Oglas
Evert Linthorst – trenutni klub: Go Ahead Eagles. Položaj: Vezist, Državljanstvo: Nizozemska, Starost: 26, Višina: 187 cm, Tržna vrednost: 1,6 mio. €. 2026-2027 – nastopi: 12, goli: 1, asistence: 1. Zadnji zabeleženi nastop: Cambuur Leeuwarden - Go Ahead Eagles (31. oktober 2026).
Zadnja posodobitev:

Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Najvišja: 2,5 mio. € (27. maj 2025)
Go Ahead Eagles – nastopi: 11, goli: 1, asistence: 1
Po razpoložljivih podatkih ekipe Go Ahead Eagles za sezono 2026/27 je Evert Linthorst odigral 842 minut in začel 11 tekem v prvi postavi.
Go Ahead Eagles – nastopi: 154, goli: 7, asistence: 8
Ittihad Kalba – nastopi: 17, goli: 0, asistence: 1
VVV Venlo – nastopi: 52, goli: 7, asistence: 4
Sorodne strani: Go Ahead Eagles, Rezultati v živo
Evert Linthorst – starost: 26 let. Datum rojstva: 3. marec 2000.
Položaj: Vezist.
Evert Linthorst igra za klub Go Ahead Eagles.
Evert Linthorst meri 187 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Nizozemska.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Go Ahead Eagles | 26 let | 1,6 mio. € | |
| Go Ahead Eagles | 26 let | 1,2 mio. € | |
| Go Ahead Eagles | 25 let | 1,5 mio. € | |
| Go Ahead Eagles | 25 let | 2,5 mio. € | |
| Go Ahead Eagles | 25 let | 1,8 mio. € | |
| Go Ahead Eagles | 24 let | 1,2 mio. € | |
| Go Ahead Eagles | 24 let | 1,2 mio. € | |
| Go Ahead Eagles | 24 let | 1 mio. € | |
| Go Ahead Eagles | 23 let | 800 tis. € | |
| Go Ahead Eagles | 23 let | 700 tis. € | |
| Go Ahead Eagles | 23 let | 500 tis. € | |
| Go Ahead Eagles | 22 let | 600 tis. € | |
| Go Ahead Eagles | 22 let | 600 tis. € | |
| Go Ahead Eagles | 22 let | 400 tis. € | |
| Ittihad Kalba | 21 let | 500 tis. € | |
| Ittihad Kalba | 21 let | 500 tis. € | |
| VVV Venlo | 20 let | 800 tis. € | |
| VVV Venlo | 20 let | 800 tis. € | |
| VVV Venlo | 20 let | 900 tis. € | |
| VVV Venlo | 19 let | 750 tis. € | |
| VVV Venlo | 19 let | 750 tis. € | |
| VVV Venlo | 19 let | 300 tis. € | |
| VVV Venlo | 18 let | 200 tis. € |
Tržna vrednost: 1,6 mio. €.
Evert Linthorst v sezoni 2026-2027: 12 tekem, 1 gol in 1 podaja v vseh tekmovanjih.
Evert Linthorst v sezoni 2026-2027: 12 tekem, 1 gol in 1 podaja v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 887. Povprečna ocena: 6,5.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Eredivisie | Go Ahead Eagles | 11 | 842 | 1 | 1 | 6,4 |
| Nizozemski pokal | Go Ahead Eagles | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 | |
| 2025-2026 | Eredivisie | Go Ahead Eagles | 29 | 1484 | 1 | 2 | 6,5 |
| Evropska liga | Go Ahead Eagles | 7 | 418 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Nizozemski pokal | Go Ahead Eagles | 3 | 214 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Nizozemski superpokal | Go Ahead Eagles | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Eredivisie |
| Go Ahead Eagles |
| 33 |
| 2522 |
| 3 |
| 3 |
| 6,7 |
| Nizozemski pokal | Go Ahead Eagles | 5 | 470 | 0 | 1 | 6,6 |
| Konferenčna liga | Go Ahead Eagles | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Eredivisie | Go Ahead Eagles | 33 | 2584 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nizozemski pokal | Go Ahead Eagles | 3 | 152 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Konferenčna liga | Go Ahead Eagles | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2022-2023 | Eredivisie | Go Ahead Eagles | 23 | 1450 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nizozemski pokal | Go Ahead Eagles | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021-2022 | Eredivisie | Go Ahead Eagles | 2 | 46 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pro League (ZAE) | Ittihad Kalba | 6 | 184 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Ligaški pokal (ZAE) | Ittihad Kalba | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | Pro League (ZAE) | Ittihad Kalba | 8 | 268 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Predsedniški pokal (ZAE) | Ittihad Kalba | 2 | 107 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Eredivisie | VVV Venlo | 16 | 1309 | 2 | 3 | 6,5 | |
| Nizozemski pokal | VVV Venlo | 3 | 194 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | Eredivisie | VVV Venlo | 18 | 1379 | 4 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nizozemski pokal | VVV Venlo | 1 | 89 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Eredivisie | VVV Venlo | 13 | 650 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2017-2018 | Eredivisie | VVV Venlo | 1 | 1 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|