Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Najvišja: 400 tis. € (2. jun. 2021)
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Partick Thistle | 25 let | 50 tis. € | |
| Partick Thistle | 24 let | 75 tis. € | |
| Partick Thistle | 24 let | 150 tis. € | |
| Partick Thistle | 23 let | 250 tis. € | |
| Partick Thistle | 23 let | 250 tis. € | |
| Livingston | 23 let | 300 tis. € | |
| Livingston | 22 let | 300 tis. € | |
| Hibernian | 22 let |
Zadnja posodobitev:
Daniel Mackay – trenutni klub: Inverness. Položaj: Napadalec, Državljanstvo: Škotska, Starost: 25, Višina: 174 cm, Tržna vrednost: 50 tis. €. Daniel Mackay v sezoni 2026-2027: 5 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Daniel Mackay, je bila Inverness - Greenock Morton; na igrišču je preživel 3 minute. Datum tekme: 25. september 2026.
Inverness – nastopi: 5, goli: 0, asistence: 0
Po razpoložljivih podatkih ekipe Inverness za sezono 2026/27 je Daniel Mackay odigral 62 minut in začel 0 tekem v prvi postavi.
Inverness – nastopi: 76, goli: 14, asistence: 7
Partick Thistle – nastopi: 3, goli: 0, asistence: 0
Livingston – nastopi: 29, goli: 3, asistence: 2
Hibernian – nastopi: 8, goli: 2, asistence: 0
Kilmarnock – nastopi: 10, goli: 0, asistence: 1
Elgin City – nastopi: 2, goli: 0, asistence: 0
Sorodne strani: Inverness, Rezultati v živo
| Inverness | 21 let | 325 tis. € |
| Hibernian | 21 let | 350 tis. € |
| Hibernian | 20 let | 400 tis. € |
| Inverness | 20 let | 400 tis. € |
| Inverness | 19 let | 200 tis. € |
| Inverness | 19 let | 200 tis. € |
| Inverness Caledonian U18 | 18 let | 150 tis. € |
| Inverness Caledonian U18 | 17 let | 100 tis. € |
| Inverness Caledonian U18 | 17 let | 100 tis. € |
Daniel Mackay – starost: 25 let. Datum rojstva: 29. april 2001.
Položaj: Napadalec.
Daniel Mackay igra za klub Inverness.
Daniel Mackay meri 174 cm.
Boljša noga: Leva.
Državljanstvo: Škotska.
Tržna vrednost: 50 tis. €.
Daniel Mackay v sezoni 2026-2027: 5 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Daniel Mackay v sezoni 2026-2027: 5 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 62. Povprečna ocena: 6,1.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Scottish Championship | Inverness | 5 | 62 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2024-2025 | Scottish League Cup | Partick Thistle | 3 | 140 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | Scottish Premiership | Livingston | 24 | 1079 | 1 | 1 | 6,3 |
| Scottish Cup | Livingston | 3 | 197 | 2 | 1 | 6,8 | |
| Scottish League Cup | Livingston | 2 | 78 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Konferenčna liga UEFA | Hibernian | 1 | 9 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 |
| Scottish Championship |
| Inverness |
| 29 |
| 1741 |
| 2 |
| 4 |
| 6,5 |
| Scottish Cup | Inverness | 5 | 234 | 2 | 1 | 6,7 |
| Scottish League Cup | Inverness | 3 | 226 | 1 | 1 | 6,9 |
| Scottish Challenge Cup | Inverness | 1 | 28 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2021-2022 | Scottish League Cup | Inverness | 2 | 97 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Championship | Kilmarnock | 8 | 230 | 0 | 1 | 6,1 | |
| Scottish Challenge Cup | Kilmarnock | 1 | 85 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Scottish Cup | Kilmarnock | 1 | 53 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Konferenčna liga UEFA | Hibernian | 3 | 72 | 1 | 0 | – | |
| Scottish Premiership | Hibernian | 2 | 20 | 0 | 0 | – | |
| Scottish League Cup | Hibernian | 1 | 5 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | ŠkotskaReprezentanca | 1 | 18 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Mednarodne prijateljske tekme klubov | Hibernian | 1 | 22 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Championship | Inverness | 22 | 1484 | 7 | 1 | – | |
| Scottish Cup | Inverness | 3 | 262 | 2 | 0 | 7,8 | |
| Scottish League Cup | Inverness | 3 | 195 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Scottish League Two | Elgin City | 2 | 171 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Challenge Cup | Raith Rovers | 1 | 57 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Scottish Championship | Inverness | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Inverness | 1 | 20 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Scottish League Cup | Inverness | 1 | 18 | 0 | 0 | – |
|---|