Oglas
Aliou Dieng – trenutni klub: Valencia. Položaj: Vezist, Državljanstvo: Mali, Starost: 29, Višina: 184 cm, Tržna vrednost: 3 mio. €. 2026-2027 – nastopi: 6, goli: 0, asistence: 0. Zadnji zabeleženi nastop: Racing Santander - Valencia (11. oktober 2026).
Zadnja posodobitev:

Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Ni podatkov
Najvišja: 4,5 mio. € (28. jun. 2023)
Valencia – nastopi: 6, goli: 0, asistence: 0
Po razpoložljivih podatkih ekipe Valencia za sezono 2026/27 je Aliou Dieng odigral 232 minut in začel 2 tekmi v prvi postavi.
Valencia – nastopi: 6, goli: 0, asistence: 0
Al Ahly – nastopi: 225, goli: 6, asistence: 6
Al Kholood – nastopi: 31, goli: 3, asistence: 0
MC Alger – nastopi: 1, goli: 0, asistence: 0
Tout Puissant Mazembe – nastopi: 3, goli: 0, asistence: 0
Sorodne strani: Valencia, Rezultati v živo
Aliou Dieng – starost: 29 let. Datum rojstva: 16. oktober 1997.
Položaj: Vezist.
Aliou Dieng igra za klub Valencia.
Aliou Dieng meri 184 cm.
Boljša noga: Desna.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Al Ahly | 28 let | 3 mio. € | |
| Al Ahly | 28 let | 3 mio. € | |
| Al Kholood | 27 let | 3 mio. € | |
| Al Kholood | 27 let | 3,2 mio. € | |
| Al Ahly | 26 let | 3,5 mio. € | |
| Al Ahly | 26 let | 4,5 mio. € | |
| Al Ahly | 25 let | 4,5 mio. € | |
| Al Ahly | 25 let | 4 mio. € | |
| Al Ahly | 24 let | 3,5 mio. € | |
| Al Ahly | 24 let | 3,5 mio. € | |
| Al Ahly | 23 let | 2 mio. € | |
| Al Ahly | 23 let | 1,5 mio. € | |
| Al Ahly | 22 let | 650 tis. € | |
| Al Ahly | 22 let | 800 tis. € | |
| MC Alger | 21 let | 800 tis. € | |
| MC Alger | 21 let | 400 tis. € | |
| MC Alger | 20 let | 300 tis. € | |
| MC Alger | 20 let | 150 tis. € |
Državljanstvo: Mali.
Tržna vrednost: 3 mio. €.
Aliou Dieng v sezoni 2026-2027: 6 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Aliou Dieng v sezoni 2026-2027: 6 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 232. Povprečna ocena: 6,3.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | Afriški pokal narodov | MaliReprezentanca | 2 | 119 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2026-2027 | LaLiga | Valencia | 6 | 232 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2026 | Kvalifikacije za SP (CAF) | MaliReprezentanca | 8 | 669 | 0 | 0 | 6,2 |
| Mednarodne prijateljske tekme | MaliReprezentanca | 1 | 17 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | Egiptovska Premier League | Al Ahly | 23 | 1343 | 0 | 0 | 6,5 |
| Liga prvakov CAF | Al Ahly | 8 | 683 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Egiptovski superpokal |
| Al Ahly |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| 2025 | Svetovno klubsko prvenstvo | Al Ahly | 1 | 55 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Afriški pokal narodov | MaliReprezentanca | 10 | 899 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024-2025 | Saudi Pro League | Al Kholood | 30 | 2635 | 3 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pokal kralja Savdske Arabije | Al Kholood | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | Egiptovska Premier League | Al Ahly | 13 | 439 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga prvakov CAF | Al Ahly | 4 | 245 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Afriška nogometna liga | Al Ahly | 4 | 340 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2023 | Svetovno klubsko prvenstvo (stari format) | Al Ahly | 1 | 3 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superpokal CAF | Al Ahly | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Afriški pokal narodov | MaliReprezentanca | 8 | 489 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2022-2023 | Egiptovska Premier League | Al Ahly | 31 | 2406 | 2 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga prvakov CAF | Al Ahly | 11 | 885 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Egiptovski Scores Cup | Al Ahly | 4 | 322 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Egiptovski superpokal | Al Ahly | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Svetovno klubsko prvenstvo (stari format) | Al Ahly | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Mednarodne prijateljske tekme | MaliReprezentanca | 1 | 27 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Svetovno klubsko prvenstvo (stari format) | Al Ahly | 3 | 181 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvalifikacije za SP (CAF) | MaliReprezentanca | 1 | 17 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | Egiptovska Premier League | Al Ahly | 22 | 1554 | 2 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga prvakov CAF | Al Ahly | 11 | 823 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Svetovno klubsko prvenstvo (stari format) | Al Ahly | 3 | 246 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Egiptovski Scores Cup | Al Ahly | 2 | 105 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Kvalifikacije za SP (CAF) | MaliReprezentanca | 2 | 78 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Superpokal CAF | Al Ahly | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Afriški pokal narodov | MaliReprezentanca | 2 | 20 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | Egiptovska Premier League | Al Ahly | 42 | 2730 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga prvakov CAF | Al Ahly | 11 | 848 | 0 | 1 | – | |
| Svetovno klubsko prvenstvo (stari format) | Al Ahly | 3 | 70 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Egiptovski Scores Cup | Al Ahly | 2 | 96 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Superpokal CAF | Al Ahly | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Mednarodne prijateljske tekme | MaliReprezentanca | 2 | 151 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2019-2020 | Egiptovska Premier League | Al Ahly | 10 | 802 | 1 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga prvakov CAF | Al Ahly | 9 | 617 | 0 | 1 | 7,0 |
| 2018-2019 | Liga prvakov CAF | Tout Puissant Mazembe | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2018 | Liga prvakov CAF | MC Alger | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | Liga prvakov CAF | Tout Puissant Mazembe | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|