Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Najvišja: 250 tis. € (8. jun. 2023)
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|
Zadnja posodobitev:
Harrison Holgate – trenutni klub: Gateshead. Položaj: Branilec, Državljanstvo: Anglija, Starost: 26, Tržna vrednost: 175 tis. €. Harrison Holgate v sezoni 2026-2027: 8 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Harrison Holgate, je bila Gateshead - Wolverhampton U21; na igrišču je preživel 78 minut. Datum tekme: 13. oktober 2026.
Gateshead – nastopi: 6, goli: 0, asistence: 0
Po razpoložljivih podatkih ekipe Gateshead za sezono 2026/27 je Harrison Holgate odigral 450 minut in začel 5 tekem v prvi postavi.
Gateshead – nastopi: 8, goli: 0, asistence: 0
Fleetwood Town – nastopi: 106, goli: 2, asistence: 2
Sorodne strani: Gateshead, Rezultati v živo
Harrison Holgate – starost: 26 let. Datum rojstva: 1. julij 2000.
Položaj: Branilec.
Harrison Holgate igra za klub Gateshead.
| Fleetwood Town | 25 let | 175 tis. € |
| Fleetwood Town | 25 let | 150 tis. € |
| Fleetwood Town | 24 let | 125 tis. € |
| Fleetwood Town | 24 let | 125 tis. € |
| Fleetwood Town | 23 let | 175 tis. € |
| Fleetwood Town | 23 let | 200 tis. € |
| Fleetwood Town | 22 let | 250 tis. € |
| Fleetwood Town | 22 let | 200 tis. € |
| Fleetwood Town | 22 let | 150 tis. € |
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Anglija.
Tržna vrednost: 175 tis. €.
Harrison Holgate v sezoni 2026-2027: 8 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Harrison Holgate v sezoni 2026-2027: 8 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 573.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | National League (Anglija) | Gateshead | 6 | 450 | 0 | 0 | – |
| ENL Cup | Gateshead | 2 | 123 | 0 | 0 | – | |
| 2025-2026 | League Two | Fleetwood Town | 20 | 1649 | 0 | 0 | 6,2 |
| FA Cup | Fleetwood Town | 2 | 210 | 1 | 1 | 7,1 | |
| English Football League Trophy | Fleetwood Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,9 | |
| English Football League Cup | Fleetwood Town | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2024-2025 | League Two |
| Fleetwood Town |
| 5 |
| 450 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| English Football League Cup | Fleetwood Town | 3 | 187 | 0 | 0 | 6,6 |
| English Football League Trophy | Fleetwood Town | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | League One | Fleetwood Town | 12 | 507 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Fleetwood Town | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,3 | |
| FA Cup | Fleetwood Town | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 | |
| English Football League Cup | Fleetwood Town | 1 | 80 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2022-2023 | League One | Fleetwood Town | 19 | 1520 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Fleetwood Town | 5 | 316 | 0 | 0 | 6,9 | |
| English Football League Trophy | Fleetwood Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2021-2022 | League One | Fleetwood Town | 6 | 448 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Fleetwood Town | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| English Football League Cup | Fleetwood Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | League One | Fleetwood Town | 18 | 1206 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Fleetwood Town | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| FA Cup | Fleetwood Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,3 | |
| English Football League Cup | Fleetwood Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2019-2020 | English Football League Trophy | Fleetwood Town | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|