Oglas
Dion Charles – trenutni klub: Blackpool. Položaj: Napadalec, Državljanstvo: Severna Irska, Starost: 31, Višina: 178 cm, Tržna vrednost: 500 tis. €. 2026-2027 – nastopi: 14, goli: 2, asistence: 2. Zadnji zabeleženi nastop: Sheffield Wednesday - Blackpool (1. november 2026).
Zadnja posodobitev:

Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Ni podatkov
Najvišja: 850 tis. € (17. jun. 2025)
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|
Blackpool – nastopi: 12, goli: 2, asistence: 2
Po razpoložljivih podatkih ekipe Blackpool za sezono 2026/27 je Dion Charles odigral 530 minut in začel 6 tekem v prvi postavi.
Blackpool – nastopi: 13, goli: 2, asistence: 2
Huddersfield Town – nastopi: 55, goli: 4, asistence: 7
Bolton Wanderers – nastopi: 150, goli: 57, asistence: 11
Accrington Stanley – nastopi: 96, goli: 30, asistence: 11
Southport – nastopi: 1, goli: 0, asistence: 0
Sorodne strani: Blackpool, Rezultati v živo
Dion Charles – starost: 31 let. Datum rojstva: 7. oktober 1995.
Položaj: Napadalec.
Dion Charles igra za klub Blackpool.
Dion Charles meri 178 cm.
Boljša noga: Desna.
| Huddersfield Town | 30 let | 500 tis. € | |
| Huddersfield Town | 30 let | 650 tis. € | |
| Huddersfield Town | 29 let | 850 tis. € | |
| Bolton Wanderers | 29 let | 750 tis. € | |
| Bolton Wanderers | 28 let | 750 tis. € | |
| Bolton Wanderers | 28 let | 800 tis. € | |
| Bolton Wanderers | 27 let | 800 tis. € | |
| Bolton Wanderers | 27 let | 700 tis. € | |
| Bolton Wanderers | 26 let | 700 tis. € |
Državljanstvo: Severna Irska.
Tržna vrednost: 500 tis. €.
Dion Charles v sezoni 2026-2027: 14 tekem, 2 gola in 2 podaji v vseh tekmovanjih.
Dion Charles v sezoni 2026-2027: 14 tekem, 2 gola in 2 podaji v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 595.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Blackpool | 12 | 530 | 2 | 2 | 6,7 |
| EFL Trophy | Blackpool | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Liga narodov | Severna IrskaReprezentanca | 1 | 20 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2026 | Kvalifikacije za SP (Evropa) | Severna IrskaReprezentanca | 3 | 71 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025-2026 | League One | Huddersfield Town | 29 | 1217 | 2 | 5 | 6,6 |
| EFL Trophy | Huddersfield Town | 4 | 205 | 2 | 0 | 7,1 | |
| Angleški ligaški pokal |
| Huddersfield Town |
| 3 |
| 246 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| FA Cup | Huddersfield Town | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,3 |
| Kvalifikacije za SP (Evropa) | Severna IrskaReprezentanca | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | League One | Huddersfield Town | 18 | 1138 | 0 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Bolton Wanderers | 24 | 1278 | 7 | 3 | 6,7 | |
| Angleški ligaški pokal | Bolton Wanderers | 3 | 111 | 1 | 0 | 7,1 | |
| EFL Trophy | Bolton Wanderers | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,8 | |
| FA Cup | Bolton Wanderers | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Liga narodov | Severna IrskaReprezentanca | 6 | 353 | 1 | 1 | 6,5 |
| 2024 | Evropsko prvenstvo | Severna IrskaReprezentanca | 6 | 363 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2023-2024 | League One | Bolton Wanderers | 37 | 2680 | 16 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Bolton Wanderers | 4 | 184 | 2 | 0 | 7,1 | |
| EFL Trophy | Bolton Wanderers | 2 | 87 | 1 | 1 | 7,6 | |
| Angleški ligaški pokal | Bolton Wanderers | 2 | 116 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Evropsko prvenstvo | Severna IrskaReprezentanca | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022-2023 | League One | Bolton Wanderers | 44 | 3208 | 17 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Bolton Wanderers | 6 | 393 | 3 | 1 | 7,2 | |
| FA Cup | Bolton Wanderers | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Angleški ligaški pokal | Bolton Wanderers | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,7 | |
| Liga narodov | Severna IrskaReprezentanca | 5 | 160 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Kvalifikacije za EP | Severna IrskaReprezentanca | 2 | 111 | 2 | 0 | 7,6 |
| 2022 | Kvalifikacije za SP (Evropa) | Severna IrskaReprezentanca | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2021-2022 | League One | Bolton Wanderers | 23 | 1739 | 8 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Bolton Wanderers | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,3 | |
| League One | Accrington Stanley | 6 | 521 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Angleški ligaški pokal | Accrington Stanley | 2 | 126 | 1 | 0 | 7,5 | |
| Mednarodne prijateljske tekme | Severna IrskaReprezentanca | 2 | 72 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Kvalifikacije za SP (Evropa) | Severna IrskaReprezentanca | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021 | Mednarodne prijateljske tekme | Severna IrskaReprezentanca | 1 | 35 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2020-2021 | League One | Accrington Stanley | 42 | 3698 | 19 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Accrington Stanley | 5 | 255 | 1 | 0 | – | |
| FA Cup | Accrington Stanley | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Angleški ligaški pokal | Accrington Stanley | 1 | 90 | 0 | 1 | 5,8 | |
| Mednarodne prijateljske tekme | Severna IrskaReprezentanca | 3 | 59 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2019-2020 | League One | Accrington Stanley | 32 | 2282 | 8 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Accrington Stanley | 6 | 399 | 1 | 4 | 6,9 | |
| FA Cup | Accrington Stanley | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2018-2019 | FA Cup | Southport | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|