Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Ni podatkov
Zadnja posodobitev:
Amanda Ilestedt – trenutni klub: Eintracht Frankfurt(w). Položaj: Branilec, Državljanstvo: Švedska, Starost: 33, Višina: 178 cm. Amanda Ilestedt v sezoni 2026-2027: 10 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Amanda Ilestedt, je bila Sweden (W) - Lithuania (W); na igrišču je preživel 45 minut. Datum tekme: 13. oktober 2026.
Eintracht Frankfurt (W) – nastopi: 6, goli: 0, asistence: 0
Po razpoložljivih podatkih ekipe Eintracht Frankfurt (W) za sezono 2026/27 je Amanda Ilestedt odigral 389 minut in začel 4 tekme v prvi postavi.
Eintracht Frankfurt (W) – nastopi: 31, goli: 5, asistence: 0
Arsenal (W) – nastopi: 23, goli: 3, asistence: 0
Paris Saint Germain (W) – nastopi: 48, goli: 1, asistence: 1
Bayern Munchen (W) – nastopi: 29, goli: 1, asistence: 0
Sorodne strani: Eintracht Frankfurt(w), Rezultati v živo
Amanda Ilestedt – starost: 33 let. Datum rojstva: 17. januar 1993.
Položaj: Branilec.
Amanda Ilestedt igra za klub Eintracht Frankfurt(w).
Amanda Ilestedt meri 178 cm.
Državljanstvo: Švedska.
Amanda Ilestedt v sezoni 2026-2027: 10 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Amanda Ilestedt v sezoni 2026-2027: 10 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 691. Povprečna ocena: 6,5.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | German Frauen Bundesliga | Eintracht Frankfurt (W) | 6 | 389 | 0 | 0 | 6,7 |
| Women's Champions League | Eintracht Frankfurt (W) | 3 | 212 | 0 | 0 | 6,2 | |
| EL W | Eintracht Frankfurt (W) | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2026 | Women's World Championship qualification(Europe) | ŠvedskaReprezentanca | 5 | 226 | 3 | 0 | 7,7 |
| 2025-2026 | German Frauen Bundesliga | Eintracht Frankfurt (W) | 16 | 1197 | 4 | 0 | 6,9 |
| EL W | Eintracht Frankfurt (W) | 3 |
| 147 |
| 1 |
| 0 |
| 7,2 |
| Women's Champions League | Eintracht Frankfurt (W) | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,0 |
| WNL | ŠvedskaReprezentanca | 3 | 100 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2025 | European Women's Championship | ŠvedskaReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,5 |
|---|
| 2024-2025 | English FA Women's Super League | Arsenal (W) | 3 | 14 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English FA Women's Cup | Arsenal (W) | 3 | 15 | 0 | 0 | 6,6 | |
| WNL | ŠvedskaReprezentanca | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | English FA Women's Super League | Arsenal (W) | 12 | 945 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Women's League Cup | Arsenal (W) | 2 | 64 | 1 | 0 | 7,5 | |
| Women's Champions League | Arsenal (W) | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| English FA Women's Cup | Arsenal (W) | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,0 | |
| WNL | ŠvedskaReprezentanca | 3 | 269 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2023 | Women's World Championship | ŠvedskaReprezentanca | 7 | 632 | 4 | 0 | 7,7 |
|---|
| 2022-2023 | French Division 1 Feminine | Paris Saint Germain (W) | 15 | 1251 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Women's Champions League | Paris Saint Germain (W) | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,6 | |
| French Coupe de Feminine | Paris Saint Germain (W) | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Mednarodne prijateljske tekme | ŠvedskaReprezentanca | 1 | 13 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022 | European Women's Championship | ŠvedskaReprezentanca | 5 | 415 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mednarodne prijateljske tekme | ŠvedskaReprezentanca | 3 | 186 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Portuguese Algarve Cup | ŠvedskaReprezentanca | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,3 |
| 2021-2022 | French Division 1 Feminine | Paris Saint Germain (W) | 15 | 1350 | 1 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Women's Champions League | Paris Saint Germain (W) | 9 | 776 | 0 | 1 | 7,6 | |
| French Coupe de Feminine | Paris Saint Germain (W) | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Women's World Championship qualification(Europe) | ŠvedskaReprezentanca | 6 | 540 | 2 | 0 | 7,5 | |
| Mednarodne prijateljske tekme | ŠvedskaReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2021 | Women's Olympic Football Tournament | ŠvedskaReprezentanca | 6 | 524 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2020-2021 | German Frauen Bundesliga | Bayern Munchen (W) | 17 | 837 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Women's Champions League | Bayern Munchen (W) | 8 | 549 | 0 | 0 | – | |
| Mednarodne prijateljske tekme | ŠvedskaReprezentanca | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2019-2021 | European Women's Championship | ŠvedskaReprezentanca | 4 | 276 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2019-2020 | German Frauen Bundesliga | Bayern Munchen (W) | 3 | 163 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Women's Champions League | Bayern Munchen (W) | 1 | 10 | 0 | 0 | – | |
| Portuguese Algarve Cup | ŠvedskaReprezentanca | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Women's World Championship | ŠvedskaReprezentanca | 2 | 42 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2018-2019 | Women's World Championship | ŠvedskaReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mednarodne prijateljske tekme | ŠvedskaReprezentanca | 1 | 67 | 0 | 0 | 7,2 |