Oglas
Farrend Rawson – trenutni klub: Accrington Stanley. Položaj: Branilec, Državljanstvo: Anglija, Starost: 30, Višina: 193 cm, Tržna vrednost: 300 tis. €. 2026-2027 – nastopi: 7, goli: 1, asistence: 0. Zadnji zabeleženi nastop: Accrington Stanley - Northampton Town (31. oktober 2026).
Zadnja posodobitev:
Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Ni podatkov
Najvišja: 300 tis. € (4. apr. 2023)
Accrington Stanley – nastopi: 6, goli: 0, asistence: 0
Po razpoložljivih podatkih ekipe Accrington Stanley za sezono 2026/27 je Farrend Rawson odigral 517 minut in začel 6 tekem v prvi postavi.
Accrington Stanley – nastopi: 83, goli: 4, asistence: 1
Morecambe – nastopi: 84, goli: 5, asistence: 1
Mansfield Town – nastopi: 79, goli: 1, asistence: 0
Forest Green Rovers – nastopi: 46, goli: 3, asistence: 0
Walsall – nastopi: 1, goli: 0, asistence: 0
Rotherham United – nastopi: 16, goli: 1, asistence: 0
Sorodne strani: Accrington Stanley, Rezultati v živo
Farrend Rawson – starost: 30 let. Datum rojstva: 11. julij 1996.
Položaj: Branilec.
Farrend Rawson igra za klub Accrington Stanley.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Accrington Stanley | 29 let | 300 tis. € | |
| Accrington Stanley | 29 let | 225 tis. € | |
| Accrington Stanley | 28 let | 225 tis. € | |
| Accrington Stanley | 28 let | 225 tis. € | |
| Morecambe | 27 let | 225 tis. € | |
| Morecambe | 27 let | 275 tis. € | |
| Morecambe | 26 let | 300 tis. € | |
| Morecambe | 26 let | 300 tis. € | |
| Morecambe | 26 let | 150 tis. € | |
| Derby County U23 | 20 let | 200 tis. € | |
| Derby County U23 | 19 let | 200 tis. € | |
| Rotherham United | 19 let | 100 tis. € |
Farrend Rawson meri 193 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Anglija.
Tržna vrednost: 300 tis. €.
Farrend Rawson v sezoni 2026-2027: 7 tekem, 1 gol in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Farrend Rawson v sezoni 2026-2027: 7 tekem, 1 gol in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 607. Povprečna ocena: 6,2.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League Two | Accrington Stanley | 6 | 517 | 0 | 0 | 6,2 |
| Angleški ligaški pokal | Accrington Stanley | 1 | 90 | 1 | 0 | 6,3 | |
| 2025-2026 | League Two | Accrington Stanley | 31 | 2706 | 2 | 0 | 6,7 |
| FA Cup | Accrington Stanley | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Angleški ligaški pokal | Accrington Stanley | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,5 | |
| 2024-2025 | League Two | Accrington Stanley | 38 | 3185 | 1 | 0 | 6,4 |
| FA Cup |
| Accrington Stanley |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| Angleški ligaški pokal | Accrington Stanley | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2023-2024 | League Two | Morecambe | 32 | 2044 | 2 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Morecambe | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 | |
| EFL Trophy | Morecambe | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,4 | |
| Angleški ligaški pokal | Morecambe | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2022-2023 | League One | Morecambe | 41 | 3446 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Angleški ligaški pokal | Morecambe | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 | |
| EFL Trophy | Morecambe | 2 | 135 | 1 | 0 | 7,0 | |
| FA Cup | Morecambe | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2021-2022 | League Two | Mansfield Town | 30 | 2134 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Mansfield Town | 3 | 224 | 0 | 0 | – | |
| Angleški ligaški pokal | Mansfield Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2020-2021 | League Two | Mansfield Town | 42 | 3734 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Mansfield Town | 3 | 330 | 0 | 0 | 7,8 |
| 2019-2020 | League Two | Forest Green Rovers | 30 | 2559 | 3 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Forest Green Rovers | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Angleški ligaški pokal | Forest Green Rovers | 1 | 95 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2018-2019 | League Two | Forest Green Rovers | 11 | 990 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Forest Green Rovers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2016-2017 | League One | Walsall | 1 | 15 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2015-2016 | Championship | Rotherham United | 16 | 1106 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|