Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Najvišja: 900 tis. € (4. jun. 2024)
Zadnja posodobitev:
Položaj: Napadalec, Državljanstvo: Romunija, Starost: 31, Višina: 186 cm, Tržna vrednost: 250 tis. €. Daniel Popa v sezoni 2025-2026: 8 tekem, 1 gol in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Daniel Popa, je bila UT Arad - Metaloglobus; na igrišču je preživel 58 minut. Datum tekme: 5. april 2026.
Metaloglobus – nastopi: 7, goli: 1, asistence: 0
Gençlerbirliği – nastopi: 16, goli: 8, asistence: 0
Club FCSB – nastopi: 28, goli: 2, asistence: 4
Universitatea Cluj – nastopi: 39, goli: 11, asistence: 5
Chindia Targoviste – nastopi: 99, goli: 21, asistence: 10
Daejeon Hana Citizen – nastopi: 9, goli: 0, asistence: 0
Sorodne strani: Rezultati v živo
Daniel Popa – starost: 31 let. Datum rojstva: 14. julij 1995.
Položaj: Napadalec.
Daniel Popa meri 186 cm.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Free Player | 31 let | 250 tis. € | |
| Metaloglobus | 30 let | 350 tis. € | |
| Metaloglobus | 30 let | 500 tis. € | |
| Free Player | 30 let | 600 tis. € | |
| Gençlerbirliği | 29 let | 650 tis. € | |
| Gençlerbirliği | 29 let | 650 tis. € | |
| FCSB | 29 let | 650 tis. € | |
| Universitatea Cluj | 28 let | 900 tis. € | |
| Universitatea Cluj | 28 let | 850 tis. € | |
| Universitatea Cluj | 28 let | 700 tis. € | |
| Chindia Targoviste | 27 let | 700 tis. € | |
| Chindia Targoviste | 27 let | 700 tis. € | |
| Daejeon Citizen | 26 let | 600 tis. € | |
| Chindia Targoviste | 26 let | 650 tis. € | |
| Chindia Targoviste | 26 let | 650 tis. € | |
| Chindia Targoviste | 25 let | 550 tis. € | |
| Chindia Targoviste | 25 let | 500 tis. € | |
| Chindia Targoviste | 25 let | 350 tis. € | |
| Dinamo 1948 | 25 let | 250 tis. € | |
| Dinamo 1948 | 24 let | 325 tis. € | |
| Dinamo 1948 | 24 let | 400 tis. € | |
| Dinamo 1948 | 23 let | 400 tis. € | |
| Dinamo 1948 | 23 let | 450 tis. € | |
| Dinamo 1948 | 22 let | 700 tis. € | |
| Botosani | 22 let | 350 tis. € | |
| Dinamo 1948 | 21 let | 250 tis. € | |
| Dinamo 1948 | 21 let | 300 tis. € | |
| Chindia Targoviste | 20 let | 250 tis. € | |
| Chindia Targoviste | 20 let | 150 tis. € |
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Romunija.
Tržna vrednost: 250 tis. €.
Daniel Popa v sezoni 2025-2026: 8 tekem, 1 gol in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Daniel Popa v sezoni 2025-2026: 8 tekem, 1 gol in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 378.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Romunska SuperLiga | Metaloglobus | 7 | 310 | 1 | 0 | 6,6 |
| Süper Lig | Gençlerbirliği | 1 | 68 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Turška First League | Gençlerbirliği | 15 | 910 | 8 | 0 | 7,1 |
| Romunska SuperLiga | Club FCSB | 14 | 609 | 0 | 1 | 6,4 | |
| Liga Europa UEFA | Club FCSB | 7 | 177 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Liga prvakov UEFA | Club FCSB | 3 | 180 | 2 | 1 | 7,4 | |
| 2023-2024 | Liga prvakov UEFA |
| Club FCSB |
| 2 |
| 60 |
| 0 |
| 1 |
| 6,5 |
| Romunska SuperLiga | Club FCSB | 1 | 55 | 0 | 0 | 5,9 |
| Romanian Super Cup | Club FCSB | 1 | 45 | 0 | 1 | 6,9 |
| Romunska SuperLiga | Universitatea Cluj | 36 | 2629 | 11 | 5 | 6,9 |
| Romanian Cup | Universitatea Cluj | 3 | 103 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Romunska SuperLiga | Chindia Targoviste | 34 | 2903 | 8 | 4 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Romanian Cup | Chindia Targoviste | 1 | 91 | 0 | 0 | – |
| 2022 | K League 2 | Daejeon Hana Citizen | 4 | 184 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | Romunska SuperLiga | Chindia Targoviste | 23 | 1931 | 5 | 3 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Romanian Cup | Chindia Targoviste | 1 | 22 | 0 | 0 | – | |
| K League 2 | Daejeon Hana Citizen | 5 | 230 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020-2021 | Romunska SuperLiga | Chindia Targoviste | 39 | 3076 | 8 | 3 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Romanian Cup | Chindia Targoviste | 1 | 15 | 0 | 0 | – | |
| Romunska SuperLiga | Dinamo 1948 | 3 | 135 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Romunska SuperLiga | Dinamo 1948 | 26 | 817 | 3 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Romanian Cup | Dinamo 1948 | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Romunska SuperLiga | Dinamo 1948 | 27 | 1189 | 1 | 1 | – |
|---|
| 2017-2018 | Romunska SuperLiga | Dinamo 1948 | 12 | 671 | 6 | 2 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Romunska SuperLiga | Botosani | 15 | 842 | 1 | 2 | 6,3 |
| 2016-2017 | Romunska SuperLiga | Botosani | 3 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Romunska SuperLiga | Dinamo 1948 | 6 | 119 | 0 | 0 | – |