Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Najvišja: 1 mio. € (27. mar. 2025)
Zadnja posodobitev:
Fernandinho – trenutni klub: Mirassol. Položaj: Napadalec, Državljanstvo: Brazilija, Starost: 29, Višina: 174 cm, Tržna vrednost: 600 tis. €. Fernandinho v sezoni 2026: 26 tekem, 1 gol in 2 podaji v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Fernandinho, je bila Mirassol - SP - Vitória - BA; na igrišču je preživel 27 minut. Datum tekme: 13. september 2026.
Mirassol - SP – nastopi: 9, goli: 0, asistence: 0
Po razpoložljivih podatkih ekipe Mirassol - SP za sezono 2026 je Fernandinho odigral 341 minut in začel 3 tekme v prvi postavi.
Mirassol - SP – nastopi: 100, goli: 7, asistence: 6
Ceara – nastopi: 45, goli: 2, asistence: 4
Brusque – nastopi: 31, goli: 1, asistence: 3
Chapecoense – nastopi: 21, goli: 0, asistence: 1
Juarez – nastopi: 1, goli: 0, asistence: 0
Bahia - BA – nastopi: 2, goli: 0, asistence: 0
Sorodne strani: Mirassol, Rezultati v živo
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Ceara | 28 let | 600 tis. € | |
| Ceara | 28 let | 700 tis. € | |
| Ceara | 27 let | 1 mio. € | |
| Ceara | 27 let | 1 mio. € | |
| Mirassol | 27 let | 600 tis. € | |
| Mirassol | 26 let | 400 tis. € | |
| Mirassol | 26 let | 400 tis. € | |
| Mirassol | 25 let | 400 tis. € | |
| Brusque | 25 let | 400 tis. € | |
| Juarez | 24 let | 400 tis. € | |
| Chapecoense | 23 let | 400 tis. € | |
| Bahia | 21 let | 50 tis. € |
Fernandinho – starost: 29 let. Datum rojstva: 19. julij 1997.
Položaj: Napadalec.
Fernandinho igra za klub Mirassol.
Fernandinho meri 174 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Brazilija.
Tržna vrednost: 600 tis. €.
Fernandinho v sezoni 2026: 26 tekem, 1 gol in 2 podaji v vseh tekmovanjih.
Fernandinho v sezoni 2026: 26 tekem, 1 gol in 2 podaji v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 1307.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brazilska Serie A | Mirassol - SP | 9 | 341 | 0 | 0 | 6,5 |
| Copa Libertadores | Mirassol - SP | 2 | 106 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Brazilian Cup | Mirassol - SP | 2 | 122 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Brazilska Serie B | Ceara | 8 | 503 | 0 | 1 | 6,3 | |
| Brazilian Campeonato Cearense Division 1 | Ceara | 3 | 124 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Brazilian Cup | Ceara | 2 | 111 | 0 | 1 | 6,4 | |
| 2025-2026 | Brazilska Serie A | Ceara |
| 7 |
| 331 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| Brazilian Campeonato Cearense Division 1 | Ceara | 5 | 191 | 0 | 0 | 6,3 |
| Brazilska Serie B | Ceara | 3 | 135 | 1 | 0 | 7,2 |
| Brazilian Cup | Ceara | 2 | 68 | 0 | 1 | 6,3 |
| 2025 | Brazilska Serie A | Ceara | 12 | 535 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2024-2025 | Brazilska Serie A | Ceara | 3 | 129 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilska Serie B | Mirassol - SP | 4 | 293 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2024 | Brazilska Serie B | Mirassol - SP | 26 | 1912 | 4 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Mirassol - SP | 9 | 545 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2023-2024 | Brazilska Serie B | Mirassol - SP | 14 | 636 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Mirassol - SP | 2 | 145 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2023 | Brazilska Serie B | Mirassol - SP | 14 | 614 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Mirassol - SP | 9 | 527 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | Brazilska Serie B | Mirassol - SP | 7 | 277 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Mirassol - SP | 2 | 151 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Brazilska Serie B | Brusque | 3 | 234 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022 | Brazilska Serie B | Brusque | 18 | 1237 | 0 | 3 | 6,7 |
|---|
| 2021-2022 | Brazilska Serie B | Brusque | 7 | 524 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Catarinense Division 1 (Brazilija) | Brusque | 3 | 204 | 0 | 0 | – | |
| Liga MX | Chapecoense | 2 | 71 | 0 | 1 | 7,2 | |
| Brazilska Serie A | Chapecoense | 1 | 50 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Liga MX | Juarez | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021 | Brazilska Serie A | Chapecoense | 11 | 786 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2020-2021 | Brazilska Serie A | Chapecoense | 3 | 209 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Chapecoense | 2 | 108 | 0 | 0 | – | |
| Campeonato Catarinense Division 1 (Brazilija) | Chapecoense | 1 | 22 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Campeonato Catarinense Division 1 (Brazilija) | Chapecoense | 1 | 70 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018 | Brazilska Serie A | Bahia - BA | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | Brazilska Serie A | Bahia - BA | 1 | 21 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|