Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Poškodovan
Najvišja: 1,5 mio. € (26. dec. 2016)
Zadnja posodobitev:
Giorgi Loria – trenutni klub: Dinamo Tbilisi. Položaj: Vratar, Državljanstvo: Gruzija, Starost: 40, Višina: 197 cm, Tržna vrednost: 25 tis. €. Giorgi Loria v sezoni 2026-2027: 4 tekme, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Giorgi Loria, je bila Zalgiris Vilnius - Dinamo Tbilisi; na igrišču je preživel 90 minut. Datum tekme: 30. julij 2026.
Dinamo Tbilisi – nastopi: 15, goli: 0, asistence: 0
Dinamo Tbilisi – nastopi: 8, goli: 0, asistence: 0
Krylya Sovetov – nastopi: 44, goli: 0, asistence: 0
Anorthosis Famagusta – nastopi: 1, goli: 0, asistence: 0
Magdeburg – nastopi: 11, goli: 0, asistence: 0
Anzhi Makhachkala – nastopi: 13, goli: 0, asistence: 0
OFI Crete – nastopi: 2, goli: 0, asistence: 0
Sorodne strani: Dinamo Tbilisi, Rezultati v živo
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Dinamo Tbilisi | 40 let | 25 tis. € | |
| Dinamo Tbilisi | 39 let | 25 tis. € | |
| Omonia Aradippou | 38 let | 50 tis. € | |
| Dinamo Tbilisi | 38 let | 50 tis. € | |
| Dinamo Tbilisi | 37 let | 100 tis. € | |
| Dinamo Tbilisi | 37 let | 100 tis. € | |
| Anorthosis Famagusta | 37 let | 150 tis. € | |
| Anorthosis Famagusta | 36 let | 200 tis. € | |
| Anorthosis Famagusta | 36 let | 250 tis. € | |
| Anorthosis Famagusta | 35 let | 250 tis. € | |
| Anorthosis Famagusta | 35 let | 300 tis. € | |
| Anorthosis Famagusta | 34 let | 300 tis. € | |
| Anorthosis Famagusta | 34 let | 325 tis. € | |
| Anorthosis Famagusta | 33 let | 400 tis. € | |
| Magdeburg | 33 let | 400 tis. € | |
| Magdeburg | 33 let | 600 tis. € | |
| Anzhi Makhachkala | 32 let | 800 tis. € | |
| Anzhi Makhachkala | 31 let | 1 mio. € | |
| Krylya Sovetov | 31 let | 1,2 mio. € | |
| Krylya Sovetov | 30 let | 1,5 mio. € | |
| Krylya Sovetov | 30 let | 1,2 mio. € | |
| Krylya Sovetov | 29 let | 1 mio. € | |
| OFI Crete | 29 let | 1 mio. € | |
| OFI Crete | 28 let | 1 mio. € | |
| Dinamo Tbilisi | 27 let | 1,1 mio. € | |
| Dinamo Tbilisi | 27 let | 1,2 mio. € | |
| Dinamo Tbilisi | 26 let | 1,1 mio. € | |
| Dinamo Tbilisi | 26 let | 800 tis. € | |
| Dinamo Tbilisi | 25 let | 800 tis. € | |
| Dinamo Tbilisi | 25 let | 800 tis. € | |
| Dinamo Tbilisi | 25 let | 450 tis. € | |
| Dinamo Tbilisi | 24 let | 350 tis. € | |
| Dinamo Tbilisi | 23 let | 250 tis. € | |
| Dinamo Tbilisi | 23 let | 250 tis. € |
Položaj: Vratar.
Giorgi Loria igra za klub Dinamo Tbilisi.
Giorgi Loria meri 197 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Gruzija.
Tržna vrednost: 25 tis. €.
Giorgi Loria v sezoni 2026-2027: 4 tekme, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Giorgi Loria v sezoni 2026-2027: 4 tekme, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 390. Povprečna ocena: 6,2.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Konferenčna liga UEFA | Dinamo Tbilisi | 4 | 390 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023-2024 | Konferenčna liga UEFA | Dinamo Tbilisi | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| Liga prvakov UEFA | Dinamo Tbilisi | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,0 | |
| European Championship qualification | GruzijaReprezentanca | 1 | 48 | 0 | 0 | 5,8 | |
| 2023 | Mednarodne prijateljske tekme | GruzijaReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Liga narodov UEFA | Gruzija |
| 1 |
| 45 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| 2022 | Kvalifikacije za SP (UEFA) | GruzijaReprezentanca | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2021-2022 | Konferenčna liga UEFA | Krylya Sovetov | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europa UEFA | Krylya Sovetov | 2 | 121 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Liga narodov UEFA | GruzijaReprezentanca | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Mednarodne prijateljske tekme | GruzijaReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Kvalifikacije za SP (UEFA) | GruzijaReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,3 |
| 2020-2021 | Liga Europa UEFA | Anorthosis Famagusta | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga narodov UEFA | GruzijaReprezentanca | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Mednarodne prijateljske tekme | GruzijaReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Evropsko prvenstvo UEFA | GruzijaReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020 | Evropsko prvenstvo UEFA | GruzijaReprezentanca | 6 | 540 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2019-2020 | Evropsko prvenstvo UEFA | GruzijaReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2018-2019 | 2. Bundesliga | Magdeburg | 11 | 986 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga narodov UEFA | GruzijaReprezentanca | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| European Championship qualification | GruzijaReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Evropsko prvenstvo UEFA | GruzijaReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2017-2018 | Ruska Premier League | Anzhi Makhachkala | 13 | 1144 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2016-2017 | Ruska Premier League | Krylya Sovetov | 24 | 1980 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2015-2016 | Ruska Premier League | Krylya Sovetov | 15 | 1350 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2014-2015 | Grška Super League | OFI Crete | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|