Oglas
Položaj: Vezist, Državljanstvo: Švica, Starost: 31, Višina: 187 cm. 2023-2024 – nastopi: 14, goli: 0, asistence: 1. Zadnji zabeleženi nastop: Grasshopper - St. Gallen (16. marec 2024).
Zadnja posodobitev:
Najvišja: 1 mio. € (13. apr. 2017)
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| St. Gallen | 30 let | 100 tis. € | |
| St. Gallen | 29 let | 100 tis. € | |
| St. Gallen | 29 let | 200 tis. € | |
| St. Gallen | 28 let | 200 tis. € | |
| St. Gallen | 28 let | 200 tis. € | |
| St. Gallen | 28 let | 300 tis. € | |
| St. Gallen | 27 let | 200 tis. € | |
| Thun |
St. Gallen 1879 – nastopi: 38, goli: 3, asistence: 1
Thun – nastopi: 76, goli: 3, asistence: 2
Sion – nastopi: 30, goli: 0, asistence: 1
Sorodne strani: Rezultati v živo
Gregory Karlen – starost: 31 let. Datum rojstva: 30. januar 1995.
Položaj: Vezist.
Gregory Karlen meri 187 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Švica.
Gregory Karlen v sezoni 2023-2024: 14 tekem, 0 golov in 1 podaja v vseh tekmovanjih.
| 27 let |
| 200 tis. € |
| Thun | 26 let | 250 tis. € |
| Thun | 26 let | 250 tis. € |
| Thun | 26 let | 400 tis. € |
| Thun | 26 let | 400 tis. € |
| Thun | 25 let | 250 tis. € |
| Thun | 25 let | 500 tis. € |
| Thun | 25 let | 800 tis. € |
| Thun | 24 let | 1 mio. € |
| Thun | 24 let | 1 mio. € |
| Thun | 24 let | 1 mio. € |
| Thun | 23 let | 1 mio. € |
| Thun | 23 let | 800 tis. € |
| Thun | 23 let | 800 tis. € |
| Sion | 22 let | 1 mio. € |
| Sion | 22 let | 1 mio. € |
| Sion | 22 let | 1 mio. € |
| Sion | 21 let | 500 tis. € |
| Sion | 21 let | 350 tis. € |
| Sion | 20 let | 150 tis. € |
| Sion U21 | 19 let | 150 tis. € |
| Sion U21 | 19 let | 150 tis. € |
Gregory Karlen v sezoni 2023-2024: 14 tekem, 0 golov in 1 podaja v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 654. Povprečna ocena: 6,5.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | Švicarska Super League | St. Gallen 1879 | 14 | 654 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2022-2023 | Švicarska Super League | St. Gallen 1879 | 21 | 801 | 3 | 0 | 6,4 |
| Švicarski pokal | St. Gallen 1879 | 3 | 128 | 0 | 0 | – | |
| 2021-2022 | Švicarska Challenge League | Thun | 23 | 1070 | 0 | 0 | – |
| Švicarski pokal | Thun | 1 | 81 | 0 | 0 | – | |
| 2020-2021 | Švicarska Challenge League | Thun | 10 | 660 | 0 | 0 | – |
| Thun |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 1 |
| 7,9 |
| 2019-2020 | Švicarska Super League | Thun | 14 | 956 | 3 | 1 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Švicarski pokal | Thun | 1 | 24 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Švicarska Super League | Thun | 17 | 1090 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Švicarski pokal | Thun | 2 | 148 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Švicarska Super League | Thun | 7 | 421 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Švicarska Super League | Sion | 5 | 297 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2016-2017 | Švicarska Super League | Sion | 20 | 1063 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | Švicarska Super League | Sion | 5 | 89 | 0 | 0 | – |
|---|