Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Najvišja: 2,5 mio. € (2. apr. 2013)
Zadnja posodobitev:
Položaj: Vezist, Državljanstvo: Portugalska, Starost: 36, Višina: 183 cm. David Simão v sezoni 2025-2026: 12 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral David Simão, je bila Estoril - Arouca; na igrišču je preživel 71 minut. Datum tekme: 7. november 2025.
Arouca – nastopi: 179, goli: 9, asistence: 17
Moreirense – nastopi: 16, goli: 0, asistence: 2
Boavista – nastopi: 51, goli: 2, asistence: 4
AEK Athens – nastopi: 2, goli: 0, asistence: 0
Royal Antwerp – nastopi: 9, goli: 0, asistence: 0
Maritimo – nastopi: 20, goli: 0, asistence: 0
Sorodne strani: Rezultati v živo
David Simão – starost: 36 let. Datum rojstva: 15. maj 1990.
Položaj: Vezist.
David Simão meri 183 cm.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Free Player | 35 let | 50 tis. € | |
| Arouca | 35 let | 100 tis. € | |
| Arouca | 35 let | 100 tis. € | |
| Arouca | 34 let | 200 tis. € | |
| Arouca | 34 let | 200 tis. € | |
| Arouca | 33 let | 250 tis. € | |
| Arouca | 33 let | 250 tis. € | |
| Arouca | 32 let | 250 tis. € | |
| Arouca | 32 let | 250 tis. € | |
| Arouca | 31 let | 250 tis. € | |
| Moreirense | 31 let | 250 tis. € | |
| Moreirense | 30 let | 300 tis. € | |
| Hapoel Beer Sheva | 30 let | 300 tis. € | |
| Hapoel Beer Sheva | 29 let | 475 tis. € | |
| AEK Athens | 29 let | 600 tis. € | |
| AEK Athens | 29 let | 800 tis. € | |
| Royal Antwerp | 29 let | 1 mio. € | |
| Boavista | 28 let | 1 mio. € | |
| Boavista | 28 let | 1,5 mio. € | |
| Boavista | 27 let | 1,5 mio. € | |
| CSKA Sofia | 27 let | 2 mio. € | |
| CSKA Sofia | 26 let | 1,6 mio. € | |
| CSKA Sofia | 26 let | 1,5 mio. € | |
| Arouca | 25 let | 1,5 mio. € | |
| Arouca | 25 let | 1,8 mio. € | |
| Arouca | 24 let | 2,4 mio. € | |
| Arouca | 24 let | 2,5 mio. € | |
| Arouca | 23 let | 2,5 mio. € | |
| Maritimo | 22 let | 2,5 mio. € | |
| Benfica | 22 let | 2 mio. € | |
| Academica Coimbra | 21 let | 1,5 mio. € | |
| Pacos de Ferreira | 21 let | 1,4 mio. € | |
| Pacos de Ferreira | 20 let | 900 tis. € | |
| Benfica | 20 let | 200 tis. € |
Državljanstvo: Portugalska.
David Simão v sezoni 2025-2026: 12 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
David Simão v sezoni 2025-2026: 12 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 660. Povprečna ocena: 6,4.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Primeira Liga | Arouca | 12 | 660 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | Primeira Liga | Arouca | 24 | 1789 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | Primeira Liga | Arouca | 32 | 2577 | 0 | 7 | 6,7 |
| Portuguese Cup | Arouca | 3 | 202 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Portuguese League Cup | Arouca | 3 | 186 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Konferenčna liga UEFA | Arouca | 2 | 173 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 | Primeira Liga |
| Arouca |
| 31 |
| 2588 |
| 0 |
| 4 |
| 6,6 |
| Portuguese League Cup | Arouca | 5 | 369 | 0 | 1 | 6,3 |
| Portuguese Cup | Arouca | 2 | 132 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Primeira Liga | Arouca | 15 | 1132 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2020-2021 | Primeira Liga | Moreirense | 16 | 605 | 0 | 2 | 6,4 |
|---|
| 2019-2020 | Izraelska Premier League | Boavista | 5 | 333 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grška Super League | Boavista | 4 | 188 | 0 | 0 | – | |
| Liga Europa UEFA | Boavista | 1 | 63 | 0 | 0 | – | |
| Liga Europa UEFA | AEK Athens | 2 | 114 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2018-2019 | Belgijska Pro League | Royal Antwerp | 9 | 277 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primeira Liga | Boavista | 13 | 1170 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Portuguese Cup | Boavista | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Primeira Liga | Boavista | 27 | 2173 | 1 | 4 | 6,8 |
|---|
| 2015-2016 | Primeira Liga | Arouca | 17 | 1179 | 4 | 3 | 6,5 |
|---|
| 2014-2015 | Primeira Liga | Arouca | 29 | 2359 | 3 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2013-2014 | Primeira Liga | Arouca | 4 | 256 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Primeira Liga | Maritimo | 20 | 1161 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Primeira Liga | Academica Coimbra | 10 | 522 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Primeira Liga | Pacos de Ferreira | 18 | 1004 | 0 | 0 | – |
|---|