Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Poškodovan
Najvišja: 750 tis. € (23. mar. 2026)
Zadnja posodobitev:
Abdallah Gningue – trenutni klub: Ostrava. Položaj: Napadalec, Državljanstvo: Senegal, Starost: 28, Višina: 184 cm, Tržna vrednost: 650 tis. €. Abdallah Gningue v sezoni 2026-2027: 5 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Abdallah Gningue, je bila Baník Ostrava - Sigma Olomouc; na igrišču je preživel 16 minut. Datum tekme: 29. avgust 2026.
Baník Ostrava – nastopi: 5, goli: 0, asistence: 0
Po razpoložljivih podatkih ekipe Baník Ostrava za sezono 2026/27 je Abdallah Gningue odigral 301 minuto in začel 5 tekem v prvi postavi.
Baník Ostrava – nastopi: 22, goli: 3, asistence: 1
Karviná – nastopi: 19, goli: 6, asistence: 2
Teplice – nastopi: 75, goli: 15, asistence: 5
Sorodne strani: Ostrava, Rezultati v živo
Abdallah Gningue – starost: 28 let. Datum rojstva: 29. september 1998.
Položaj: Napadalec.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Ostrava | 27 let | 650 tis. € | |
| Ostrava | 27 let | 750 tis. € | |
| Ostrava | 27 let | 750 tis. € | |
| Karviná | 27 let | 650 tis. € | |
| Teplice | 26 let | 550 tis. € | |
| Teplice | 26 let | 550 tis. € | |
| Teplice | 25 let | 500 tis. € | |
| Teplice | 25 let | 400 tis. € | |
| Teplice | 25 let | 400 tis. € | |
| Teplice | 25 let | 450 tis. € | |
| Teplice | 24 let | 600 tis. € | |
| Teplice | 24 let | 600 tis. € | |
| Teplice | 24 let | 450 tis. € | |
| Vlašim | 23 let | 150 tis. € | |
| Vlašim | 23 let | 100 tis. € |
Abdallah Gningue igra za klub Ostrava.
Abdallah Gningue meri 184 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Senegal.
Tržna vrednost: 650 tis. €.
Abdallah Gningue v sezoni 2026-2027: 5 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Abdallah Gningue v sezoni 2026-2027: 5 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 301. Povprečna ocena: 6,5.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | 1. liga | Baník Ostrava | 5 | 301 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 | 1. liga | Baník Ostrava | 15 | 1143 | 3 | 1 | 6,7 |
| Chance Národní Liga (Češka) | Baník Ostrava | 2 | 80 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 1. liga | Karviná | 19 | 1414 | 6 | 2 | 6,9 | |
| 2024-2025 | 1. liga | Teplice | 27 | 1662 | 6 | 1 | 6,8 |
| 2023-2024 | 1. liga | Teplice | 15 | 747 | 0 | 1 | 6,4 |
| 2022-2023 | 1. liga | Teplice | 32 | 2564 | 9 | 3 | 6,7 |
| 2021-2022 | 1. liga | Teplice | 1 | 81 | 0 | 0 | – |