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Canadian Championship | Montreal Impact | 1 | 24 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Zlati pokal CONCACAF | GvatemalaReprezentanca | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | Major League Soccer | Montreal Impact | 9 | 668 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Montreal Impact | 2 | 82 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Canadian Championship | Montreal Impact | 1 | 67 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Major League Soccer | Real Salt Lake | 9 | 810 | 0 | 2 | 6,9 | |
| Mednarodne prijateljske tekme | GvatemalaReprezentanca | 2 | 135 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Major League Soccer | Real Salt Lake | 6 | 453 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2021-2022 | Major League Soccer | Real Salt Lake | 32 | 2794 | 0 | 5 | 6,5 |
|---|
| 2021 | Major League Soccer | Real Salt Lake | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Olympics qualification(CONCACAF) | Združene države AmerikeReprezentanca | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020-2021 | Major League Soccer | Real Salt Lake | 24 | 2089 | 1 | 5 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Olympics qualification(CONCACAF) | Real Salt Lake | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020 | Major League Soccer | Real Salt Lake | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2019-2020 | Major League Soccer | Real Salt Lake | 17 | 1502 | 0 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2018-2019 | Major League Soccer | Real Salt Lake | 35 | 3038 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|
| 2018 | Major League Soccer | Real Salt Lake | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 |
|---|
| 2017-2018 | Major League Soccer | Real Salt Lake | 4 | 184 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|