
Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Najvišja: 1,5 mio. € (8. mar. 2026)
Zadnja posodobitev:
Alex Murphy – trenutni klub: Kaiserslautern. Položaj: Branilec, Državljanstvo: Irska, Starost: 22, Višina: 188 cm, Tržna vrednost: 1,5 mio. €. Alex Murphy v sezoni 2026-2027: 5 tekem, 0 golov in 1 podaja v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Alex Murphy, je bila Heidenheim 1846 - Kaiserslautern; na igrišču je preživel 31 minut. Datum tekme: 9. oktober 2026.
Kaiserslautern – nastopi: 4, goli: 0, asistence: 0
Po razpoložljivih podatkih ekipe Kaiserslautern za sezono 2026/27 je Alex Murphy odigral 198 minut in začel 2 tekmi v prvi postavi.
Kaiserslautern – nastopi: 5, goli: 0, asistence: 1
Newcastle United – nastopi: 12, goli: 0, asistence: 0
Newcastle U21 – nastopi: 40, goli: 0, asistence: 3
Bolton Wanderers – nastopi: 13, goli: 2, asistence: 0
Galway United – nastopi: 14, goli: 0, asistence: 0
Sorodne strani: Kaiserslautern, Rezultati v živo
| 21 let |
| 1,5 mio. € |
| Newcastle | 21 let | 300 tis. € |
| Newcastle U23 | 20 let | 300 tis. € |
| Newcastle U23 | 20 let | 250 tis. € |
| Newcastle U23 | 19 let | 250 tis. € |
Alex Murphy – starost: 22 let. Datum rojstva: 25. junij 2004.
Položaj: Branilec.
Alex Murphy igra za klub Kaiserslautern.
Alex Murphy meri 188 cm.
Boljša noga: Leva.
Državljanstvo: Irska.
Tržna vrednost: 1,5 mio. €.
Alex Murphy v sezoni 2026-2027: 5 tekem, 0 golov in 1 podaja v vseh tekmovanjih.
Alex Murphy v sezoni 2026-2027: 5 tekem, 0 golov in 1 podaja v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 253. Povprečna ocena: 6,6.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | 2. Bundesliga | Kaiserslautern | 4 | 198 | 0 | 0 | 6,6 |
| DFB Pokal | Kaiserslautern | 1 | 55 | 0 | 1 | 6,5 | |
| 2026 | Mednarodne prijateljske tekme klubov | Newcastle United | 1 | 69 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2025-2027 | European U21 Championship qualification | IrskaReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025-2026 | Premier League | Newcastle United | 2 | 7 | 0 | 0 | 5,9 |
| English Football League Cup | Newcastle United |
| 2 |
| 15 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| Liga prvakov UEFA | Newcastle United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| FA Cup | Newcastle United | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,3 |
| English U21 Premier League | Newcastle U21 | 7 | 540 | 0 | 2 | 6,9 |
| European U21 Championship qualification | IrskaReprezentanca | 4 | 360 | 1 | 0 | 7,1 |
| European U21 Championship qualification | ArmenijaReprezentanca | 2 | 53 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | League One | Bolton Wanderers | 13 | 971 | 2 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English U21 Premier League | Newcastle U21 | 5 | 388 | 0 | 0 | 6,8 | |
| ENL Cup | Newcastle U21 | 2 | 135 | 0 | 0 | – | |
| English Football League Trophy | Newcastle U21 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | Mednarodne prijateljske tekme klubov | Newcastle United | 2 | 117 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | Newcastle United | 2 | 11 | 0 | 0 | 6,3 | |
| English U21 Premier League | Newcastle U21 | 7 | 538 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Mednarodne prijateljske tekme klubov | Newcastle United | 1 | 56 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English U21 Premier League | Newcastle U21 | 16 | 1333 | 0 | 1 | 6,6 | |
| English Football League Trophy | Newcastle U21 | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | First Division (Irska) | Galway United | 10 | 632 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European U19 Football Championship | ArmenijaReprezentanca | 1 | 5 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | First Division (Irska) | Galway United | 4 | 299 | 0 | 0 | – |
|---|