Oglas
Bruno Pittón – trenutni klub: Union Santa Fe. Položaj: Branilec, Državljanstvo: Argentina, Starost: 33, Višina: 179 cm, Tržna vrednost: 250 tis. €. 2026 – nastopi: 12, goli: 0, asistence: 1. Zadnji zabeleženi nastop: Club Atlético Newell's Old Boys - Club Atlético Unión (1. november 2026).
Zadnja posodobitev:
Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Poškodovan
Ni podatkov
Najvišja: 3 mio. € (4. dec. 2019)
Club Atlético Unión – nastopi: 20, goli: 0, asistence: 1
Po razpoložljivih podatkih ekipe Club Atlético Unión za sezono 2026 je Bruno Pittón odigral 560 minut in začel 5 tekem v prvi postavi.
Club Atlético Unión – nastopi: 143, goli: 5, asistence: 8
Newell's Old Boys – nastopi: 25, goli: 1, asistence: 2
Emelec – nastopi: 15, goli: 0, asistence: 0
San Lorenzo – nastopi: 57, goli: 6, asistence: 2
Sorodne strani: Union Santa Fe, Rezultati v živo
Bruno Pittón – starost: 33 let. Datum rojstva: 1. februar 1993.
Položaj: Branilec.
Bruno Pittón igra za klub Union Santa Fe.
Bruno Pittón meri 179 cm.
Boljša noga: Leva.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Union Santa Fe | 33 let | 250 tis. € | |
| Union Santa Fe | 32 let | 350 tis. € | |
| Union Santa Fe | 32 let | 400 tis. € | |
| Union Santa Fe | 31 let | 500 tis. € | |
| Union Santa Fe | 31 let | 500 tis. € | |
| Newell's Old Boys | 30 let | 500 tis. € | |
| Newell's Old Boys | 30 let | 700 tis. € | |
| Club Sport Emelec | 29 let | 500 tis. € | |
| Club Sport Emelec | 29 let | 1 mio. € | |
| Club Sport Emelec | 29 let | 1,4 mio. € | |
| San Lorenzo | 28 let | 2 mio. € | |
| San Lorenzo | 28 let | 2,5 mio. € | |
| San Lorenzo | 27 let | 2,4 mio. € | |
| San Lorenzo | 26 let | 3 mio. € | |
| San Lorenzo | 26 let | 1,8 mio. € | |
| Union Santa Fe | 25 let | 1,5 mio. € | |
| Union Santa Fe | 25 let | 1,3 mio. € | |
| Union Santa Fe | 24 let | 750 tis. € | |
| Union Santa Fe | 24 let | 650 tis. € | |
| Union Santa Fe | 23 let | 375 tis. € | |
| Union Santa Fe | 23 let | 125 tis. € |
Državljanstvo: Argentina.
Tržna vrednost: 250 tis. €.
Bruno Pittón v sezoni 2026: 12 tekem, 0 golov in 1 podaja v vseh tekmovanjih.
Bruno Pittón v sezoni 2026: 12 tekem, 0 golov in 1 podaja v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 360. Povprečna ocena: 6,3.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Argentinska Primera División | Club Atlético Unión | 12 | 360 | 0 | 1 | 6,3 |
| 2025-2026 | Argentinska Primera División | Club Atlético Unión | 11 | 305 | 0 | 1 | 6,6 |
| Copa Argentina | Club Atlético Unión | 1 | 12 | 0 | 0 | – | |
| 2025 | Argentinska Primera División | Club Atlético Unión | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,8 |
| Copa Sudamericana | Club Atlético Unión | 1 | 68 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2024-2025 | Argentinska Primera División | Club Atlético Unión | 12 | 798 |
| 1 |
| 0 |
| 6,4 |
| Copa Sudamericana | Club Atlético Unión | 1 | 13 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024 | Argentinska Primera División | Club Atlético Unión | 13 | 874 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Liga Profesional | Club Atlético Unión | 9 | 582 | 1 | 1 | 6,6 |
| 2023-2024 | Copa de la Liga Profesional | Club Atlético Unión | 4 | 240 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argentinska Primera División | Club Atlético Unión | 3 | 235 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023 | Argentinska Primera División | Newell's Old Boys | 19 | 1342 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Newell's Old Boys | 5 | 388 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Argentinska Primera División | Newell's Old Boys | 1 | 41 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2022 | LigaPro Serie A (Ekvador) | Emelec | 9 | 639 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Emelec | 3 | 255 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021-2022 | Copa Libertadores | Emelec | 2 | 160 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LigaPro Serie A (Ekvador) | Emelec | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Argentinska Primera División | San Lorenzo | 2 | 157 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2021 | Argentinska Primera División | San Lorenzo | 8 | 513 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | San Lorenzo | 4 | 137 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020-2021 | Copa de la Liga Profesional | San Lorenzo | 8 | 555 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Diego Armando Maradona | San Lorenzo | 7 | 620 | 1 | 0 | 6,4 | |
| Copa Sudamericana | San Lorenzo | 3 | 245 | 0 | 0 | – | |
| Copa Argentina | San Lorenzo | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Argentinska Primera División | San Lorenzo | 21 | 1892 | 5 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Superliga | San Lorenzo | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Copa Libertadores | San Lorenzo | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Club Atlético Unión | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018-2019 | Argentinska Primera División | Club Atlético Unión | 22 | 1654 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2017-2018 | Argentinska Primera División | Club Atlético Unión | 21 | 1717 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2016-2017 | Argentinska Primera División | Club Atlético Unión | 16 | 1178 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2016 | Argentinska Primera División | Club Atlético Unión | 10 | 779 | 1 | 1 | 5,8 |
|---|
| 2015-2016 | Argentinska Primera División | Club Atlético Unión | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|
| 2015 | Argentinska Primera División | Club Atlético Unión | 2 | 65 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|