Ni podatkov
Najvišja: 800 tis. € (4. jun. 2019)
Zadnja posodobitev:
Andrea Settembrini – trenutni klub: Prato. Položaj: Vezist, Državljanstvo: Italija, Starost: 34, Višina: 175 cm. Andrea Settembrini v sezoni 2023-2024: 20 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Andrea Settembrini, je bila JuventusU23 - Arezzo; na igrišču je preživel 90 minut. Datum tekme: 7. maj 2024.
Arezzo – nastopi: 20, goli: 0, asistence: 0
Padova – nastopi: 15, goli: 0, asistence: 0
ACD Virtus Entella – nastopi: 44, goli: 0, asistence: 0
Cittadella – nastopi: 59, goli: 0, asistence: 5
Sorodne strani: Prato, Rezultati v živo
Andrea Settembrini – starost: 34 let. Datum rojstva: 10. december 1991.
Položaj: Vezist.
Andrea Settembrini igra za klub Prato.
Andrea Settembrini meri 175 cm.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Prato | 33 let | 75 tis. € | |
| Arezzo | 33 let | 150 tis. € | |
| Arezzo | 33 let | 200 tis. € | |
| Arezzo | 32 let | 200 tis. € | |
| Arezzo | 32 let | 200 tis. € | |
| Arezzo | 31 let | 225 tis. € | |
| Arezzo | 31 let | 250 tis. € | |
| Padova | 30 let | 325 tis. € | |
| Padova | 30 let | 325 tis. € | |
| ACD Virtus Entella | 29 let | 350 tis. € | |
| ACD Virtus Entella | 29 let | 500 tis. € | |
| ACD Virtus Entella | 28 let | 700 tis. € | |
| ACD Virtus Entella | 28 let | 600 tis. € | |
| ACD Virtus Entella | 28 let | 750 tis. € | |
| Cittadella | 27 let | 800 tis. € | |
| Cittadella | 27 let | 600 tis. € | |
| Cittadella | 26 let | 550 tis. € | |
| Cittadella | 26 let | 450 tis. € | |
| Feralpisalo | 25 let | 450 tis. € | |
| Feralpisalo | 25 let | 400 tis. € | |
| Feralpisalo | 24 let | 400 tis. € | |
| Feralpisalo | 24 let | 350 tis. € | |
| Pontedera | 23 let | 300 tis. € | |
| Pontedera | 23 let | 250 tis. € | |
| Pontedera | 22 let | 200 tis. € | |
| Pontedera | 22 let | 150 tis. € | |
| Pontedera | 21 let | 100 tis. € |
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Italija.
Andrea Settembrini v sezoni 2023-2024: 20 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Andrea Settembrini v sezoni 2023-2024: 20 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 870. Povprečna ocena: 6,8.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | Serie C | Arezzo | 20 | 870 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021-2022 | Serie C | Padova | 14 | 508 | 0 | 0 | – |
| Coppa Italia | Padova | 1 | 103 | 0 | 0 | – | |
| 2020-2021 | Serie B | ACD Virtus Entella | 21 | 1323 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2019-2020 | Serie B | ACD Virtus Entella | 23 | 1525 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2018-2019 | Serie B | Cittadella | 27 | 1748 | 0 | 2 | 6,5 |
| Cittadella |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2017-2018 | Serie B | Cittadella | 31 | 2195 | 0 | 3 | 6,3 |
|---|