Oglas
Bouna Sarr – trenutni klub: Metz. Položaj: Branilec, Državljanstvo: Senegal, Starost: 34, Višina: 177 cm, Tržna vrednost: 350 tis. €. 2026-2027 – nastopi: 9, goli: 0, asistence: 0. Zadnji zabeleženi nastop: Metz - Pau (30. oktober 2026).
Zadnja posodobitev:
Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Poškodovan
Ni podatkov
Najvišja: 9 mio. € (2. avg. 2020)
Metz – nastopi: 9, goli: 0, asistence: 0
Po razpoložljivih podatkih ekipe Metz za sezono 2026/27 je Bouna Sarr odigral 758 minut in začel 9 tekem v prvi postavi.
Metz – nastopi: 47, goli: 1, asistence: 1
Bayern München – nastopi: 41, goli: 1, asistence: 4
Olympique de Marseille – nastopi: 157, goli: 6, asistence: 9
Sorodne strani: Metz, Rezultati v živo
Bouna Sarr – starost: 34 let. Datum rojstva: 31. januar 1992.
Položaj: Branilec.
Bouna Sarr igra za klub Metz.
Bouna Sarr meri 177 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Senegal.
Tržna vrednost: 350 tis. €.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Metz | 34 let | 350 tis. € | |
| Free Player | 33 let | 400 tis. € | |
| Free Player | 33 let | 700 tis. € | |
| Free Player | 32 let | 1 mio. € | |
| Bayern Munich | 32 let | 1,5 mio. € | |
| Bayern Munich | 31 let | 2 mio. € | |
| Bayern Munich | 31 let | 2 mio. € | |
| Bayern Munich | 30 let | 2,5 mio. € | |
| Bayern Munich | 30 let | 2,5 mio. € | |
| Bayern Munich | 29 let | 3 mio. € | |
| Bayern Munich | 29 let | 3 mio. € | |
| Bayern Munich | 29 let | 4 mio. € | |
| Bayern Munich | 29 let | 5,5 mio. € | |
| Marseille | 28 let | 9 mio. € | |
| Marseille | 28 let | 6,5 mio. € | |
| Marseille | 27 let | 8 mio. € | |
| Marseille | 27 let | 6 mio. € | |
| Marseille | 26 let | 8 mio. € | |
| Marseille | 26 let | 8 mio. € | |
| Marseille | 26 let | 6 mio. € | |
| Marseille | 25 let | 3,5 mio. € | |
| Marseille | 25 let | 2 mio. € | |
| Marseille | 24 let | 2 mio. € | |
| Marseille | 24 let | 1,8 mio. € | |
| Marseille | 24 let | 2 mio. € | |
| Marseille | 23 let | 2 mio. € | |
| Metz | 23 let | 1,5 mio. € | |
| Metz | 22 let | 1 mio. € | |
| Metz | 22 let | 1 mio. € | |
| Metz | 21 let | 750 tis. € | |
| Metz | 20 let | 300 tis. € | |
| Metz | 19 let | 300 tis. € | |
| Metz | 19 let | 300 tis. € | |
| Metz | 19 let | 50 tis. € |
Bouna Sarr v sezoni 2026-2027: 9 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Bouna Sarr v sezoni 2026-2027: 9 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 758. Povprečna ocena: 6,6.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Ligue 2 | Metz | 9 | 758 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2025-2026 | Ligue 1 | Metz | 12 | 897 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Bundesliga | Bayern München | 2 | 105 | 0 | 0 | 6,4 |
| Nemški pokal | Bayern München | 2 | 87 | 0 | 1 | 7,1 | |
| Liga prvakov | Bayern München | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Mednarodne prijateljske tekme klubov | Bayern München | 1 | 21 | 0 | 0 | 5,9 | |
| 2022-2023 | Mednarodne prijateljske tekme klubov |
| Bayern München |
| 2 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| Bundesliga | Bayern München | 1 | 2 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022 | Kvalifikacije za SP (CAF) | SenegalReprezentanca | 6 | 518 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2021-2022 | Liga prvakov | Bayern München | 5 | 125 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | Bayern München | 5 | 59 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Nemški pokal | Bayern München | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,5 | |
| Nemški superpokal | Bayern München | 1 | 3 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Afriški pokal narodov | SenegalReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2021 | Afriški pokal narodov | SenegalReprezentanca | 6 | 569 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2020-2021 | Bundesliga | Bayern München | 8 | 450 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga prvakov | Bayern München | 5 | 186 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Mednarodne prijateljske tekme klubov | Bayern München | 4 | 213 | 0 | 1 | 6,9 | |
| Nemški pokal | Bayern München | 2 | 175 | 0 | 1 | 7,6 | |
| Ligue 1 | Olympique de Marseille | 2 | 75 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2019-2020 | Mednarodne prijateljske tekme klubov | Bayern München | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | Olympique de Marseille | 27 | 2169 | 1 | 3 | 6,9 | |
| Coupe de France | Olympique de Marseille | 3 | 208 | 1 | 0 | 7,1 | |
| Francoski ligaški pokal | Olympique de Marseille | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2018-2019 | Ligue 1 | Olympique de Marseille | 28 | 2154 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropska liga | Olympique de Marseille | 6 | 267 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Francoski ligaški pokal | Olympique de Marseille | 1 | 14 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Ligue 1 | Olympique de Marseille | 29 | 1782 | 0 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropska liga | Olympique de Marseille | 9 | 595 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2016-2017 | Ligue 1 | Olympique de Marseille | 26 | 930 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Ligue 1 | Olympique de Marseille | 25 | 989 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | Ligue 1 | Metz | 20 | 1258 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2013-2014 | Ligue 2 | Metz | 6 | 158 | 0 | 0 | – |
|---|