Oglas
Položaj: Vratar, Državljanstvo: Brazilija, Starost: 39, Višina: 191 cm, Tržna vrednost: 600 tis. €. 2022 – nastopi: 11, goli: 0, asistence: 0. Zadnji zabeleženi nastop: Centro Sportivo Alagoano - Gremio Novorizontino (28. maj 2022).
Zadnja posodobitev:
Najvišja: 750 tis. € (23. maj 2012)
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Gremio Novorizontino | 35 let | 250 tis. € | |
| Agua Santa SP Youth | 33 let | 400 tis. € | |
| Atlético Mineiro | 31 let | 500 tis. € | |
| Atlético Mineiro | 30 let | 500 tis. € | |
| Atlético Mineiro | 29 let | 500 tis. € | |
| Atlético Mineiro | 29 let | 500 tis. € | |
| Atlético Mineiro | 28 let | 500 tis. € | |
Grêmio Novorizontino – nastopi: 32, goli: 0, asistence: 0
Ah so Santa SP – nastopi: 8, goli: 0, asistence: 0
Guarani SP – nastopi: 19, goli: 0, asistence: 0
Criciúma – nastopi: 4, goli: 0, asistence: 0
Atlético Mineiro - MG – nastopi: 2, goli: 0, asistence: 0
Sorodne strani: Rezultati v živo
Giovanni – starost: 39 let. Datum rojstva: 5. februar 1987.
Položaj: Vratar.
Giovanni meri 191 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Brazilija.
Tržna vrednost: 600 tis. €.
Giovanni v sezoni 2022: 11 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
| Atlético Mineiro |
| 28 let |
| 750 tis. € |
| Atlético Mineiro | 27 let | 750 tis. € |
| Atlético Mineiro | 27 let | 500 tis. € |
| Atlético Mineiro | 25 let | 750 tis. € |
| Atlético Mineiro | 25 let | 750 tis. € |
| Atlético Mineiro | 24 let | 500 tis. € |
| Atlético Mineiro | 24 let | 600 tis. € |
| Atlético Mineiro | 24 let | 400 tis. € |
| Ponte Preta | 22 let | 400 tis. € |
| Ponte Preta | 22 let | 50 tis. € |
Giovanni v sezoni 2022: 11 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 990. Povprečna ocena: 6,7.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | Brazilska Serie B | Grêmio Novorizontino | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,7 |
| Campeonato Paulista A1 (Brazilija) | Grêmio Novorizontino | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2021-2022 | Campeonato Paulista A1 (Brazilija) | Grêmio Novorizontino | 7 | 629 | 0 | 0 | 6,6 |
| Brazilska Serie B | Grêmio Novorizontino | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2021 | Campeonato Paulista A1 (Brazilija) | Grêmio Novorizontino | 9 | 810 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Campeonato Paulista A1 (Brazilija) | Grêmio Novorizontino |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2020 | Campeonato Paulista A1 (Brazilija) | Ah so Santa SP | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2019 | Brazilska Serie B | Guarani SP | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brazilija) | Guarani SP | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018-2019 | Campeonato Paulista A1 (Brazilija) | Guarani SP | 8 | 683 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilska Serie B | Guarani SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2016-2017 | Brazilska Serie A | Criciúma | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016 | Brazilska Serie A | Atlético Mineiro - MG | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2014 | Brazilska Serie A | Atlético Mineiro - MG | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Brazilska Serie A | Criciúma | 1 | 34 | 0 | 0 | – |
|---|