Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Ni podatkov
Najvišja: 1 mio. € (17. feb. 2019)
Zadnja posodobitev:
Brenner Oliveira – trenutni klub: Bac Ninh. Položaj: Napadalec, Državljanstvo: Brazilija, Starost: 32, Višina: 182 cm, Tržna vrednost: 275 tis. €. Brenner Oliveira v sezoni 2025-2026: 9 tekem, 5 golov in 3 podaje v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Brenner Oliveira, je bila Thep Xanh Nam Dinh - Lion City Sailors; na igrišču je preživel 2 minuti. Datum tekme: 29. januar 2026.
Bac Ninh – nastopi: 3, goli: 1, asistence: 0
Po razpoložljivih podatkih ekipe Bac Ninh za sezono 2026/27 je Brenner Oliveira odigral 270 minut in začel 3 tekme v prvi postavi.
Thep Xanh Nam Dinh – nastopi: 11, goli: 5, asistence: 3
America MG – nastopi: 25, goli: 6, asistence: 1
Sporting Cristal – nastopi: 42, goli: 15, asistence: 4
Ituano SP – nastopi: 9, goli: 3, asistence: 2
Remo - PA – nastopi: 11, goli: 0, asistence: 0
Avaí – nastopi: 15, goli: 2, asistence: 0
Sorodne strani: Bac Ninh, Rezultati v živo
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Nam Dinh | 32 let | 275 tis. € | |
| Nam Dinh | 31 let | 375 tis. € | |
| Nam Dinh | 31 let | 400 tis. € | |
| America MG | 30 let | 400 tis. € | |
| America MG | 30 let | 400 tis. € | |
| Sporting Cristal | 29 let | 500 tis. € | |
| Sporting Cristal | 29 let | 550 tis. € | |
| Sporting Cristal | 29 let | 475 tis. € | |
| Sporting Cristal | 29 let | 475 tis. € | |
| Ituano SP | 28 let | 300 tis. € | |
| Fagiano Okayama | 27 let | 300 tis. € | |
| Free Player | 26 let | 400 tis. € | |
| Bangkok United | 26 let | 400 tis. € | |
| Bangkok United | 26 let | 500 tis. € | |
| Avaí | 25 let | 850 tis. € | |
| Goiás - GO | 24 let | 1 mio. € | |
| Botafogo | 24 let | 900 tis. € | |
| Botafogo | 23 let | 900 tis. € | |
| Internacional | 22 let | 100 tis. € |
Brenner Oliveira – starost: 32 let. Datum rojstva: 1. marec 1994.
Položaj: Napadalec.
Brenner Oliveira igra za klub Bac Ninh.
Brenner Oliveira meri 182 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Brazilija.
Tržna vrednost: 275 tis. €.
Brenner Oliveira v sezoni 2025-2026: 9 tekem, 5 golov in 3 podaje v vseh tekmovanjih.
Brenner Oliveira v sezoni 2025-2026: 9 tekem, 5 golov in 3 podaje v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 481. Povprečna ocena: 7,3.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | AFC Champions League Two | Thep Xanh Nam Dinh | 6 | 412 | 5 | 2 | 7,6 |
| Asean Club Championship Shopee Cup | Thep Xanh Nam Dinh | 3 | 69 | 0 | 1 | 6,7 | |
| 2024-2025 | AFC Champions League Two | Thep Xanh Nam Dinh | 2 | 153 | 0 | 0 | 6,7 |
| Brazilska Serie B | America MG | 3 | 202 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024 | Brazilska Serie B | America MG | 12 | 659 | 5 | 0 | 6,7 |
| Campeonato Mineiro Division 1 (Brazilija) | America MG | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Brazilska Serie B | America MG | 9 | 329 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 Peru | Sporting Cristal | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2023 | Liga 1 Peru | Sporting Cristal | 21 | 1340 | 7 | 3 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Sporting Cristal | 7 | 485 | 2 | 0 | 6,8 | |
| Copa Sudamericana | Sporting Cristal | 2 | 168 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2022-2023 | Liga 1 Peru | Sporting Cristal | 8 | 498 | 6 | 1 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Sporting Cristal | 3 | 208 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Brazilska Serie C | Remo - PA | 1 | 76 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Brazilska Serie B | Ituano SP | 9 | 582 | 3 | 2 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Remo - PA | 1 | 79 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Brazilska Serie C | Remo - PA | 8 | 558 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Remo - PA | 1 | 73 | 0 | 0 | – | |
| J2 League | Avaí | 1 | 18 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Thai League 1 | True Bangkok United | 8 | 401 | 3 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2019-2020 | Brazilska Serie A | Avaí | 3 | 202 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2019 | Brazilska Serie A | Avaí | 10 | 643 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2018-2019 | Brazilska Serie A | Avaí | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilska Serie A | Botafogo - RJ | 15 | 878 | 2 | 0 | 6,4 | |
| Copa Sudamericana | Botafogo - RJ | 3 | 123 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2018 | Brazilska Serie A | Botafogo - RJ | 2 | 86 | 1 | 0 | 7,4 |
|---|
| 2017-2018 | Brazilska Serie A | Botafogo - RJ | 24 | 1513 | 6 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Botafogo - RJ | 2 | 170 | 1 | 0 | 7,3 |
| 2016-2017 | Brazilska Serie A | Botafogo - RJ | 1 | 10 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilska Serie A | Atlético Mineiro - MG | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,6 |