Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Poškodovan
Ni podatkov
Zadnja posodobitev:
Benjamin Mendy – trenutni klub: Pogon Szczecin. Položaj: Branilec, Državljanstvo: Francija, Starost: 32, Višina: 185 cm, Tržna vrednost: 400 tis. €. Benjamin Mendy v sezoni 2026-2027: 7 tekem, 0 golov in 1 podaja v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Benjamin Mendy, je bila Pogon Szczecin - Korona Kielce; na igrišču je preživel 89 minut. Datum tekme: 11. oktober 2026.
Pogon Szczecin – nastopi: 7, goli: 0, asistence: 1
Po razpoložljivih podatkih ekipe Pogon Szczecin za sezono 2026/27 je Benjamin Mendy odigral 433 minut in začel 4 tekme v prvi postavi.
Pogon Szczecin – nastopi: 19, goli: 0, asistence: 1
Zurich – nastopi: 8, goli: 0, asistence: 1
Lorient – nastopi: 15, goli: 2, asistence: 1
Manchester City – nastopi: 78, goli: 2, asistence: 13
Monaco – nastopi: 27, goli: 0, asistence: 5
Marseille – nastopi: 37, goli: 1, asistence: 1
Sorodne strani: Pogon Szczecin, Rezultati v živo
Benjamin Mendy – starost: 32 let. Datum rojstva: 17. julij 1994.
Položaj: Branilec.
Benjamin Mendy igra za klub Pogon Szczecin.
Benjamin Mendy meri 185 cm.
Boljša noga: Leva.
Državljanstvo: Francija.
Tržna vrednost: 400 tis. €.
Benjamin Mendy v sezoni 2026-2027: 7 tekem, 0 golov in 1 podaja v vseh tekmovanjih.
Benjamin Mendy v sezoni 2026-2027: 7 tekem, 0 golov in 1 podaja v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 433. Povprečna ocena: 6,6.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Ekstraklasa | Pogon Szczecin | 7 | 433 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2026 | Mednarodne prijateljske tekme klubov | Pogon Szczecin | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2025-2026 | Ekstraklasa | Pogon Szczecin | 11 | 370 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024-2025 | Švicarska Super League | Zurich | 7 | 333 | 0 | 1 | 6,4 |
| Switzerland Cup | Zurich | 1 | 19 | 0 | 0 | – | |
| 2023-2024 | Ligue 1 | Lorient | 15 | 709 | 2 |
| 1 |
| 6,2 |
| 2021-2022 | Premier League | Manchester City | 1 | 79 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mednarodne prijateljske tekme klubov | Manchester City | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,7 |
| 2021 | Football Association Community Shield | Manchester City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2020-2021 | Premier League | Manchester City | 13 | 955 | 2 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Manchester City | 4 | 347 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Mednarodne prijateljske tekme klubov | Manchester City | 2 | 107 | 0 | 1 | 7,3 | |
| English Football League Cup | Manchester City | 2 | 144 | 0 | 1 | 7,1 | |
| Liga prvakov UEFA | Manchester City | 1 | 78 | 0 | 0 | 7,7 |
| 2019-2020 | Premier League | Manchester City | 19 | 1496 | 0 | 2 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga prvakov UEFA | Manchester City | 6 | 438 | 0 | 1 | 7,1 | |
| FA Cup | Manchester City | 3 | 270 | 0 | 1 | 7,3 | |
| English Football League Cup | Manchester City | 2 | 120 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Evropsko prvenstvo UEFA | Monaco | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018-2019 | Premier League | Manchester City | 10 | 900 | 0 | 5 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga prvakov UEFA | Manchester City | 2 | 174 | 0 | 0 | 7,0 | |
| FA Cup | Manchester City | 1 | 79 | 0 | 0 | 7,3 | |
| English Football League Cup | Manchester City | 1 | 27 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Football Association Community Shield | Manchester City | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Liga narodov UEFA | Monaco | 1 | 28 | 0 | 0 | – |
| 2018 | Svetovno prvenstvo | FrancijaReprezentanca | 1 | 41 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2017-2018 | Premier League | Manchester City | 7 | 361 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga prvakov UEFA | Manchester City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2016-2017 | Ligue 1 | Monaco | 25 | 2060 | 0 | 5 | 6,7 |
|---|
| 2015-2016 | Ligue 1 | Marseille | 24 | 1952 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | Ligue 1 | Marseille | 5 | 409 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2013-2014 | Ligue 1 | Marseille | 8 | 290 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|