
Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Poškodovan
Ni podatkov
Najvišja: 1,5 mio. € (2. apr. 2025)
Zadnja posodobitev:
Daniel Håkans – trenutni klub: Lech Poznan. Položaj: Napadalec, Državljanstvo: Finska, Starost: 25, Višina: 179 cm, Tržna vrednost: 1,5 mio. €. Daniel Håkans v sezoni 2026-2027: 13 tekem, 2 gola in 2 podaji v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Daniel Håkans, je bila Slask Wroclaw - Lech Poznan; na igrišču je preživel 18 minut. Datum tekme: 10. oktober 2026.
Lech Poznan – nastopi: 4, goli: 0, asistence: 2
Po razpoložljivih podatkih ekipe Lech Poznan za sezono 2026/27 je Daniel Håkans odigral 145 minut in začel 1 tekmo v prvi postavi.
Lech Poznan – nastopi: 40, goli: 4, asistence: 8
Vålerenga Fotball Elite – nastopi: 26, goli: 6, asistence: 1
Mariehamn – nastopi: 6, goli: 0, asistence: 1
Jerv – nastopi: 8, goli: 1, asistence: 0
SJK Seinajoen – nastopi: 22, goli: 0, asistence: 0
Sorodne strani: Lech Poznan, Rezultati v živo
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Lech Poznan | 25 let | 1,5 mio. € | |
| Lech Poznan | 25 let | 1,5 mio. € | |
| Lech Poznan | 24 let | 1,5 mio. € | |
| Lech Poznan | 24 let | 1,5 mio. € | |
| Lech Poznan | 24 let | 1 mio. € | |
| Valerenga | 23 let | 1 mio. € | |
| Valerenga | 23 let | 1 mio. € | |
| Valerenga | 22 let | 1 mio. € | |
| Jerv | 22 let | 300 tis. € | |
| SJK Seinajoen | 21 let | 250 tis. € | |
| SJK Seinajoen | 21 let | 150 tis. € | |
| SJK Seinajoen | 21 let | 150 tis. € | |
| SJK Seinajoen | 20 let | 50 tis. € | |
| SJK Seinajoen | 20 let | 50 tis. € | |
| SJK Seinajoen | 19 let | 50 tis. € | |
| SJK Seinajoen | 19 let | 25 tis. € | |
| SJK Seinajoen | 18 let | 25 tis. € | |
| SJK Seinajoen | 18 let | 25 tis. € | |
| SJK Seinajoen | 18 let | 25 tis. € |
Daniel Håkans – starost: 25 let. Datum rojstva: 26. oktober 2000.
Položaj: Napadalec.
Daniel Håkans igra za klub Lech Poznan.
Daniel Håkans meri 179 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Finska.
Tržna vrednost: 1,5 mio. €.
Daniel Håkans v sezoni 2026-2027: 13 tekem, 2 gola in 2 podaji v vseh tekmovanjih.
Daniel Håkans v sezoni 2026-2027: 13 tekem, 2 gola in 2 podaji v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 459.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Ekstraklasa | Lech Poznan | 4 | 145 | 0 | 2 | 6,8 |
| Liga Europa UEFA | Lech Poznan | 4 | 134 | 2 | 0 | 6,8 | |
| Liga prvakov UEFA | Lech Poznan | 2 | 57 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Liga narodov UEFA | FinskaReprezentanca | 3 | 123 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2026 | Mednarodne prijateljske tekme | FinskaReprezentanca | 2 | 88 | 0 | 0 | 6,5 |
| Kvalifikacije za SP (UEFA) | FinskaReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 |
|---|
| Ekstraklasa |
| Lech Poznan |
| 9 |
| 232 |
| 1 |
| 0 |
| 6,4 |
| Konferenčna liga UEFA | Lech Poznan | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024-2025 | Ekstraklasa | Lech Poznan | 20 | 1124 | 1 | 6 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga narodov UEFA | FinskaReprezentanca | 2 | 101 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Kvalifikacije za SP (UEFA) | FinskaReprezentanca | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024 | Evropsko prvenstvo UEFA | FinskaReprezentanca | 6 | 332 | 4 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2023-2024 | Mednarodne prijateljske tekme | FinskaReprezentanca | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropsko prvenstvo UEFA | FinskaReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2023 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 20 | 1498 | 4 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. divisjon (Norveška) | Vålerenga Fotball Elite | 2 | 153 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2022-2023 | Norwegian Cup | Vålerenga Fotball Elite | 2 | 46 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 2 | 114 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Veikkausliiga | Mariehamn | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Norwegian Cup | Jerv | 1 | 61 | 0 | 0 | – | |
| Konferenčna liga UEFA | SJK Seinajoen | 4 | 240 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Eliteserien | Jerv | 7 | 590 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2021-2022 | European U21 Championship qualification | Mariehamn | 3 | 201 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veikkausliiga | Mariehamn | 1 | 65 | 0 | 0 | – | |
| Veikkausliiga | SJK Seinajoen | 8 | 350 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | FinskaReprezentanca | 4 | 255 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Veikkausliiga | SJK Seinajoen | 6 | 285 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Finland Suomen Cup | SJK Seinajoen | 1 | 93 | 0 | 0 | – | |
| Finland Suomen Cup | Mariehamn | 1 | 79 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Veikkausliiga | SJK Seinajoen | 3 | 160 | 0 | 0 | – |
|---|