Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Poškodovan
Ni podatkov
Najvišja: 200 tis. € (20. apr. 2017)
Zadnja posodobitev:
Chris Forrester – trenutni klub: St. Patricks Athletic. Položaj: Vezist, Državljanstvo: Irska, Starost: 33, Višina: 180 cm, Tržna vrednost: 100 tis. €. Chris Forrester v sezoni 2026: 19 tekem, 3 goli in 1 podaja v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Chris Forrester, je bila Sligo Rovers - St. Patrick's Athletic; na igrišču je preživel 24 minut. Datum tekme: 19. september 2026.
St. Patrick's Athletic – nastopi: 24, goli: 3, asistence: 1
Po razpoložljivih podatkih ekipe St. Patrick's Athletic za sezono 2026 je Chris Forrester odigral 1026 minut in začel 9 tekem v prvi postavi.
St. Patrick's Athletic – nastopi: 212, goli: 29, asistence: 18
Aberdeen – nastopi: 3, goli: 0, asistence: 0
Burnley – nastopi: 1, goli: 0, asistence: 0
Peterborough United – nastopi: 18, goli: 1, asistence: 2
Sorodne strani: St. Patricks Athletic, Rezultati v živo
Chris Forrester – starost: 33 let. Datum rojstva: 17. december 1992.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| St. Patricks Athletic | 33 let | 100 tis. € | |
| St. Patricks Athletic | 32 let | 100 tis. € | |
| St. Patricks Athletic | 32 let | 125 tis. € | |
| St. Patricks Athletic | 31 let | 150 tis. € | |
| St. Patricks Athletic | 31 let | 150 tis. € | |
| St. Patricks Athletic | 31 let | 150 tis. € | |
| St. Patricks Athletic | 30 let | 150 tis. € | |
| St. Patricks Athletic | 30 let | 150 tis. € | |
| St. Patricks Athletic | 29 let | 150 tis. € | |
| St. Patricks Athletic | 29 let | 150 tis. € | |
| St. Patricks Athletic | 28 let | 125 tis. € | |
| Aberdeen | 26 let | 200 tis. € | |
| Aberdeen | 25 let | 200 tis. € | |
| Peterborough United | 24 let | 200 tis. € | |
| Peterborough United | 23 let | 175 tis. € | |
| Peterborough United | 22 let | 100 tis. € |
Položaj: Vezist.
Chris Forrester igra za klub St. Patricks Athletic.
Chris Forrester meri 180 cm.
Boljša noga: Leva.
Državljanstvo: Irska.
Tržna vrednost: 100 tis. €.
Chris Forrester v sezoni 2026: 19 tekem, 3 goli in 1 podaja v vseh tekmovanjih.
Chris Forrester v sezoni 2026: 19 tekem, 3 goli in 1 podaja v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 842. Povprečna ocena: 6,7.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier Division (Irska) | St. Patrick's Athletic | 19 | 842 | 3 | 1 | 6,7 |
| 2025-2026 | Premier Division (Irska) | St. Patrick's Athletic | 10 | 606 | 0 | 1 | 6,9 |
| Konferenčna liga UEFA | St. Patrick's Athletic | 6 | 212 | 1 | 0 | 6,7 | |
| 2025 | Premier Division (Irska) | St. Patrick's Athletic | 15 | 953 | 4 | 1 | 7,0 |
| 2024-2025 | Premier Division (Irska) | St. Patrick's Athletic | 14 | 992 | 2 | 4 | 6,8 |
| Konferenčna liga UEFA | St. Patrick's Athletic |
| 5 |
| 379 |
| 0 |
| 0 |
| 6,2 |
| 2024 | Premier Division (Irska) | St. Patrick's Athletic | 9 | 736 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2023 | Premier Division (Irska) | St. Patrick's Athletic | 28 | 2357 | 6 | 4 | 6,9 |
|---|
| 2022-2023 | Premier Division (Irska) | St. Patrick's Athletic | 7 | 605 | 5 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferenčna liga UEFA | St. Patrick's Athletic | 4 | 355 | 1 | 0 | – |
| 2022 | Premier Division (Irska) | St. Patrick's Athletic | 26 | 2314 | 3 | 5 | 7,0 |
|---|
| 2021-2022 | Premier Division (Irska) | St. Patrick's Athletic | 11 | 801 | 1 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ireland FAI Cup | St. Patrick's Athletic | 1 | 79 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Premier Division (Irska) | St. Patrick's Athletic | 7 | 443 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Premier Division (Irska) | St. Patrick's Athletic | 6 | 265 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Premier Division (Irska) | St. Patrick's Athletic | 16 | 874 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mednarodne prijateljske tekme klubov | St. Patrick's Athletic | 1 | 60 | 0 | 0 | – | |
| Scottish Premiership | Aberdeen | 2 | 71 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Liga Europa UEFA | Aberdeen | 1 | 15 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Scottish League Cup | Burnley | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2017-2018 | League One | Peterborough United | 7 | 423 | 0 | 2 | 6,4 |
|---|
| 2016-2017 | League One | Peterborough United | 10 | 738 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2015-2016 | League One | Peterborough United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 |
|---|