Oglas
Bakery Jatta – trenutni klub: Hamburger. Položaj: Napadalec, Državljanstvo: Gambija, Starost: 28, Višina: 184 cm, Tržna vrednost: 1 mio. €. 2026-2027 – nastopi: 4, goli: 0, asistence: 0. Zadnji zabeleženi nastop: Hamburger - Köln (19. september 2026).
Zadnja posodobitev:

Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Poškodovan
Ni podatkov
Najvišja: 2,5 mio. € (11. jun. 2019)
Hamburger – nastopi: 3, goli: 0, asistence: 0
Po razpoložljivih podatkih ekipe Hamburger za sezono 2026/27 je Bakery Jatta odigral 96 minut in začel 1 tekmo v prvi postavi.
Hamburger – nastopi: 239, goli: 31, asistence: 24
Sorodne strani: Hamburger, Rezultati v živo
Bakery Jatta – starost: 28 let. Datum rojstva: 6. junij 1998.
Položaj: Napadalec.
Bakery Jatta igra za klub Hamburger.
Bakery Jatta meri 184 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Gambija.
Tržna vrednost: 1 mio. €.
Bakery Jatta v sezoni 2026-2027: 4 tekme, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Hamburger | 27 let | 1 mio. € | |
| Hamburger | 27 let | 1 mio. € | |
| Hamburger | 27 let | 700 tis. € | |
| Hamburger | 27 let | 700 tis. € | |
| Hamburger | 27 let | 1 mio. € | |
| Hamburger | 26 let | 1,3 mio. € | |
| Hamburger | 26 let | 1,3 mio. € | |
| Hamburger | 25 let | 1,3 mio. € | |
| Hamburger | 25 let | 1,3 mio. € | |
| Hamburger | 24 let | 1,3 mio. € | |
| Hamburger | 24 let | 1,3 mio. € | |
| Hamburger | 23 let | 1,3 mio. € | |
| Hamburger | 23 let | 1,6 mio. € | |
| Hamburger | 22 let | 2 mio. € | |
| Hamburger | 21 let | 2,3 mio. € | |
| Hamburger | 21 let | 2,5 mio. € | |
| Hamburger | 21 let | 2,5 mio. € | |
| Hamburger | 20 let | 1,5 mio. € | |
| Hamburger | 20 let | 750 tis. € | |
| Hamburger | 19 let | 500 tis. € | |
| Hamburger | 19 let | 500 tis. € | |
| Hamburger | 19 let | 500 tis. € | |
| Hamburger | 18 let | 100 tis. € | |
| Hamburger | 18 let | 100 tis. € |
Bakery Jatta v sezoni 2026-2027: 4 tekme, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 186. Povprečna ocena: 6,2.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Bundesliga | Hamburger | 3 | 96 | 0 | 0 | 6,0 |
| Nemški pokal | Hamburger | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2025-2026 | Bundesliga | Hamburger | 15 | 918 | 1 | 1 | 6,2 |
| Nemški pokal | Hamburger | 1 | 22 | 1 | 0 | 6,6 | |
| 2024-2025 | 2. Bundesliga | Hamburger | 8 | 421 | 0 | 1 | 6,3 |
| Nemški pokal | Hamburger | 2 | 57 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2023-2024 | 2. Bundesliga |
| 31 |
| 2241 |
| 5 |
| 4 |
| 6,8 |
| Nemški pokal | Hamburger | 3 | 237 | 3 | 0 | 7,6 |
| Mednarodne prijateljske tekme klubov | Hamburger | 1 | 79 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | 2. Bundesliga | Hamburger | 26 | 2005 | 4 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nemški pokal | Hamburger | 1 | 68 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | 2. Bundesliga | Hamburger | 35 | 2548 | 2 | 8 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nemški pokal | Hamburger | 5 | 330 | 0 | 1 | 6,3 |
| 2020-2021 | 2. Bundesliga | Hamburger | 28 | 1400 | 6 | 4 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mednarodne prijateljske tekme klubov | Hamburger | 1 | 1 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | 2. Bundesliga | Hamburger | 30 | 2078 | 4 | 1 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nemški pokal | Hamburger | 2 | 192 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2018-2019 | 2. Bundesliga | Hamburger | 26 | 1691 | 4 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nemški pokal | Hamburger | 4 | 283 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2017-2018 | Bundesliga | Hamburger | 10 | 294 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|
| 2016-2017 | Bundesliga | Hamburger | 6 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|